Carolina – Tampa 1:0 (po pr.) | NY Islanders – Detroit 3:4 (po pr.) | Nashville – Philadelphia 2:4 (kon.)
Chicago – Winnipeg 1:2 (kon.) | Calgary – Anaheim 8:3 (kon.) | Edmonton – Minnesota 1:2 (po pr.)
Edmonton Oilers
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)
Minnesota Wild
Pondělí 05.12.2016, 03:35 • Rogers Place, Edmonton • NHL

Děkuji za pozornost a přeji Vám úspěšné vykročení do pracovního týdne! (06:31:56)
    Connor McDavid byl překvapen, když musel během druhé třetiny zamířit do útrob arény, aby podstoupil vyšetření po uderu do hlavy. Uznává ale, že toto pravidlo má své opodstatnění.

Československá stopa

Andrej Sekera (EDM) 0+0, 0 střel, čas na ledě 21:57

1. Devan Dubnyk (MNS) 28 zák., 1 gól, 96,6%
    2. Jonas Gustavsson (EDM) 31 zák., 2 góly, 93,9%
    3. Mikko Koivu (MNS) 1+0

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 29:33 (13:12, 10:11, 4:9 – 2:1)
    Zblokované střely – 13:18
    Vyhraná vhazování – 25:37
    Trestné minuty – 11:13
    Hity – 17:13

V zajímavém prodloužení byli šťastnější hokejisté Minnesoty. Zach Parise sice ještě neproměnil samostatný únik, ale krátce na to už rozhodl Mikko Koivu. Wild tak přerušili sérii tří zápasů bez vítězství a připisují si do tabulky důležité dva body.

63:11 Mikko KOIVU - 1:2

63:11
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Hosté přesto vítězí! Hned z další akce Wild udeřili, když Charlie Coyle uvolnil MIKKA KOIVUA, který překonal Gustavssona rychlou bekhendovou kličkou. Asistence: Charlie Coyle a Matt Dumba.

62:54
    Zach Parise jel sám na Gustavssona. Už šel do bekhendové kličky, ale domácí gólman mu nádherně vypíchl kotouč!

62:14
    Puk skončil v brance až po přerušení hry! Pokračujeme.

62:14
    Rozhodčí se jedou poradit s videem! Chtějí se přesvědčit, zda hosté nedotlačili puk za brankovou čáru dříve, než po pádu Staala na Gustavssona přerušili hru.

62:14
    Do akce musel také Gustavsson. Ten přikryl puk před Ericem Staalem, jenž na něj vzápětí spadl.

61:55
    Connor McDavid se natlačil před Dubnyka, který si připsal dobrý zákrok.

61:44
    Domácí byli vytlačeni z útočného pásma, zůstali ale u puku.

60:59
    Střelu McDavida z vrcholu pravého kruhu vyrazil Dubnyk.

60:17
    Granlund přebruslil Eberleho a hledal Koivua. Přihrávka ale neprošla.

60:01

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 3. Maroon (Fayne, Kassian) – 20. Coyle (Niederreiter, E. Staal), 64. M. Koivu (Coyle, Dumba)

Edmonton Oilers: Gustavsson (Talbot) – A. Larsson, Russell, Benning, Sekera, Fayne, Klefbom – Draisaitl, McDavid (C), Lucic (A) – Eberle (A), Nugent-Hopkins, Pouliot – Slepyšev, Caggiula, Pitlick – Kassian, Letestu, Maroon.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Prosser, Scandella – Coyle, E. Staal, Parise (A) – Mikael Granlund, M. Koivu (C), Zucker – Pominville, Haula, Niederreiter – Gabriel, Graovac, Stewart.

Rozhodčí: Luxmore, Hebert – Knorr, Murchison

Diváci: 18347