Vysoké Mýto – Litoměřice 7:2 (kon.) | Chrudim – Hodonín 2:1 (kon.) | Česká Lípa – Helas Brno 0:3 (kon.)
Interobal Plzeň – Slavia 2:2 (kon.) | Hradec Králové – Třinec 2:6 (kon.) | Zruč n/S – Sparta 4:2 (kon.)
FK Chrudim
2:1 (0:1)
FC Tango Hodonín
Pátek 02.12.2016, 20:00 • Sportovní hala Chrudim • 1. Futsal liga • 11. kolo

ERA-PACK Chrudim zvládl závěr zápasu na výbornou a po tuhém průběhu se může těšit ze tří bodů. Nepříznivý stav z prvního poločasu ve druhém poločase otočil a svůj náskok na čele tabulky navyšuje! Z Chrudimi se loučí Petr Dejnožka. (21:35:01)

39:07
    Felipe zkusil štěstí přes celé hřiště, míč ale mezi tři tyče také nedostal.

38:51
    Radim Záruba také neproměňuje, tvrdou ranou trefuje tyčku!

38:50
    Naprosto zbytečný faul v rohu hřiště v podání Tanga přinese další desetimetrový kop Chrudimi! Tentokrát si balon bere Radim Záruba.

38:40
    A kombinace hostí pokračuje, ERA-PACK svědomitě brání.

38:03
    Dvě minuty do konce zápasu, Tango se snaží o vstřelení vyrovnávací branky.

37:28
    Následné nepřesné zakončení dovolilo Carlosovi rychle rozehrát, míč našel Maxe, který z ostrého úhlu trefil tyčku odkryté branky Tanga!

37:16
    Velkou šanci Milana Svobody na srovnání stavu reflexivně nohou vykopl Carlos!

36:49
    Tango Hodonín kombinuje na útočné polovině v pěti proti čtyřem, Chrudimští se ale dobře brání.

35:29
    Felipe se fantasticky protáhl po pravé lajně, dostal se až před branku, kde ještě hledal Maxe. Ten se ale k míči nakonec neprocpal.

34:26
    Úvodní kombinace Hodonínu nevyšla, u míče je znovu ERA-PACK.

34:00
    Time out Tanga je u konce, trenér Marián Berky věří v úspěch a namíchal svým svěřencům hru bez brankáře!

33:42
    Hodonín i nadále drží v Chrudimi pozitivní výsledek a stále živí naději na bodový zisk.

31:38
    Ránu Michala Mareš ale gólman Lupač vytáhl mimo branku!

31:37
    Roman Mareš na půlce zbytečně faulovaný, bude to desetimetrový kop pro Chrudim!

31:24
    Hosté postupovali do přečíslení ve třech proti jednomu, nakonec to ale trochu překombinovali a na konci Leštík trestuhodně poslal balon pouze do boční sítě!

30:27
    A znovu nejlepší hráč na hřišti Max ve velké šanci nechal vyniknout gólmana Lupače!

29:44
    Max mohl dokonat svůj hattrick, sám před brankářem ale neuspěl! Tango v Chrudimi stále žije!