Angers – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Nice – Bastia 1:1 (kon.) | Lyon – PSG 1:2 (kon.)
OGC Nice
1:1 (1:0)
SC Bastia
Neděle 27.11.2016, 17:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 14. kolo

Já se s vámi již loučím a přeji hezký zbytek neděle! (19:16:19)
    Takto nyní vypadá situace na čele tabulky.

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 4:9. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 10:16.

Zajímavou raritou tohoto zápasu je fakt, že domácí lodivod Favre ani jednou nestřídal.

Je dobojováno! Kolem sudího Jaffreda se ještě srotilo několik hráčů Nice, kteří protestují proti nezvykle krátkému nastavení, ale on ostatně nebyl důvod nastavovat velkou porci minut. OGC Nice se sice vrací zpět na první příčku tabulky, Les Aiglons ale spokojení rozhodně nebudou, jelikož domácí remíza s Bastií se dá považovat za ztrátu. Necelých deset minut před koncem mohl poslat Nice do vedení Pléa, který ale tváří v tvář prázdné hostující svatyni nepochopitelně selhal!

90+1

90+1
    Střídání v týmu SC Bastia: ze hřiště odchází Gaël Danic, přichází Sadio Diallo.

90
    Nad rámec základní hrací doby nastaví sudí Jaffredo jednu jedinou minutu!

89
    Dante si pod tlakem poradil a rozehrál balon na volného Pereiru, domácí nyní zakládají jednu ze svých posledních akcí.

87
    Hra je hodně rozkouskovaná, ani jednomu týmu se nedaří kloudně rozehrát a zdá se, že vše spěje ke smírnému výsledku.

86
    Klíčový obranný zákrok proti nešťastníkovi Pléovi předvedl Mathieu Peybernes, hosté se i tentokrát ubránili a zakopli míč do bezpečí.

85
    Rychlý protiútok Bastie poté založil Mehdi Mostefa, který se ale daleko nedostal a na Lecu už se valí další červenočerná lavina.
    83. Pléa neproměnil tisíciprocentní šanci!

83
    Alassane Pléa mohl – a měl – vrátit Nice vedení, domácí útočník se ocitl tváří v tvář prázdné brance soupeře, ale trefil jen břevno Lecovy svatyně!

82
    Tlak Nice v posledních minutách zase opadl a po levém křídle se vydal do rychlé protiakce Lenny Nangis, střídající útočník Bastie ale zakončit nakonec nedokázal.

80
    V Allianz Rivieře se nám právě rozběhla závěrečná desetiminutovka základní hrací doby a bastijští fotbalisté se nyní snaží uklidnit hru ve středu hřiště.

79
    Jeho průnik ale zastavil Pierre Bengtsson a hosté následně vybojovali autové vhazování, s jehož provedením vůbec nespěchají.

78
    Fotbalisté Bastie se v posledních minutách pouze brání, další akci Les Aiglons zakládá po pravém křídle Ricardo Pereira.