Montpellier – PSG 3:0 (kon.) | Bordeaux – Lille 0:1 (kon.) | Angers – Lorient 2:2 (kon.)
Monaco – Bastia 5:0 (kon.) | Guingamp – Nantes 2:0 (kon.) | Méty – Lyon 1:0 (pře.)
Girondins Bordeaux
0:1 (0:1)
Lille OSC
Sobota 03.12.2016, 20:00 • Matmut Atlantique - Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 16. kolo

Já se s vámi loučím a při nějakém dalším utkání na shledanou. (22:02:52)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 9:17. Střely mimo: 2:9. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 15:17.

Skončilo utkání Francouzské Ligue 1. V prvním poločase se hrálo na obě branky nikdo z týmu neměl vyloženou herní převahu, avšak hosté si ze svých tři střel dokázali vytvořit obrovské šance a nebýt skvělé chytajícího Priora tak by první poločas skončil větším rozdílem, když už to vypadalo že se půjde do kabin za bezbrankové stavu, tak se po rohu dostal k odraženému míči hostující de Préville a poslal tak Lille do vedení. Tak se šlo do kabin za stavu 0:1 pro hráče hostí. Do druhého poločasu vletěli ve větším elánu hráči Bordeaux, ale žádnou vyloženou šanci si nedokázali vytvořit. Klíčový okamžik přišel v 73. minutě když byla nařízena penalta pro domácí, ale kopající Rolán dokázal míč napálit jen do břevna. Hosté si do této chvíle dokázali vytvořit ještě nějaké šance, po této penaltě domácí začali ještě víc útočit, ovšem hostující obranu nedokázali ohrozit. Utkání nakonec skončilo 0:1 a hosté si za svůj výkon zaslouženě odváží zpět domů tři body. Pro domácí je to asi nečekaná ztráta, pro hosty skvělé body z venkovní půdy.

90+5

90+5
    Hosté hlavičkují po rohu míč daleko od své branky a vypadá to že to byla tečka za dnešním utkáním.

90+4
    Po dalším centru domácích, Enyema vyraží míč na roh, jedna z posledních šanci na vyrovnání.

90+4
    Hosté už soupeřovy míče odkopují jen do autu, už se je ani nesnaží vyvézt.

90+3
    Domácí se už radovali z golu, jenomže to by předtím střílející Ménez nesměl být v ofsajdu.