Třinec – Karviná 2:3 (kon.) | Sparta – Liberec 4:2 (kon.) | Dukla Praha – Příbram 3:3 (kon.)
Jablonec – Plzeň 1:0 (kon.)
FK Třinec
2:3 (0:1)
MFK Karviná
Pondělí 07.11.2016, 11:00 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2 000 míst) • Juniorská liga • 13. kolo

S konstatováním, že dnešní utkání sledovalo 27 diváků se s vámi loučím. U dalších on-line přenosů na shledanou. (13:22:14)

Dnešní utkání tedy přeci jenom končí vítězství favorizované Karviné. Ta sice neměla dobrý vstup do druhé půle, když už ve 48. minutě ztratila vedení po brance Adama Jagnešáka, ale o devět minut později se prosadil Ostap Sas a favorité znovu vedli. Také na druhou branku hostů dokázal Třinec odpovědět, neboť v 71. minutě skóroval Jaroslav Málek, avšak na trefu Mariána Kovaříka z 85. minuty už domácí nereagovali. I přes dobrý výkon tak poslední celek tabulky nebere ani jeden bod.

90+1

90+1
    Nad rámec zápasu byla nastavena jedna minuta.

90
    A další útok hostů, který tentokrát zastavila kolmá přihrávka, která mířila do ofsajdu.

89
    Na poslední minuty zápasu jde na hřiště Daniel Řapek, který nahradil hrdinu utkání Mariána Kovaříka.

89
    Fotbalisté Karviné se pokusili přidat rychle pojistku, jenže jeden z hostujících fotbalistů na centr z pravého křídla těsně nedosáhl.

88
    V pokutovém území před Adamuškou se do šance pokusil protlačit Ostap Sas, nicméně toho si pohlídal jeden z domácích beků.

86
    Ještě jedno střídání Třince. Místo Tomáše Benetky si poslední minuty zápasu zahraje Stanislav Potůček.

85
    Žlutou kartu ještě dostává domácí Adam Jagnešák (TRI).
    85. Marián KOVAŘÍK - 2:3

85
    Karviná právě vstřelila branku!
    Možná je rozhodnuto! Domácí defenzíva totiž vůbec nedokázala reagovat na nádherný prúnik MARIÁNA KOVAŘÍKA, který prošel až před Adamušku a po kličce domácímu brankáři zakončil do prázdné brány.

84
    První změna v sestavě Karviné. Hřiště opouští David Dendis, přichází Dominik Tomšů.

84
    Karviná se dostala do další zajímavé šance. Smrž měl dost prostoru, prošel středem, ale finální kolmice na Kovaříka byla příliš dlouhá.

83
    Aktivní Ostap Sas se rychle po ztrátě domácích dostal k dalšímu zakončení, nicméně přízemní střelou z pravé strany rozvlnil pouze boční síť.

82
    Jaroslav Málek se teď trochu rozzlobil, neboť po odvráceném rohu utíkal na pravé straně, avšak sudí hru musel přerušit, aby zkontroloval zdravotní stav jednoho z ležících hráčů Karviné.

81
    Hosté se dostali ke dvěma nadějným střelám z pokutového území. Kania minul a Sas chvíli po něm pálil jen do blokujícího soupeře.

80
    Třinečtí střídají i počtvrté. Místo Pavla Tobiáše jde na trávník Denis Štefánik.

79
    Domácí začínají být velmi nebezpeční. Tentokrát jejich akce skončila centrem z pravé strany, po kterém se však nikdo domácích nedostal k zakončení.