22:27 (10:13)
Česko
Pondělí 05.12.2016, 18:30 • Isstadion, Malmö • Mistrovství Evropy žen

Děkuji za pozornost. Na shledanou. (20:06:57)

Další utkání čeká český tým ve středu proti Černé Hoře od 18:30. Skupinu Češky uzavřou v pátek od 20:45 s Dánskem.

Na úvod skupiny C se urodilo velké překvapení, když Češky dokázaly porazit favorizované Maďarky!

Českému týmu vyšel úvod zápasu a v poločase vedl o tři branky. Jenže Maďarsko prokázalo své kvality a po pár minutách druhé části bylo srovnáno. Ještě ve 45. minutě Maďarky vedly o branku a měly velmi dobré příležitosti, ale od nástupu Petry Kudláčkové do české branky, která zlikvidovala několik šancí soupeřek znovu hru ovládaly Češky, které dokázaly dotáhnout zápas až do vítězného konce! Česko porazilo Maďarsko 27:22!

Maďarsko – Česko 22:27 (10:13)
    Nejvíce branek: Kovácsová 7, Klivinyiová 4, Kisfaludyová 2 – Malá 5, Hrbková 5/1, Knedlíková 4. Rozhodčí: Kijauskaite, Zaliene. Sedmimetrové hody: 1/1 – 1/1. Vyloučení: 5:3.
    Vítězná radost české reprezentace.

Konec zápasu. (22:27)
    60
    A kosmetickou tečku za tímhle skvělým zápasem přidává Veronika Malá! (22:27)

60
    Tohle už dopadne! Češky si připíší první výhru na evropském šampionátu! (22:26)
    59. Radost české lavičky v poslední minutě utkání.

59
    Tak tohle už vypadá hodně dobře! Jana Knedlíková se trefuje! (22:26)
    58
    Je tu však ještě další gól v podání Maďarek. Přesně mířila jedna z maďarských hráček. (22:25)
    57. Ručková zvládla svůj únik a vstřelila svůj druhý gól v řadě.
    57
    Petr Ručková posílá dalším gólem Češky mnohem blíže k vítězství! (21:25)
    57
    Důležitý gól v podání Petry Ručkové znamená udržení tříbrankového vedení. (21:24)
    56
    Tak tohle bude ještě drama. Maďarsko snižuje, a to zásluhou Lukacsové Viktorie. (21:23)
    Autorka sedmi maďarských branek Anna Kovácsová.

55
    Maďarsko se dlouhou dobu drželo vepředu, ale obranný blok českého týmu je k ničemu nepustil. Maďarky pak hru samy zazdily. (20:23)
    54. Češky přežily to nejhorší vzadu a následně si vybojovaly vyloučení Kisfaludyové.