Nijmegen – Den Haag 3:0 (kon.) | Eindhoven – GA Eagles 1:0 (kon.) | Heerenveen – Excelsior 2:1 (kon.)
Zwolle – Willem II 0:0 (kon.)
SC Heerenveen
2:1 (0:1)
SBV Excelsior
Sobota 10.12.2016, 19:45Nizozemská Eredivisie • 16. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. Na počtenou! (21:41:07)

A je dobojováno! Druhý poločas nám už přinesl trochu jiný obrázek hry. Domácí byli mnohem aktivnější a první odměna jim přišla už ve 48. minutě, když byl na konci pohledné kombinace skórující Sam Larsson. Heerenveen ale nepolevil a dále mačkal svého soupeře na obrannou polovinu a opět to byl Sam Larsson, kdo v 79. minutě poslal svůj tým do vedení z nenápadné standardní situace! Domácí tedy potvrdili roli favorita a z dnešního utkání si odnáší tři body!

90+4

90+4
    Sam Larsson nedokázal udržet míč u rohového praporku moc dlouho a raději ho zakopl do autu. Odkop od branky bude asi to poslední, co dnes uvidíme!

90+3
    Sagveer kousek od vápna faulován, bude z toho v podstatě zkrácený roh.

90+3
    Domácí v čele s Larssonem dokázali ještě dostat míč do pokutového území soupeře, hostující obrana se ale měla na pozoru.

90+2
    Poslední změna v domácím dresu, místo van Amersfoorta si zahraje poslední vteřinky Slagveer.

90
    Hlavní sudí nastaví tři minuty nad rámec hrací doby.

90
    Zatím je z toho jen útočný faul Mattheije.

89
    Hosté se snaží tlačit na polovinu soupeře a pokouší se o závěrečný nápor, uvidíme, co z toho vytěží.

87
    Fortes si hezky narazil míč a z první střílel velmi nebezpečně po zemi, domácí gólman jeho ránu vyrazil na rohový kop!

86
    Hadouir fauloval Kobajašiho a vykoledoval si žlutou kartu.

85
    Druhé střídání domácích, trávník opustil Zeneli, místo něj přišel Thorsby.

84
    Hraje se převážně na polovině Excelsioru, domácí kontrolují vedení.

83
    Poslední změna v hostujícím dresu, Koolwijka nahradí Hadouir.

82
    Velký tlak domácích, nejprve nadvakrát nedokázal míč za záda brankáře propasírovat Ghoochanneijhad, poté z úhlu minul Sam Larsson!
    79. Sam LARSSON - 2:1

79
    Heerenveen právě vstřelil branku!
    Domácí otáčí skóre ve svůj prospěch! SAM LARSSON zahrával standardní situaci pár metrů za půlící čarou, na jeho centr jen o malý kousek nedosáhl van Amersfoort, ale míč i bez teče zaplul za záda překvapeného brankáře!