Královské Vinohrady – ELITE PRAHA 5:6 (kon.) | Ne – Vítkovice 3:6 (kon.) | Židenice – Jičín 3:2 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
5:6 (0:0, 0:2, 5:4)
ELITE PRAHA
Neděle 04.12.2016, 14:30ČEZ Extraliga žen • 13. kolo

Je konec, po bláznivé třetí třetině, ve které si oba celky měnily průběžně vedení, se radují hráčky Elite, které zvládly závěr utkání a připisují si v dnešním utkání další body do tabulky. (16:22:15)

59:15
    Reischlová se dostala před branku, ale svým pokusem nebyla příliš úspěšná.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:22
    Domácí se snaží, avšak nikdo ve žlutém se nemůže dostat do zakončení.

56:04
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku!
    Vinohrady ovšem bleskově odpovídají zásluhou BARBORY VAVŘINOVÉ, která tak dramatizuje dnešní utkání. Bez asistence.

55:45
    Elite Praha právě vstřelilo branku!
    Zdá se, že Elite nakročilo velmi rázně za dnešním vítězstvím. JESSICA ZLÁMALOVÁ pošesté překonává Kutnarovou v brance a přibližuje svůj tým na dosah bodům. Asistence: Sara Rymanová.

55:23
    Tak se na to podívejme. Elite otáčí také nepříznivý stav a PETRA NOSKOVÁ převažuje povedenou střelou pomyslné misky vah na stranu hostujícího týmu. Asistence: Sara Rymanová.

54:23
    Hra se však nyní přesunula na polovinu Elite, kde se usadily naopak domácí hráčky.

53:56
    Hostující hráčky se dostaly na polovinu domácích, kde momentálně kombinují. Kutnarová musí být v pozoru.

52:08

Je opět vyrováno. Elite dlouho neotálelo a zásluhou ELiŠKY REISCHLOVÉ hostující celek vyrovnává na 4:4. Asistence: Kristýna Vranová.

50:54
    Jen co se Honzová vrátila z trestné, tak se podařilo ELIŠCE ČERMÁKOVÉ otočit průběh utkání na stranu Vinohrad, které momentálně vedou 4:3! Bez asistence.

48:48
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Petra Honzová – 2 minuty, Bránění ve hře).

48:16
    Míček mají na čepelích hostující hráčky, avšak jsou s ním za svou vlastní brankou.

47:03
    A je to tu. Hostující Elite ztrácí během několika málo minut své tříbrankové vedení. Domácí lavičku potěšila přesnou ranou BARBORA VAVŘINOVÁ. Asistence: Natálie Bartošová.

46:23
    Utkání je stále otevřené. Domácí hráčky zásluhou NATÁLIE BARTOŠOVÉ snižují na rozdíl pouhé branky! Asistence: Michaela Lingová.

45:16
    Hostující hráčky si chtěly vzít rychle své ztracené tříbrankové vedení zpět, avšak pokus Reischlové skončil pouze vedle branky domácích.

44:19
    Tak pozor, je tu snížení domácích, které obstarala důraznou hrou před brankou ANETA TVRZNíKOVÁ. Asistence: Kristýna Vejvodová.

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým ELITE PRAHA. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 45. Tvrzníková (Vejvodová), 47. Bartošová (Lingová), 48. Vavřinová (Bartošová), 51. Čermáková, 57. Vavřinová – 33. Ryman (Denková), 35. Miklíková (Ryman), 42. Miklíková (Ryman), 53. Reischlová (Vranová), 56. Nosková (Ryman), 56. Zlámalová (Ryman)

TJ Sokol Královské Vinohrady: A. Kutnarová (Vyrobíková) – F. Kutnarová, Sladkovská, Čermáková, Lingová, Vejvodová – Tvrzníková, Honzová, Bartošová – Bartůňková, Šádková, Zelníčková – Vavřinová, Jarešová, Dobisíková.
    ELITE PRAHA: Gécová (Zelená) – Hnátová, Simajchlová, Vranová, Divišová, N. Mrázková – Jelínková, Neubergerová, Nosková – Reischlová, Ryman, Andrlová – Zlámalová, Miklíková, Denková – Veharová.

Rozhodčí: Jan Drška, Jiří Meisner