Nový Jičín – Opava 4:2 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 6:2 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 7:5 (kon.)
Technika Brno – Vsetín 2:7 (kon.) | David Servis – Kolín 3:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Tábor 4:1 (kon.)
Pelhřimov – Havlíčkův Brod 4:6 (kon.) | Písek – Nymburk 1:5 (kon.) | Mor. Budějovice – Žďár n/S 3:2 (kon.)
Bílina – Vrchlabí 4:5 (kon.) | Děčín – Klatovy 2:1 (kon.) | Sokolov – Kobra 2:5 (kon.)
Klášterec nO – Jablonec n/N 5:3 (kon.) | Řisuty – Trutnov 5:7 (kon.)
HC Děčín
2:1 (1:0, 0:1, 1:0)
HC Klatovy
Středa 26.10.2016, 18:00 • HC Děčín • 2. liga skupina Západ • 10. kolo

To je pro tuto chvíli ode mne vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (21:11:48)

Je dobojováno. Medvědi v infarktovém závěru nakonec strhli vedení na svoji stranu a berou proti Klatovům znovu všechny tři body. Zápas od prodloužení dělila pouze jedna vteřina. Jenže i to se v hokeji stává, a tak si domácí připisují plný počet bodů.

59:59
    Děčín právě vstřelil branku!
    Pouhou vteřinu před koncem třetí třetiny Medvědi svou přesilovou hru využívají a rozhodují toto utkání ještě v základní hrací době. JAROSLAV HAŠEK zužitkoval přesnou přihrávku od Martina Zdvořáčka a poslal kotouč za záda Štekra – 2:1. Asistence: Martin Zdvořáček.

59:25
    Medvědi si berou oddechový čas.

59:25
    Švarc dostává dvě minuty za napadení a zbytečně tak oslabuje svůj tým. Medvědi si zahrají přesilovou hru.

58:56
    Uhlík nadvakrát střílel na Michajlova, ten si dokázal porazit. Vhazovat se bude po jeho levé ruce. Hosté tak stále drží útočné pásmo.

58:32
    Zdvořáček skáče na led a Medvědi jsou v plném počtu.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:49
    Medvědi se osvobozují.

57:21
    Hosté se stále drží v děčínském teritoriu a nyní se vhazuje znovu před Michajlovem. Mají před sebou ještě přes minutu své přesilovky.

57:09
    Špaček ranou od modré čáry poslal kotouč přímo do lapačky Martina Michajlova, který vzápětí raději přerušil hru.

56:32
    Martin Zdvořáček se dopustili podražení a už sedí na trestné lavici. Hosté budou hrát v početní výhodě a mají tak šanci strhnout vedení na svou stranu.

55:52
    Tomáš Faigl dostal nabito od Michala Oliveriuse, ale jeho střela skončila na lapačce Štekra.

54:16
    Proti střele Martina Beneše musel zasahovat Michajlov, jenž svou lapačkou střelu klatovského útočníka zlikvidoval.

53:01
    Na obou stranách byla nyní k vidění série nepřesností a hrálo se tak pouze ve středním pásmu.

51:46
    Před Michajlovem se ke slibné střele dostali hosté, ale nebyli úspěšní. Domácí brankář si připsal další cenný zákrok a na ukazateli skóre tak svítí stále stejný stav, tedy 1:1.

50:32
    Medvědi po zisku kotouče znovu okupují útočnou třetinu a svými střelami se snaží strhnou vedení znovu na svou stranu. Hosté jsou však rozhodně proti.

49:54
    Nyní musel zasahovat Štekr proti rozjetému Václavu Rackovi, který jeho střelu poslal na jeho pravý beton. Vhazovat se následně pak bude po jeho pravé ruce.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 8. Racek (Oliverius), 60. Hašek (Zdvořáček) – 33. Švarc (Beneš, Špaček)

HC Děčín: Michajlov (Lavinger) – Vaněk, Saska, Chmel, Zdvořáček, Procházka J., Hucek, Kvaček – Hašek, Volráb, Vacek – Faigl, Oliverius, Racek – Kopta, Sýkora, Zajan – Chovanec, Kment, Vykouk – Patzelt
    HC Klatovy: Štekr (Holub) – Krliš, Švarc, Špaček, Kaňák, Slavík, Leština, Kubík, Kulhánek – Schleiss, Uhlík, Topinka – Beneš, Vavřička, Stráský – Kokoška, Jakubec, Němec – Vlček

Rozhodčí: Škrobák – Votrubec, Ševic