Helas Brno – Litoměřice 5:7 (kon.) | Vysoké Mýto – Třinec 2:2 (kon.) | Chrudim – Sparta 4:1 (kon.)
Interobal Plzeň – Hradec Králové 5:2 (kon.) | Hodonín – Slavia 4:4 (kon.) | Česká Lípa – Zruč n/S 0:6 (kon.)
FC Tango Hodonín
4:4 (1:1)
SK Slavia Praha
Pátek 04.11.2016, 20:30 • TEZA Hodonín - Lipová alej 4110/23 • 1. Futsal liga • 7. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji všem pěkný víkend a za 14 dní proti Litoměřicím Napočtenou!!!!!!!!!!!!!!
    Kryštof Škodák

Pozápasové ohlasy trenérů:
    Martin Brychta (trenér SK Slavia Praha):
    "Kdybych nepočítal tu jednu minutu v druhém poločase, kdy jsme třikrát inkasovali, tak bych musel být spokojený. V ten moment jsme hráli chaoticky, soupeři jsme nabídli dva nebo tři góly úplně zadarmo. Vyvrcholilo to nakopnutým míčem až za brankáře a do branky. Je to strašná škoda, že jsme soupeře nechali takto utéct, byl by to vyrovnaný zápas až do konce a nemuseli bychom bývali sahat k power-play. Ta nám nakonec vytěžila nakonec vyrovnávající gól a remízu. Ale je to škoda, že jsme takový zápas museli dohrávat v power-play."

Marián Berky (trenér FC Tango Hodonín):
    "Zápas měl svůj charakter, byl to futsal a ne fotbal v hale, jak jsem říkal o zápase v Plzni. Bylo vidět, že obě mužstva jsou futsalově vyspělé, převládala zónová obrana, oba týmy zavíraly nebezpečné prostory, proto asi nebylo tolik šancí v prvním poločase. Ten druhý ovlivnila červená karta, která vyplynula z bojovnosti Ondřeje Míči, který udělal chybu a fauloval. My jsme proměnili přesilovku, pak Slavia ztratila koncentraci, šla do útoku bezhlavě. My jsme dali třetí a čtvrtý gól a najednou jsme byli v laufu a bohužel jsme neudrželi míč. Slavia začala hrát power-play a my jsme byli málo aktivní, v některých momentech jsme se nabízeli směrem dopředu do volných prostor, například v době, kdy měl míč brankář. Soupeř tak nemusel hrát nahodu dolů, to byla naše chyba. Power-play je o štěstí, Slavia v ní vyrovnala. Asi bych řekl, že remíza je nakonec spravedlivá. Hrálo se ve výborné atmosféře, stejně jako Sparta má Slavia svojí značku. Musím fanouškům poděkovat za to, jakou vytvořili atmosféru. Kdyby taková atmosféra byla ve všech halách, futsal by šel nahoru." (22:12:00)

Dnešní utkání sledovalo 668 diváků

Máme tu konec a je to remíza, ve 30. min se fanoušci již radovali z vítězství a světe div se je to remíza. Rekapitulace: V půlce utkání dali Hodońáci 3 slepené branky a v poslední 10-ti minutovce díky power – play Pražané dokázali srovnat a zastavit stav utkání na 4:4.
    Smolař dnešního utkání je domácí Juraj Višváder, který hrál celý zápas výborně a v závěru utkání si dal vlastní gól.

39:20
    Slavia právě vstřelila branku!
    Autorem vlastní branky je VIŠVÁDER.

Jeden z obránců Slávie nakopl míč na Saláka, který jej okamžitě hlavou poslal před, kde si ho nešťastnou střelou trefil k tyči domácí VIŠVÁDER. Velká škoda pro domácí!!!!!!!!!!!!

38:47
    Oddechový čas pro domácí.

38:47
    Autorem branky je MICHEL MELO, Asistence: Salák.

MICHEL MELO si míč sklepl se Salákem a nekompromisně jej napálil k tyči Lupačovy svatyně. V hale ještě bude hodně horko.

37:55
    Oliva svou tvrdou střelou trefil svého spoluhráče Hrdinu přímo do obličeje

37:41
    Stav akumulovaných faulů: 5:5

37:15
    Lupač to zkoušel přes celé hřiště, bránu netrefil.

36:39
    Hned z rohu to zkoušel Višváder, vedle.

35:47
    Hrdina nastřeloval před bránu, jeho nástřel však nenašel adresáta

34:53
    Žlutou kartu dostává Vahala (SK Slavia Praha).

34:32
    Pražané nadále tlačí.

33:05
    Autorem branky je SALÁK, Asistence: Michel Melo.

Po dobré přihrávce jednoho ze Slávistických hráčů a ještě lepší Michela Mela se do prázdné branky domácích trefuje MICHAL SALÁK.

32:51
    Žlutou kartu dostává Višváder (FC Tango Hodonín).

31:48
    A vzápětí za Lupačem zazvonila tyč.

31:31
    Domácí nyní nechávají Slávisty hrát a pouze odkopávají míče co nejdále od své brány.

30:25
    Žlutou kartu dostává Buršík (FC Tango Hodonín).

Branky: 10. Belaník (Chadzidis), 29. Veselovský (Chadzidis), 29. Lupač, 30. Svoboda (Doubravský) – 4. Hrdina (Vahala), 34. Salák (Melo), 39. Melo (Salák), 40. Višváder (vla.)

Karty:   31. Buršík (HOD), 33. Višváder (HOD) – 27. Míča (SLA), 35. Vahala (SLA)   27. Míča (SLA)

FC Tango Hodonín: Lupač (Dvořák), – Chadzidis (C), Gremmel, Veselovský, Buršík, Belaník, Višváder, Řezníček, Svoboda, Doubravský, Cenek, Frimmel

Trenér: Marian Berky

SK Slavia Praha: Vahala, (Roshan) – Brychta, Novotný, Salák, Michel Melo, Oliva, Hudson, Homola, Míča, Hrdina, Matějka (C)

Trenér: Martin Brychta

Rozhodčí: Hlavní: Daniel Vomastek, 2. Tomáš Slanina, Delegát FAČR: Miroslav Svědiroh