Buffalo – Minnesota 0:4 (kon.) | Philadelphia – Arizona 4:5 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 4:2 (kon.)
Toronto – Florida 3:2 (kon.) | Montreal – Tampa 3:1 (kon.) | St. Louis – Detroit 1:2 (1:2 po s.n.)
Winnipeg – Dallas 4:1 (kon.) | San Jose – Columbus 3:1 (kon.) | Los Angeles – Nashville 3:2 (po pr.)
Buffalo Sabres
0:4 (0:2, 0:0, 0:2)
Minnesota Wild
Pátek 28.10.2016, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Ode mně je to pro dnešek již vše. Přeji Vám dobrou noc a příjemný sváteční pátek. (03:46:30)

TŘI HVĚZDY ZÁPASU
    1) Devan Dubnyk (MNS) 38 střel, 0 gólů
    2) Ryan Suter (MNS) 1+1
    3) Joel Eriksson Ek (MNS) 1+0

Je konec. Minnesota vítězí v KeyBank Center naprosto jednoznačně 4:0. Domácí byli lepší pouze v druhé části, kdy zásobovali Dubnyka slušnou řádkou střel, ale kanadský gólman si se všemi poradil a v součtu s minulým zápasem pochytal dohromady 64 střel a připsal si druhou nulu v řadě.

59:44
    Sražený kotouč končí mezi diváky.
    58:51 Mikko KOIVU - 0:4

58:51
    Minnesota právě vstřelila branku!
    A je definitivně vymalováno. Staal ve středním pásmu vysunul vpřed MIKKA KOIVA, který už si s prázdnou bránou poradil. Asitence: Eric Staal, Christian Coyle.

58:29
    Buffalo si bere oddechový čas a bude hrát bez brankáře.

58:20
    Kotouč zavezl do pásma Bogosian, ale jeho střela byla velmi nepřesná.

57:54
    Eric Staal chycen v ofsajdu.

57:32
    Po křídle unikl Parise, ale z těžkého úhlu pálil nepřesně.

57:00
    Na ledě se toho v posledních minutách opravdu moc neděje a zápas se dohrává spíše z povinnosti.

56:37
    Kulikov od modré trefil pouze clonícího obránce.

55:34
    Moulsina našel před bránou Okposo, ale kanadský útočník byl již příliš blízko Dubnyka.

54:51
    Bekhendové nahození Deslaurierse znamená jen další jednoduchý zákrok pro Dubnyka.
    NHL se v rámci boje proti rakovině oblékla do netradičních barev.

V rámci boje proti rakovině se NHL oblékla do netradičních barev ???? #CCM #MadeOfHockey #HockeyFightsCancer

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

54:18
    Velmi rychle se nám blíží konec třetí třetiny a domácí již působí mírně odevzdaně.

53:24
    Koivu poslal kotouč na hůl Granlunda, jenž ve slibné pozici netrefil bránu.

53:00
    Minnesota vyhazuje puk do středního pásma.

Michal Borovan

Branky a nahrávky: 5. Eriksson Ek (Prosser, Scandella), 16. Zucker (Stewart, Suter), 43. Suter (Parise, Folin), 59. M. Koivu (E. Staal, Coyle)

Buffalo Sabres: A. Nilsson – Ristolainen, Gorges, Bogosian, D. Kulikov, Franson, McCabe – Okposo, R. O'Reilly, Moulson – Ennis, Reinhart, Girgensons – B. Gionta (C), Jo. Larsson, M. Foligno – Fasching, D. Grant, Deslauriers.
    Minnesota Wild: Dubnyk – Dumba, Suter, Folin, Brodin, Prosser, Scandella – Mikael Granlund, M. Koivu (C), Parise – Coyle, E. Staal, Niederreiter – Pominville, Eriksson Ek, Pulkkinen – Stewart, Dalpe, Zucker.

Rozhodčí: Leggo, Lewis – Brisebois, Kovachik