Buffalo – Minnesota 0:4 (kon.) | Philadelphia – Arizona 4:5 (kon.) | Pittsburgh – NY Islanders 4:2 (kon.)
Toronto – Florida 3:2 (kon.) | Montreal – Tampa 3:1 (kon.) | St. Louis – Detroit 1:2 (1:2 po s.n.)
Winnipeg – Dallas 4:1 (kon.) | San Jose – Columbus 3:1 (kon.) | Los Angeles – Nashville 3:2 (po pr.)
Toronto Maple Leafs
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
Florida Panthers
Pátek 28.10.2016, 01:30 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

To je ode mne vše, přeji příjemný zbytek dne! (04:12:14)

Marcel Marinčin (TOR) – 0+0, čas na ledě 18:23

Konec, konec, konec. Toronto přerušuje sérii čtyř proher v řadě a připisuje si dva body do tabulky. Nedá se říct, že by to byla výhra jednoznačná nebo zasloužená. Domácí byli prostě šťastnější a využili možnosti, které jim soupeř poskytl.

59:52
    Zakázané uvolnění Toronta. Poslední šance pro hosty na srovnání.

59:20
    Rozhodčí kontroluje čas. Možná bude o několik sekund posunut.

59:18
    Trocheck pálil jen do hloučku těl před brankou.

58:50
    Oddechový čas pro domácí.

58:50
    Maple Leafs vyhazují na zakázané uvolnění. Minutu před koncem třetiny nemůžou vystřídat.

58:44
    Florida hraje bez gólmana!

58:23
    Hraje se ve středním pásmu.

57:37
    Jágr vybojoval ztracený puk, objel branku a snažil se zasunout touš vedle levé tyče. Andersen si to pohlídal.

56:35
    Toronto v přesilové hře spíše sóluje, než aby se snažilo vykombinovat nějakou situaci nebo střeleckou pozici.

56:15
    Hosté vyhazují puk přes všechny čáry a šetří čas.

55:54
    Bude se vhazovat před Luongem.

55:29
    Nylander těsně před Luongem minul.

Jakub Prchal

Branky a nahrávky: 19. Bozak (N. Zajcev, Marner), 31. J. van Riemsdyk (Marner), 37. Bozak (Marner, Kadri) – 7. Marchessault (Jágr), 24. Marchessault (Yandle, Luongo)

Toronto Maple Leafs: Andersen – Rielly, N. Zajcev, Gardiner, C. Carrick, Marinčin, R. Polák – Hyman, Matthews, W. Nylander – J. van Riemsdyk, Bozak, Marner – Komarov, Kadri, Co. Brown – M. Martin, Ben Smith, Griffith.
    Florida Panthers: Luongo – Ekblad, Yandle, Demers, Matheson, Petrovic, Pysyk – Jágr, Barkov, Marchessault – R. Smith, Trocheck, Rau – Sceviour, Malgin, McCann – Harper, MacKenzie, McKegg.

Rozhodčí: Joannette, Kozari – Berg, Miller

Diváci: 18 979