Mladá Boleslav – Hr. Králové 3:0 (kon.) | Opava – Hlučín 5:0 (kon.) | Teplice – Brno 2:0 (kon.)
Slezský FC Opava
5:0 (3:0)
FC Hlučín
Pátek 28.10.2016, 11:00 • Kylešovice (UT) • Celostátní liga staršího dorostu • 12. kolo

90+14
    Konec zápasu. (13:18:34)

90+13
    Opava právě vstřelila branku!
    Ve třinácté a poslední minutě nastaveného času se prosazuje ještě střídající PATRIK HARTMANN, který uklidil míč z metru do branky.

90+9
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Vrána, přichází Hartmann.

90+5
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Socha, přichází Dybal.

87
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Fojtík, přichází Bílý.

86
    Socha mířil hezkou střelou těsně nad břevno.

83
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Ságner, přichází Podraza.

81
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Rychlý, přichází Hluchý.

80
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Fusek, přichází Veselý.

79
    Druhou penaltu domácího mužstva v zápase proměňuje RADIM KELLER.

78
    Fusek mohl střílet do prázdné branky, ale byl faulován a Opava bude zahrávat pokutový kop.

71
    Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Kulig, přichází Urbančik.

65
    Hlučínská lavička se hodně zlobí poté, co opavský brankář Kubný skočil pod nohy hostujícímu hráči. Rozhodčí ale pokutový kop neodpískal.

58
    Celých deset minut se nehrálo a čekalo, až proběhne ošetření opavského hráče. Věřme, že bude v pořádku.

48
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Musila, přichází Barteska.

48
    Domácí Musila po střetu se soupeřem zůstal ležet na trávníku a zranění vypadá vážnějšího charakteru.

46

45

Jan Mareček

Branky: 1. Vrána, 33. Hurta (pen.), 38. Socha, 79. Keller (pen.), 90+13. Hartmann

Karty:   29. Malík (HLU), 33. Ságner (HLU)   35. Malík (HLU)

Slezský FC Opava: Kubný – Hájek, Fusek (80. Veselý), Vrána (90.+9. Hartmann), Socha (90.+5. Dybal), Keller, Rychlý (81. Hluchý), Musila (48. Barteska), Kuzník, Kolísek, Hurta.
    Náhradníci: Mosler – Štefka, Dybal, Barteska, Hluchý, Veselý, Hartmann.

FC Hlučín: Charvát – Kebísek, Kulig (71. Urbančik), Malík, Fojtík (87. Bílý), Holiš, Ságner (83. Podraza), Pecuch, Macík, Lubovský, D´Agnelli.
    Náhradníci: Bílý, Podraza, Urbančík, Chvěja.

Rozhodčí: Novák – Slaminka, Šistík