HC Plzeň – Kladno 4:5 (0:1 po s.n.) | Mountfield HK – Písek 6:0 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 5:4 (kon.)
Zlín – Havířov 2:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 7:2 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 4:3 (kon.)
Chomutov – Letňany 3:2 (kon.) | Olomouc – Jihlava 2:1 (kon.) | Pardubice – Kolín 7:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 0:1 (kon.)
Berani Zlín
2:6 (1:0, 0:2, 1:4)
AZ Havířov
Pátek 28.10.2016, 15:00 • ZS Luďka Čajky • Extraliga staršího dorostu • 17. kolo

Ode mě je to pro dnešek všechno. Děkuji vám za pozornost a ze Zimního stadionu Luďka Čajky vám přeji hezký zbytek dne. (17:06:13)

Je konec. Domácí hráči sice vyrovnali skóre na 2:2, zbytek třetiny však vůbec nezvládli, čtyřikrát inkasovali a odchází z ledu s vysokou porážkou. Naopak Havířovští se radují. Dnes předvedli opravdu mimořádně produktivní útok, za což získávají tři body do tabulky.

59:29
    Havířov právě vstřelil branku!
    Šestý gól do zlínské sítě a domácí už netrpělivě vyhlížejí konec zápasu. Matěj Potočný vyhrál vhazování na JANA BAMBULU a ten propálil Kubíka. Celá akce trvala tak dvě vteřiny. Asistence: Matěj Potočný.

58:31
    Hosté hrají zodpovědně a čekají na drobné chyby Zlína. Ty s utíkajícím časem přibývají a jednu z nich teď potrestal MICHAL JANEČEK. Havířovský útočník se dostal až před Kubíka a přes jeho pravou ruku dostal puk až do sítě. Asistence: Kamil Klíma.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a puk je opět ve středním pásmu.

57:38
    Možná teď? Havířov poslal puk přes všechy čáry na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Dufkem.

57:10
    Mladí ševci mají kotouč na hokejkách, nedaří se jim však usadit v útočném pásmu a zahájit trvalejší tlak.

56:25
    Zlínu opět nezvládl přechod přes útočnou modrou. Píská se ofsajd.

56:18
    Hostům se v těchto chvílích daří držet puk poměrně daleko od své branky.

55:28
    Mladí ševci ještě neskládají zbraně. Havířov se brání a nyní vyhodil jen na zakázané uvolnění. Buly před Dufkem.

54:37
    Útočná akce domácího celku se vzhledem k ofsajdu odkládá.

53:41
    Hefka je zpět na ledě, Zlín hraje v plném počtu.

52:44
    Zlín zahrozil v oslabení, Dufek ovšem podržel své spoluhráče a kryje kotouč.

51:41
    Na tvářích zlínských hráčů se pomalu začíná objevovat frustrace. Hefka teď neudržel nervy, což ovšem neuniklo pozornosti hlavnímu rozhodčímu. Přichází tedy menší trest za hrubost.

50:43
    Hosté přidávají další zásah a vedou už 4:2. Matěj Potočný se rozhodl sám zakončit přečíslení dva na jednoho. Brankář Kubík jeho pokus vyrazil pouze před volného DOMINIKA KLUSE, pro kterého už nebyl problém zamést puk za čáru. Asistence: Matěj Potočný.

49:39
    Hosté jsou zpět ve vedení díky MICHALU JANEČKOVI, který protlačil puk až za brankovou čáru. Asistence: Kamil Klíma, Radek Máca.

48:40
    Po vhazování v obranném pásmu se Zlínští opět přesunuli směrem k Dufkovi.

Vojtěch Jurák

Branky a nahrávky: 14. Kočica (Světlík, Janošek), 46. Kočica (Gába, Sedláček) – 31. Potočný (Juhász), 34. Bambula (Zíková), 50. Janeček (Klíma, Máca), 51. Klus (Potočný), 59. Janeček (Klíma), 60. Bambula (Potočný)

Berani Zlín: Kubík (Kořének) – Janošek, Gába, Dřímal, Hamrlík, Jenáček, Marek – Dvořáček, Světlík, Pröschl, Kočica, Václavek, Lekeš, Hefka, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Leška.
    AZ Havířov: Dufek (Matoušek) – Pliska, Máca, Zíková, Ševěček, Pavelek, Klus, Kuchař – Bambula, Urban, Hýsek, Klíma, Janeček, Potočný, Del Favero, Juhász, Piš, Raček, Pawliczek, Žídek.

Rozhodčí: Cik – Vodák, Sedlák