Chabarovsk – Čerepovec 4:2 (kon.) | Vladivostok – Petrohrad 1:4 (kon.) | Kunlun – CSKA Moskva 0:2 (kon.)
Novosibirsk – Novokuzněck 1:2 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Metallurg Novokuzněck
Pondělí 05.12.2016, 13:30 • Sibir Arena • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (15:54:20)

Československá stopa

Adam Polášek (SIB) 0 + 0, čas na ledě: 19:28

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes překvapivě porazili Sibir 1:2, když je nejdříve poslal do vedení Razumov ve třiatřicáté minutě a poté zvýšil na 0:2 v dvaapadesáté minutě opět Razumov. Domácí dokázali v sedmapadesáté minutě jen snížit zásluhou Lukina, ale vyrovnat se jim už nepodařilo.

Střely na branku: 35 – 27

59:44
    Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Karejevem.

59:24
    Oddechový čas pro domácí.

59:06
    Polášek střelou od modré netrefil branku soupeře a dopředu tak mohli hosté. Ti však šanci vstřelit branku do prázdné klece zahodili.

58:41
    Hosté dokázali vyhodit kotouč z vlastního pásma do středního pásma.

58:35
    Domácí to zkoušejí v šesti!

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny!

57:26
    Domácí po vstřelené brance dostali větší chuť do hry a momentálně svého soupeře přehrávají.
    56:23 Dmitrij LUKIN - 1:2

56:23
    Sibir právě vstřelil branku!
    Domácí snižují na rozdíl jedné branky! DMITRIJ LUKIN napřáhl ke střele od modré čáry a kotouč po jeho střele skončil až za bezmocným Karejevem, který jen rozhodil rukami na důkaz toho, že tuto střelu vůbec neviděl. Asistence: Alexej Gluchov.

56:15
    Arťuchinův bekhendový pokus z pravého kruhu dokázal Karejev vyrazit do ochranné sítě.

55:03
    Boychuk vyslal na branku střelu z pravého kruhu, která ale Karejevovi nenadělala větší potíže.

54:27
    Domácí se momentálně nemohou s kotoučem vůbec dostat do útočného pásma. Hosté brání skvěle.

53:15
    Hra se momentálně pohybuje spíše ve středním pásmu.

52:20
    Domácí se snaží na tuto branku odpovědět stejnou mincí. Zatím se jim to ale příliš nedaří.
    51:02 Alexej RAZUMOV - 0:2

Martin Penker

Branky a nahrávky: 57. D. Lukin (A. Gluchov) – 33. Razumov (Jemec), 52. Razumov (A. Michejev)

HC Sibir Novosibirsk: Taylor (Krasikov) – Polášek, Beljakov, Mišarin, D. Lukin, Meňšikov (A), Vereščagin, Naumov – Sannikov (C), Šalunov, Boychuk – Žafjarov, Kemppainen, V. Butuzov – Arťuchin (A), Vorošilo, Pervušin – Skabelka, A. Gluchov, Okulov – Arťomov.
    Metallurg Novokuzněck: Karejev (Podjapolskij) – Ljamkin, Skutar, Fatkullin, Kuklev, Arbuzov, Vasilčenko, Titov, Akišin – Komaristyj (A), Zemčenko, Solovjov – Jemec, Taratuchin, K. Semjonov (A) – Zinovjev, Poliščuk (C), Jazkov – Michajlov, Razumov, A. Michejev.

Rozhodčí: Bělov, Gamalei – Berseňov, Judin