Jindř. Hradec – Mor. Budějovice 1:13 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 5:4 (kon.) | Technika Brno – Kopřivnice 5:1 (kon.)
Šumperk – Val. Meziříčí 6:1 (kon.) | Kolín – Žďár n/S 6:5 (po pr.) | Vsetín – Opava 3:0 (kon.)
Bílina – Kobra 6:4 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 5:1 (kon.) | Sokolov – Klášterec nO 0:11 (kon.)
David Servis – Havlíčkův Brod 3:6 (kon.) | Tábor – Nymburk 4:1 (kon.) | Pelhřimov – Písek 4:3 (kon.)
Vrchlabí – Trutnov 2:3 (po pr.)
HC David Servis Č. Budějovice
3:6 (1:2, 2:2, 0:2)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 12.11.2016, 18:00 • Pouzar Centrum České Budějovice • 2. liga skupina Střed (ČR) • 14. kolo

Konec zápasu. (20:16:55)

59:27
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., podražení).

58:56
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Troufám si říct, že je definitivně rozhodnuto, tohle už by musel být velký zázrak, aby Bruslaři přišli o všechny tři body! PATRIK PŘIDAL sice na první pokus neuspěl, jenže dostal druhou šanci a z dorážky už dopravil kotouč na místo určení, tedy za Kůdelova záda! Bez asistence.

56:22
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Cikán – 2 min., podražení).

52:24
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (T. Semrád – 2 min., hákování).

45:33
    Tohle je hodně důležitá branka pro soubor z Kotliny, který jde do trháku! Miroslav Třetina ukázal, že je excelentním nahrávačem, když narýsoval geniální pas před bránu FILIPU BENEŠOVI, který se zblízka nemýlil! Asistence: Miroslav Třetina, Tomáš Semrád.

40:01

40:00

38:40
    Obrat střídá obrat, nyní překlopili pomyslné misky vah na svou stranu hosté! Tomáš Ludvík předal puk Filipu Navrátilovi, jenž ho ještě prodloužil na DAVIDA KOZLÍKA. Brodský útočník se hezky prosmýkl mezi protihráči a vypustil ze své hole nechytatelnou dělovku, jež zaplula přímo do šibenice! Asistence: Filip Navrátil, Tomáš Ludvík.

35:04
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (MIchálek – 2 min., vražení na hrazení + 10 min. osobní trest).

33:58
    A je vyrovnáno! Bruslaři se důrazně natlačili před brankoviště, kde vytvořili pořádný závar, a kotouč za brankovou čáru nakonec došťouchal TOMÁŠ LUDVÍK! Asistence: Filip Navrátil, David Vala.

32:50
    Miroslav Třetina byl blizoučko vyrovnání, ale orazítkoval jen tyčku!

31:42
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Cikán – 2 min., sevření puku rukou).

28:14
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Voříšek – 2 min., vysoká hůl).

27:39
    David Servis právě vstřelil branku!
    Tohle je tvrdá rána pro Havlíčkův Brod, který v Českých Budějovicích znovu prohrává! Patrik Zayml a LADISLAV MAREK ujeli do přečíslení 2 na 1, při němž střelu prvně jmenovaného gólman Novák vyrazil, ale na následnou dorážku už neměl nárok! Asistence: Patrik Zayml, Josef Matoušek.

27:04
    Jihočeši se však nevzdávají a srovnávají se svým soupeřem krok! Josef Matoušek posunul puk na DAVIDA BÍLKA, jenž si sešteloval mířidla dobře! Asistence: Josef Matoušek.
    Kdo bude po dnešních zápasech 2. ligy mít možnost slavit vítězství?

23:35
    Jakub Lacina vypálil z jízdy a trefil břevno!

Richard Wagner

Branky a nahrávky: 7. Suchánek (Sumerauer), 28. Bílek (Matoušek), 28. Marek (Zayml, Matoušek) – 10. Michálek (Třetina, Přidal), 13. Přidal (Kulhánek, Třetina), 34. Ludvík (Navrátil, Vala), 39. Kozlík (Navrátil, Ludvík), 46. Beneš (Třetina, T. Semrád), 59. Přidal

HC David Servis Č. Budějovice: Kůdela (Jágr) – Cikán "A", Škopek, Matoušek, Babčuk, Břečka – Fleischman "A", Ferebauer, Bárta, Vylíčil, Bílek, Sumerauer, Suchánek "C", Marek, Volf, Kozák, Zayml
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Panec) – T. Semrád, M. Semrád, Duben "A", Vala, Kulhánek, Lacina, Bušek – Přidal, Třetina "C", Kuchta – Kozlík, Beneš, Navrátil – Voříšek, Michálek, Chlubna – Ludvík, Křížek

Rozhodčí: Matěj Sýkora – Michal Rubáš, Martin Tvrdík