Třinec – Interobal Plzeň 3:4 (kon.) | Litoměřice – Zruč n/S 3:2 (kon.) | Hodonín – Vysoké Mýto 3:4 (kon.)
FC Tango Hodonín
3:4 (2:3)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
Pátek 25.11.2016, 20:30 • TEZA Hodonín - Lipová alej 4110/23 • 1. Futsal liga • 10. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji pěkný víkend a zase někdy příště.
    Napočtenou

Pozápasové ohlasy z obou táborů:
    Jiří Štěrba (manažer FC Tango Hodonín):
    „Marian Berky byl velmi nespokojený s tím, co předvedli jeho svěřenci. V týdnu čekají některé z nich pohovory s trenérem. K soupeřům podotknul pouze to, že tak „hodné“ Mýto v historii nepamatuje, a že pokud nebudeme doma porážet takové týmy, tak nutně budeme mít problémy!“

Roman Páral (trenér Nejzbachu Vysoké Mýto):
    „Opět to byl ten starý Nejzbach. Všichni kluci bojovali a hráli na sto procent. Byl to po vedený výkon, kluci futsalově bojovali. Na hru Tanga jsme byli připravení, obzvlášť na jejich power play, kterou hráli domácí posledních šest minut. Dá se říct, že z power play neměli šanci. Vítězství je podle mého zaslouženě, protože jsme po dlouhé době dali čtyři branky, což se nám moc nedaří. Je to o gólech.“ (22:08:17)

Utkání sledovalo 438 platících diváků.

Skončilo utkání, ve kterém nakonec padlo 7 branek a vítězně naladěni odjíždějí hosté z Vysokého Mýta, když vyhráli nejtěsnějším rozdílem a to 3:4. V posledních minutách ale bylo ve sportovní hale hodně horko, neboť domácí hráli power-play. Domácím stále trvá krize, která doufají všichni hodoňáci brzy skončí.

39:00
    Domácí hrají opět power – play.

38:23
    Vodrážka mohl využít dalšího zaváhání domácí, ale nevyužil.

37:14
    Višváder nahrával před branku a míč jen trochu lízl tyč.

35:56
    Žlutou kartu dostává Belaník (FC Tango Hodonín).

35:18
    Veselovský ve velké šanci trefil pouze bránícího hráče.

34:36
    Domácí hrají power – play

34:36
    Oddechový čas pro hosty.

34:29
    Domácí nyní ve čtyřech, hosté přesilovky nevyužili.

33:54
    Hodonínští zatím statečně brání.

33:12
    Lupač nyní zachránil domácí, když bravurně vytáhl střelu jednoho z hostujících hráčů.

32:40
    Vágner tvrdě střílel, ale Lupač byl na místě.

32:33
    Domácí ve třech.

32:23
    Červenou kartu dostává Cenek (FC Tango Hodonín).

31:58
    Levčík opět nastřeloval před bránu, kde si míč málem srazil do vlastní branky jeden z hráčů Nejzbachu.

Branky: 4. Doubravský, 15. Višváder, 21. Chadzidis (Višváder) – 15. Novák (Kubát), 16. Vágner (Vladyka), 18. Kubát (Vácha), 31. Vácha

Karty:   36. Belaník (HOD) – 11. Kubát (VMY), 30. Šabata (VMY)   33. Cenek (HOD)

FC Tango Hodonín: Lupač (Dvořák), – Chadzidis (C), Veselovský, Buršík, Belaník, Višváder, Řezníček, Doubravský, Cenek, Levčík.

Trenér: Marian Berky

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Gerčák, (Simon), – Kubát, Vágner (C), Novák, Rališ, Vladyka, Vácha, Šabata, Vodrážka, Koblasa.

Trenér: Roman Páral

Rozhodčí: Štipčák Martin, Čep Radim, Delegát FAČR: Venc Radek

Diváci: 438 platících