Motor ČB – Frýdek-M. 3:1 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 4:2 (kon.) | Litoměřice – Přerov 4:2 (kon.)
Prostějov – Ústí n/L 3:5 (kon.) | Havířov – Most 5:2 (kon.) | Kladno – Třebíč 3:2 (kon.)
Slavia – Jihlava 2:5 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
HC Frýdek-Místek
Středa 07.12.2016, 17:30 • Budvar aréna • Chance liga • 32. kolo

Dnešní zajímavá podívaná je za námi, Motor ukořistil tři body. Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (19:56:54)

59:38
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    TOMÁŠ NOUZA dokázal prakticky nemožné! Petr Kváča vyrazil střelu, puk si vzal domácí kanonýr a poslal ho do odkryté klece. Budvar aréna šílí. Asistence: Petr Kváča.

59:20
    A ještě více se domácím přitíží! Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Miloslav Čermák a hosté budou hrát šest na tři!

59:04
    Tomáš Nouza vyhazuje a Frýdek musí začít znovu.

Oddechový čas pro hosty.

58:52
    Velká komplikace pro Motor. Dvě minuty dostává Vladimír Škoda.

58:45
    Frýdek odvolává brankáře a hraje v šesti!

58:00
    Dvě minuty do konce utkání, hraje se v pásmu hostujícího celku.

56:28
    Bekhendem to zkoušel Štěpán Hřebejk, ale na brankáře hostí si nepřišel.

55:46
    Vtipně to teď zkoušel Lukáš Květoň. Najížděl z úhlu, takže si chtěl puk narazit o Šimbochovo beton a dostat se před branku. Bohužel pro domácího kapitána, místečtí beci byli u kotouče o něco dříve.

54:07
    Hezkou akcí se prezentoval obránce Kania. Dostal se až do pásma, vystřelil švihem a domácí brankář vytáhl těžký zákrok.

53:33
    Nahození od modré čáry ukryl Kváča do své lapačky. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

52:33
    Krásně se uvolnil Tomáš Nouza, nabruslil si mezi kruhy, zkusil střelu na dřevěnou nohu, jenže těsně minul pravou tyč.

51:41
    Za minutu dvanáct vystřelil Miloslav Čermák, protože zezadu se k němu už stahovali beci Frýdku. Šimboch si s jeho projektilem poradil.

51:11
    Dnešní utkání sleduje 4619 diváků.

50:23
    Hra se přiostřuje, nyní není žádný souboj nedohraný. Jank se vrací na led, Frýdek je v plném počtu.

Filip Kortus

Branky a nahrávky: 23. Vráblík (Walker), 26. Nouza (Čermák), 60. Nouza (Kváča) – 20. Klimša (M. Jáchym)

Banes Motor České Budějovice: Kváča (Gába) – Vráblík, Michal, Pavlin, Žovinec, Suchánek, Mazanec, Mucha, Zíb – Walker, Nouza, Čermák – Chovan, Pajič, L. Květoň – Šulek, Škoda, Guman – Rob, Babka, Hřebejk.
    HC Frýdek-Místek: Šimboch (Daneček) – M. Jáchym, Jeník, Michal Roman, Matyáš, Kania, Jank, Zahradníček – Chmielewski, Pechanec, Klimša – Rufer, Cienciala, Miloš Roman – Jašek, O. Kovařčík, M. Kovařčík – R. Meidl, Jaroš, Franek.

Rozhodčí: Battěk – Hejl, Podrazil