Juventus – Atalanta BC 3:1 (kon.)
Juventus FC
3:1 (2:0)
Atalanta Bergamo
Sobota 03.12.2016, 20:45 • Juventus Stadium, Turín (kapacita 45 666 diváků) • Italská Serie A • 15. kolo

Já se s vámi pro dnešní večer loučím. Na počtenou! (22:42:04)

Konec! Nic více se v dnešním utkání nestane. Domácí si došli za svým pohodlným vítězstvím a berou si z dnešního důležitého utkání všechny tři body. Hosté po devíti zápasech bez prohry budou muset skousnout dnešní porážku, která byla zasloužená. Za domácí se v prvním poločase dokázali prosadit Sandro a Rugani. Ve druhém poločase to byl Mandžukič, který si dnes branku opravdu zasloužil. Dvě branky dnes Stará dáma vstřelila z rohového kopu, což je parádní statistika. Hosté si toho v dnešním utkání moc nevytvořili až na pár šancí, ovšem alespoň jednu branku vstřelit v závěru díky Freulerovi dokázali.

90+4

90+3
    Nakonec bude od vlastní brány odkopávat brankářská legenda Gianluigi Buffon.

90+2
    Ještě v závěru utkání se hostující tým usazuje před domácím pokutovým územím, ale k zakončení se prozatím nedostal.

90
    Hlavní arbitr dnešního utkání Massimiliano Irrati nastaví celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

88
    Obrovská šance domácího týmu v závěru! Z levé strany přišel centr přesně na Cuadrada, který střílel z voleje, ale míč netrefil ideálně a vypadalo to, že ho hostující brankář zachytí do svých rukavic, ovšem nakonec mu balon vypadl a tuto chybu mohl potrestat Mario Lemina, který však trefil pouze levou tyč hostující branky!

87
    Gonzalo Higuaín se dostal k balonu v pokutovém území, ale ke střele se dostat nedokázal.

86
    Domácí hrají velmi zkušeně a nikam se neženou. Snad všichni domácí hráči si mezi sebou vyměnili balon a hrají v poklidu.

84
    Uvidíme, jestli hostujícím hráči zbyli ještě nějaké síly na to, aby dokázali do konce utkání vstřelit dvě branky. Nicméně všechno je možné, tak se nechme překvapit.
    82. Remo FREULER - 3:1

82
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Tak hosté přeci jenom korigují skóre! Marco D' Alessandro dostal parádní přízemní pas po pravé straně a následně poslal parádní centr do malého vápna, kde stál připravený švýcarský záložník REMO FREULER, který poslal z první balon do sítě Buffona – 3:1!

80
    Nováček na hřišti Juan Cuadrado se dostal ke střele levačkou zpoza pokutového území a zaměstnal tak brankáře Marca Sportiella, který si s jeho střelou dokázal poradit.

79
    Do konce utkání nám zbývá něco lehce přes deset minut a domácí celek vede o tři branky. Nevypadá to, že by se tým Atalanty ještě nějak zvláště zvedl a dokázal skóre vyrovnat, případně zde ještě zvítězit.

78
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Miralem Pjanić, přichází Patrice Evra.

76
    Jen pro informaci. Mario Mandžukić nakonec musel střídat, jelikož měl pod kolenem krvavé zranění a zřejmě nemohl dál pokračovat ve hře. Na pomezní lajnu došel po svých, tudíž by zranění nemělo být nijak vážné.

75
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Mario Mandžukić, přichází Juan Cuadrado.

75
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Jasmin Kurtić, přichází Marco D'Alessandro.

73
    Stephan Lichtsteiner poslal centrovaný balon na zadní tyč hostující branky, kde však nestál nikdo z jeho spoluhráčů a od své branky bude odkopávat brankář Marco Sportiello.

Petr Peleška

Branky: 15. Sandro (Marchisio), 19. Rugani (Pjanić), 64. Mandžukić (Pjanić) – 82. Freuler (D'Alessandro)

Karty:   31. Lichtsteiner (JUV), 35. Rugani (JUV), 70. Sturaro (JUV) – 26. Freuler (ABC), 31. Kessié (ABC)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 3:2. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:21.
    Juventus FC: Buffon (C) – Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Sandro – S. Khedira (61. Lemina), Marchisio, Sturaro – Pjanić (78. Evra) – Mandžukić (75. Cuadrado), Higuaín.
    Náhradníci: Neto, Audero Mulyadi – Benatia, Evra, Hernanes, Lemina, Kean, Asamoah, Cuadrado.

Atalanta Bergamo: Sportiello – Tolói, Caldara, A. Masiello – Conti (55. Grassi), Kessié, Kurtić (75. D'Alessandro), Freuler, Spinazzola – Petagna (56. Pešić), A. Gómez.
    Náhradníci: Bassi – Mazzini, E. Zukanović, D'Alessandro, Migliaccio, Pešić, Grassi, Raimondi, Dramé, Bastoni, Latte Lath.

Rozhodčí: Irrati – Giallatini, Tegoni