Karviná – Plzeň 28:25 (kon.) | Frýdek-M. – Nové Veselí 27:24 (kon.) | Lovosice – Hranice 31:26 (kon.)
Královo Pole – Dukla 32:26 (kon.) | Jičín – Zubří 25:26 (kon.) | Kopřivnice – Litovel 31:25 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
31:26 (16:11)
TJ Cement Hranice
Pátek 28.10.2016, 17:00 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů • 9. kolo

To je dnes ode mne s konstatováním výhry Lovosic 31:26 nad Hranicemi vše. Přeji příjemný zbytek dnešního významného dne a u dalšího textového, nejen házenkářského on-line přenosu, na počtenou. (18:37:53)

HK FCC Město Lovosice – TJ Cement Hranice 31:26 (16:11)
    Nejvíce branek: Motl 8/2, Klimt 7, Malý 4 – Horut 5/2, Stržínek 5, Hardt 4.
    Rozhodčí: Milan Hájek, Václav Zelenka.
    Delegát: Miloš Kastner.
    Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/2. Vyloučení: 4:5.
    Diváci: 752.

Dva body zůstávají v lovosické hale Chemik a domácí Lovci tak zůstávají nadále v čele extraligové tabulky i po dnešní výhře nad Hranicemi 31:26. Domácí však druhou půli nezačali dobře, když téměř tři minuty nedokázali vstřelit branku. Drama přišlo až v padesáté první minutě, kdy přišla řada vyloučení a to Lovosicím nepomohlo. I když domácí vedli o osm branek a hosté čtyřmi brankami snížili zhruba pět minut před koncem základní hrací doby a čekalo nás ještě drama. To se ovšem nekonalo, když domácí podržel brankář Artur Adamík a v závěru už pečetil vítězství Lovosic nejlepší extraligový střelec Jiří Motl.

Konec zápasu. (31:26)
    60
    V závěru už jen koriguje stav Tomáš Samiec. (31:26)
    60
    Diváci vstávají a Jiří Motl skóruje a potvrzuje další vítězství domácích! (31:25)
    59
    Zhruba minutu a půl před koncem zápasu dává dvacátou pátou branku hostů Tomáš Samiec, který na dvakrát překonal Adamíka. (30:25)
    58
    Třicátou branku domácích dává Jan Landa, který proskočil hostující obranou. (30:24)

58
    Oddechový čas pro domácí skončil a domácí tak mohou pokračovat v útočné akci. (29:24)

58
    V tom přichází oddechový čas pro HK FCC Město Lovosice! (29:24)

57
    Hostům se akce nepodařila ani nyní a přicházejí o míč. (29:24)
    57
    Toho využil při ztrátě Tůmy domácí Václav Klimt a dává branku do prázdné branky. (29:24)

57
    Hosté to nyní zkouší se sedmi hráči v poli! (28:24)

56
    Jenže střelu Chroustovského dokázal vyrazit Mikulenčák. (28:24)

56
    Domácí teď dokázali ubránit hostující akci a nyní mohou samy skórovat. (28:24)

55
    Oddechový čas pro hosty je u konce, hra pokračuje na útočné polovině hostů. (28:24)

55
    Oddechový čas pro TJ Cement Hranice! (28:24)

55
    Václav Klimt trefuje pouze tyč hostující branky. (28:24)
    54
    A toho využívají hosté, Tomáš Samiec z rychlého protiútoku snižuje na rozdíl čtyř branek. (28:24)