Chievo – Janov 0:0 (kon.) | Udinese – Bologna 1:0 (kon.)
1:0 (0:0)
Bologna FC
Pondělí 05.12.2016, 21:00 • Dacia Arena, Udinese • Italská Serie A • 15. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:56:23)

Po závěrečném hvizdu gólman Antonio Mirante vztekle kope do sítě za svými zády, není se čemu divit, Boloňa dnes ztratila bod v posledních sekundách zápasu a to bolí. Již to vypadalo, že hosté získají cenný bod i přesto, že se dlouho bránili pouze o deseti, ale nakonec se Udinese dočkalo vytouženého gólu, zásluhou Danila, který skóroval v poslední nastavené minutě a rozhodl tak o vítězství svého týmu.

90+5

90+5
    Na druhé straně se již v páté minutě nastaveného času dostal z levé strany ke střele Masina, který ale branku přestřelil.
    90+3. DANILO - 1:0

90+3
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Na stadionu propuká obrovské nadšení, domácím se totiž v posledních sekundách podařilo vstřelit rozhodující branku! DANILO se ve vápně položil do centru z levé strany a poslal ho nechytatelně mezi tři tyče.

90+2
    Cyril Théréau rozehrál z pravé strany, míč dostal Fofana, který možná trochu zbrkle vystřelil zpoza vápna, Antonio Mirante v pohodě chytá.

90+2
    Možná poslední šance domácích na zvrat v utkání, je tu rohový kop!

90+1
    Rozhodčí nastavil tři minuty, nyní se také hosté dostali do útoku, ale Orestis Karnezis nemusel zasahovat.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, tlak Udinese pokračuje, hosté se, jen připomínám, brání pouze o deseti.

89
    Antonio Mirante jde ven z vlastního vápna aby pomohl obraně v rozehrávce.

87
    Ibrahima M'Baye padá na polovině soupeře, ale ne cizím zaviněním, domácí získávají míč.

85
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Duván Zapata, přichází Adalberto Peñaranda.

85
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Mattia Destro, přichází Sergio Floccari.
    84. Antonio Mirante tímto fantastickým zákrokem zneškodnil šanci Perici

84
    Stipe Perica znovu v šanci, Antonio Mirante levou nohou reflexivně vyráží, druhá gólová šance domácích v krátké době po sobě!

82
    Cyril Théréau si naběhl na míč ve vápně soupeře, ale nejen, že ho nezasáhl, navíc byl pískán ofsajd.

80
    Volný kop se nabízí nyní domácím, bude to ve vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů od branky Miranteho.