New Jersey – Chicago 2:3 (po pr.) | Carolina – NY Rangers 3:2 (kon.) | Colorado – Winnipeg 0:1 (kon.)
Calgary – Ottawa 5:2 (kon.) | Anaheim – Columbus 0:4 (kon.) | Vancouver – Edmonton 0:2 (kon.)
Buffalo – Florida 3:0 (kon.)
New Jersey Devils
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
Chicago Blackhawks
Sobota 29.10.2016, 01:30 • Prudential Center, Newark • NHL
    New Jersey Devils padlo po prodloužení proti Chicagu Blackhawks 2:3.

Vhazování: 26-34
    Nick Lappin debutoval na křídle čtvrté formace.

Je po všem, New Jersey Devils přichází o svou neporazitelnost na svém stadionu. A to i po tom, co ještě dvě minuty před koncem utkání vedli o jeden gól. Chicago však dokázalo srovnat z dlouhé přesilovky a v prodloužení urvat bod navíc. Devils sice měli hodně šancí, ale ztroskotali na perfektním výkonu Crawforda. Blackhawks tak budou po dnešním zápasu rozhodně šťastnějším týmem.

61:15 Arťom ANISIMOV - 2:3

61:15
    Chicago právě vstřelilo branku!
    K tomu však vedlo následné pokračování akce. Artěmin Panarin se dostal ke střele z oblasti kruhů, kterou ještě Kinkaid chytil, ale na následnou dorážku ARTĚMA ANISIMOVA již neměl nárok. Asistence: Artěmi Panarin, Duncan Keith

60:49
    Kane vystihl přihrávku Zajace a nakonec se dostal i ke střele, která sice Kinkaidovi vypadla, ale ke gólu nevedla.

60:24
    Hned na začátku se do šance dostával Hall, ale Chicago se ubránilo. Devils začnou další útok od Kinkaida.

60:01

Je za námi základní hrací doba, po které utkání nemá vítěze. Devils se sice ve třetí třetině dostali po gólu Moorea do vedení, ale dvě minuty před koncem třetí třetiny využil Hossa čtyřminutouvou přesilovku. Nás tak čeká prodloužení a možná i nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:24
    Chicago je momentálně lepším týmem, snaží se ještě rychle přidat další gól. Na to ale asi nebudou mít dost času.

59:08
    Seabrook se dopustil přihrávky rukou. Domácí celek tak bude moci konečně vystřídat.

59:02
    Třetí zakázané uvolnění za sebou. Konec třetí třetiny se nám hodně kouskuje.

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 16. Parenteau (Smith-Pelly, Auvitu), 45. J. Moore (Palmieri, Hall) – 27. Panarin (P. Kane, Seabrook), 58. Hossa (Toews, Pánik), 62. Anisimov (Panarin, Keith)

New Jersey Devils: Kinkaid – A. Greene, Severson, J. Moore, Quincey, Auvitu, Lovejoy – Hall, Zacha, Palmieri – Cammalleri, Zajac, Parenteau – B. Bennett, Henrique, Smith-Pelly – Kalinin, Fiddler, Lappin.
    Chicago Blackhawks: Crawford – Keith, B. Campbell, Kempný, Seabrook, Hjalmarsson, Rozsíval – Pánik, Toews, P. Kane – Panarin, Anisimov, Hossa – Motte, Schmaltz, Hartman – Rasmussen, Krüger, Tootoo.

Rozhodčí: Hebert, L´Ecuyer – Murphy, Racicot

Diváci: 13 882