Villarreal – Alavés 0:2 (kon.) | Osasuna – Atlético 0:3 (kon.) | Celta Vigo – Granada 3:1 (kon.)
Real Sociedad – Barcelona 1:1 (kon.)
CA Osasuna
0:3 (0:2)
Atlético Madrid
Neděle 27.11.2016, 16:15Španělská LaLiga • 13. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas vše, příjemný zbytek víkendu přeje Petr Sumbal. (18:09:24)

Zápas Osasuny s Atléticem Madrid je u konce, podle předpokladu jej vyhrál favorizovaný hostující celek. Vše se možná mohlo vyvíjet úplně jinak, kdyby v prvním poločase proměnil penaltu Roberto Torres. Jenže Oblak jej vychytal a později v prvním poločase vstřelili dvě slepené branky Godín a Gameiro. Ve druhé půli už si Atlético zkušeně hlídalo svůj náskok a v samém závěru ještě po chybě Unaie Garcíi skóre na 3:0 uzavřel Yannick Ferreira-Carrasco.

90+4

90+3
    Dlouhý míč dostal na pravé křídlo Saúl Ñíguez, ale už nemá motivaci s ním něco velkého vymýšlet.

90+1
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.
    90. Yannick FERREIRA-CARRASCO - 0:3

90
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Hrubou chybu předvedl Unai García, když přišel před svým pokutovým územím o míč a YANNICK FERREIRA-CARRASCO tím pádem mohl postupovat sám na Péreze. Toho prostřelil ranou po zemi a pojistil tak tříbodový zisk svého týmu z tohoto zápasu.

89
    Střela Roberta Torrese byla zablokována, Osasuna už by mohla vyrovnat jen díky nějakému zázraku.

88
    Hosté si teď v rozehrávce trochu zkomplikovali situaci a přišli o balón.

87
    Centr z pravého křídla vyboxoval Jan Oblak do bezpečí. U míče zůstává Osasuna.

86
    Centr z pravé strany nenašel Oriola Rieru.

86
    Osasuna jej rozehrála na krátko, ale obrana Atlética se překvapit nenechala a situaci znovu dokázala ubránit.

85
    Šanci snížit teď dostane Osasuna z přímého kopu.

84
    Poslední střídání mají za sebou také hosté, Griezmanna nahradí na trávníku Thomas Partey.

81
    Hráči Atlética jsou ale dál trpělivě zatažení na své polovině a vyplňují bezchybně všechny mezírky, takže Osasuna se nemá jak dostat k blízkosti brány Jana Oblaka.

80
    Do konce zápasu už zbývá jen 10 minut plus případné nastavení, a pokud chce Osasuna z utkání vydolovat alespoň bod, má už nejvyšší čas alespoň na kontaktní gól.

79
    Na druhé straně pak po levém křídle útočil Carrasco, ale Griezmanna svou přihrávkou nenašel.

78
    Miguel de las Cuevas hledal kolmicí v pokutovém území Rivièra, ten byl ale pokrytý.

76
    Osasuně se teď daří zatlačit Atlético trochu hlouběji na jeho polovinu. Hosté jsou ale vyhlášeni velmi dobrou obranou, takže zatím celkem bez potíží všem nástrahám odolávají.