Real Madrid – Leganés 3:0 (kon.) | Espanyol – Ath. Bilbao 0:0 (kon.) | Celta Vigo – Valencia 2:1 (kon.)
Villarreal – Real Betis 2:0 (kon.) | Sevilla – Barcelona 1:2 (kon.)
Real Madrid
3:0 (2:0)
CD Leganés
Neděle 06.11.2016, 12:00 • Estadio Santiago Bernabéu (Madrid) • Španělská LaLiga • 11. kolo

ZÁPASOVÉ STATISTIKY
    Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 17:7. Střely mimo: 7:3. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 7:20. (13:53:13)

Je tu konec zápasu 11. kola Primera Division mezi domácím Realem Madrid a hostujícím Leganés. Domácí fotbalisté žádné drama nepřipustili a v průměrném utkání vyhráli nad svým soupeřem 3:0, když ke dvěma gólům Balea z prvního poločasu přidal třetí branku po změně stran Álvaro Morata.

90+2

90+2
    Ronaldův přímý kop již změnu stavu nepřinesl a domácí tak získají tři body za výhru 3:0.

90+1
    Díaz zastavil rozběhnutého Marcela a dostal žlutou kartu.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

90
    Již se hraje poslední minuta normální hrací doby. Uvidíme, kolik se bude nastavovat.

89
    Zápas spěje do svého finále. Není pochyb o tom, že tři body získají domácí fotbalisté.
    87. Přímý kop Jamese

87
    K přímému kopu Realu se nyní postavil James, jeho rána levačkou šla přes zeď a poté těsně mimo.

Dnešní utkání sleduje 74.269 diváků.

86
    Omar zápas nedohraje, hosté tak budou pokračovat jen v deseti.

85
    Omar s bolestivou grimasou opustil trávník, již se opět pokračuje ve hře.
    84. Marcelo tvrdě sestřelil Omara

84
    Marcelo nyní ošklivě trefil kotník Omara, který dost možná v dnešním zápase dohrál.

82
    Omar Ramos poslal k zemi Marcela a dostává žlutou kartu.

82
    Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Martín Mantovani, přichází Víctor Díaz.

82
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Lucas Vázquez.

80
    Do další střelecké pozice se dostával Bale, jeho rána levačkou byla ale zastavena defenzivou Leganés.