Arouca – FC Ferreira 1:0 (kon.) | Benfica – Moreirense 3:0 (kon.) | Tondela – Guimarães 2:1 (kon.)
FC Arouca
1:0 (1:0)
FC Paços Ferreira
Neděle 27.11.2016, 17:00 • Estádio Municipal de Arouca, Arouca (kapacita: 7.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 11. kolo

Domácí celek vyhrává tento zápas díky brance ze šesté minuty. Arouca hrála výborně takticky, zápas kontrolovala a zaslouženě vyhrála. (20:56:17)

90+4

90+4
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Jorge Intima, přichází Gegé.

90+3
    Žlutou kartu dostává Rafael Bracali (FC Arouca).

90+2
    Pedriňo rozehrával rohový kop, do zakončení se probojoval Vieira, jehož rána končí výrazně mimo branku. Dost možná poslední šance hostů na vyrovnání.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby, uvidíme, kolik minut rozhodčí nastaví.

88
    Volný kop rozehrával domácí Basto. Rozhodl se pro centr, který byl ovšem nepřesný.

87
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí kontrolují hru.

85
    Žlutou kartu dostává BaixiŇo (FC Paços Ferreira).

85
    Góis rozehrával rohový kop, ale do zakončení se on ani jeho spoluhráči nedostali.

83
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Walter González, přichází Basto.

82
    Rohový kop rozehrával hostující Minhoca. Následně se jeden z jeho spoluhráčů dostal ke střele. Míč končí vysoko nad brankou.

80
    Deset minut zbývá do konce druhého poločasu, hostující celek už mnoho času na vyrovnání nemá.

79
    Ferreira má míč ve své moci na polovině hrací plochy. Před branku se nemůže dostat.

77
    Střelecké šance k vidění nejsou, sledujeme klidný fotbal. Hostující celek se nemůže propracovat do zakončení.

74
    Arouca hraje velmi dobře, nevypouští ani jeden osobní souboj. Hosté to budou mít v závěru zápasu těžké.

73
    FC Paços Ferreira má posledních přibližně dvacet minut na pokus o vyrovnání. Domácí ale soupeře do ničeho nepouští.