CSKA Moskva – Ural 4:0 (kon.) | Rostov – Zenit 0:0 (kon.)
CSKA Moskva
4:0 (4:0)
FK Ural
Sobota 03.12.2016, 12:00 • Arena CSKA. Moskva Kapacita: 30000 diváků. • Ruská Premier Liga • 17. kolo

Ode mě je to z dnešního přenosu všechno, díky za pozornost, mějte se hezky. (13:54:04)

Čtyrgólová smršť CSKA během patnácti minut v první půli zcela rozhodla do té doby vyrovnané utkání. Moskevský celek splnil roli favorita a připisuje si důležité tři body. Důležitou roli sehrál útočník Traoré, který se dostal do dvou opravdu jasných šancí a obě dokázal s přehledem proměnit.

90+2

90
    Rozhodčí nastaví dvě minuty.

90
    Centr Kulakova ze strany v klidu odvrátil Schennikov, Ural se čestného úspěchu asi nedočká.

89
    Domácí v klidu kombinují, poslední minuty už jsou spíš čekáním na závěrečný hvizd.

87
    Ostrý centr Tošiće hledal Strandberga, ten na míč ale těsně nedosáhl.

85
    Celý sektor fanoušků CSKA za bránou Akinfejeva je svlečený do půl těla, vedení svého týmu si užívají plnými doušky a na zimu neberou vůbec ohled.

84
    Ural se ještě sympaticky snaží zaútočit, obrana CSKA je ale po celý zápas pozorná.

83
    Naposled střídají i hosté, dohrál Lungu, místo něj nastupuje Chozin.

81
    Po souboji Milanova s Fidlerem zůstávají oba hráči na zemi.

80
    Odchází dvougólový střelec Traoré, na posledních deset minut jej nahradí Strandberg.

79
    Domácí ligová neporazitelnost CSKA na novém stadionu bude platit i po dnešním utkání, o tom už není sporu.

78
    Dzagojevův centr nikoho v červených dresech CSKA nenašel.

77
    Traoré chtěl po průniku Golovina útočit na hattrick, ale trefil jednoho z beků Uralu, bude to roh.

76
    Domácí fanoušci si ale vysoké vedení svého týmu užívají, atmosféra je solidní.

75
    Míč je stále na domácích kopačkách, druhý poločas bohužel spíše nudí.

72
    CSKA v klidu kombinuje, hosté na nějaké vysunuté napadání už zcela rezignovali.

70
    Nějakou větší šanci jsme zatím ve druhé půli neviděli, je opravdu hodně zřejmé, že hráči obou týmu jsou si vědomi faktu, že o vítězi je už rozhodnuto.

Matěj Karmazín

Branky: 26. L. Traoré (Z. Tošić), 36. L. Traoré, 38. Natcho (pen.), 40. Čalov (G. Milanov)

Karty:   38. Novikov (URA), 68. Fontanello (URA)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 1:3. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:9.
    CSKA Moskva: Akinfejev (C) – Fernandes (68. Nababkin), V. Berezuckij, A. Berezuckij, Ščennikov – Natcho, Golovin – G. Milanov, Čalov (46. Dzagojev), Z. Tošić – L. Traoré (80. C. Strandberg).
    Náhradníci: Čepčugov – Dzagojev, Gordjušenko, Nababkin, C. Strandberg.

FK Ural: Zabolotnyj – Novikov (54. Merkulov), Dinga, Fontanello, Dancev – Fidler (C) – Kulakov, Korobov, Pavlenko (69. Podoksenov), Lungu (83. Chozin) – Pavljučenko.
    Náhradníci: Arapov, Timofejev – Chozin, Bougouhi, Konaté, Merkulov, Pankov, Podoksenov, Serčenkov, Ščerbakov, Stavpec.

Rozhodčí: Sukhoy A. – Koloskov, Petrosyan