Pittsburgh – Florida 3:2 (kon.) | New Jersey – Arizona 5:3 (kon.) | Boston – Minnesota 0:5 (kon.)
Detroit – Carolina 4:2 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 4:3 (2:0 po s.n.) | Toronto – Tampa 3:7 (kon.)
St. Louis – Calgary 1:4 (kon.) | Dallas – Winnipeg 3:2 (kon.) | Vancouver – Ottawa 0:3 (kon.)
San Jose – Anaheim 2:1 (po pr.) | Los Angeles – Columbus 3:2 (po pr.)
Los Angeles Kings
3:2 (0:0, 1:2, 1:0 - 1:0)
Columbus Blue Jackets
Středa 26.10.2016, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Československá stopa v utkání

Peter Budaj (LAK) 19 zákroků, 2 góly, 90,5%
    Lukáš Sedlák (CBJ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 11:55 (07:17:46)

1. Alec Martinez (LAK) 1+0
    2. Anže Kopitar (LAK) 1+0
    3. Cam Atkinson (CBJ) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 30-21; Zablokované střely: 9-20; Vhazování: 55%-45%; Hity: 33-32; Přesilové hry: 0/1-1/1; Trestné minuty: 2-2.
    Hodnocení Sergeje Bobrovskiho, který v závěru utkání znejistil.

Columbus po brankách Brandona Saada a Cama Atkinsona ve Staples Center dvakrát vedl, jenže domácí Kings dokázali vždy zareagovat. Nejprve zásluhou Anžeho Kopitara a poté Drewa Doughtyho, který poslal utkání do prodloužení. V něm byli Kings aktivnější a zásluhou dorážejícího Alece Martineze zvítězili potřetí v řadě. Konečný výsledek. Los Angeles Kings 3 Columbus Blue Jackets 2.

61:14 Alec MARTINEZ - 3:2

61:14
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Tanner Pearson na levém křídle nabral rychlost a po nádherné stahovačce se snažil zamířit mezi betony Sergeje Bobrovskiho, který sice opět předvedl nejistý zákrok, na poslední chvíli ale kotouč mířící za jeho záda dokázal vytěsnit mimo, jenže v blízkosti pravé tyče se poté dostal k dorážce ALEC MARTINEZ a dokonal skvělý obrat Kings, kteří v zápase dvakrát prohrávali. Asistence: Tanner Pearson a Tyler Toffoli.

60:20
    Jeff Carter na pravém křídle vypálil z úhlu a po zablokované střele se snažil dostat k dorážce, Sergej Bobrovskij si ale pohlídal puk a v blízkosti levé tyče ho přikryl lapačkou.

60:01

Columbus sice vstupoval do poslední části zásluhou Cama Atkinsona, který se prosadil v přesilové hře, s jednobrankovým vedením, jenže ani podruhé ho nedokázal udržet. Drew Doughty střelou z úhlu překonal Sergeje Bobrovskije, který předvedl nepřesvědčivý zákrok, a v Staples Center utkání vyvrcholí prodloužením 3 na 3. Skóre po 60 minutách. Los Angeles Kings 2 Columbus Blue Jackets 2.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00
    Do konce normální hrací doby zbývá odehrát 1 minuta.

58:30
    Tanner Pearson zkusil vypálit od modré čáry, Sergej Bobrovskij ale ztlumil jeho střelu na hrudi a poté přerušil hru.

57:54
    Devin Setoguchi dostal krásnou kolmou přihrávku do jízdy a po pokrytí kotouče před Davidem Savardem se nádherně protáhl před bránu, následné zakončení mu ale znemožnil Sergej Bobrovskij, který mu puk holí skvěle vypíchl!

57:18
    Nick Shore na pravém křídle nabral rychlost a krásnou střelou se snažil z úhlu zamířit pod horní tyč, Sergej Bobrovskij ale vytáhl skvělý zákrok a levým ramenem jeho pokus vyrazil!

57:03
    Hokejisté obou týmů zjednodušili hru a ta se nyní v rychlém tempu v závěru zápasu přelévá ze strany na stranu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 34. Kopitar (Gilbert, Toffoli), 55. Doughty (N. Shore, D. Brown), 62. Martinez (Pearson, Toffoli) – 22. Saad (N. Foligno, D. Savard), 35. Atkinson (Gagner, Wennberg)

Los Angeles Kings: Budaj (J. Campbell) – McNabb, Doughty (A), Muzzin, Martinez, Forbort, Gilbert – King, Kopitar (C), Toffoli – Pearson, J. Carter (A), Setoguchi – Andreoff, Dowd, D. Brown – Clifford, N. Shore, Lewis. Hlavní trenér: Darryl Sutter.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Werenski, S. Jones, J. Johnson, D. Savard, Prout, Nutivaara – Calvert, Dubinsky (A), Atkinson – Saad, Wennberg, N. Foligno (C) – Hartnell, W. Karlsson, J. Anderson – Jenner (A), Sedlák, Gagner. Hlavní trenér: John Tortorella.

Rozhodčí: Ian Walsh, Brad Watson. Čároví: Shane Heyer, Shandor Alphonso

Diváci: 18230