Čeljabinsk – Vladivostok 4:1 (kon.) | Ufa – Chabarovsk 4:3 (po pr.) | Magnitogorsk – Kunlun 4:2 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 3:4 (po pr.) | N.Novgorod – Kazaň 2:0 (kon.) | Soči – Nižněkamsk 0:5 (kon.)
Spartak Moskva – Toljatti 2:3 (po pr.) | Dynamo Moskva – Jaroslavl 6:3 (kon.) | Riga – HC Slovan 3:2 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
4:3 (0:1, 1:1, 2:1 - 1:0)
Amur Chabarovsk
Sobota 10.12.2016, 12:30 • Ufa Arena • KHL

Já děkuji za pozornost, loučím se s Vámi a příště na počtenou! Mějte pěkný víkend. (15:02:23)

Československá stopa

Jan Kolář – Čech, 0+0, 1 střela na branku, 2 trestné minuty, 1 bodyček, čas na ledě 22:51.

Tomáš Zohorna
    – Čech, 0+0, 1 střela na branku, 4 trestné minuty, 5 vyhraných buly, čas na ledě: 17:17.

Statistiky zápasu

Střely na branku: 41:33

Vyloučení: 3:6 (14:20 v minutách)

Vyhraná vhazování: 26:22

Bodyčeky: 9:9

Góly v přesilovce: 2:0

Zápas končí. Ufa tak zvládla otočit zápas za nepříznivého stavu 1:3. Ve třetí třetině srovnala na 3:3. V prodloužení jí pak pomohlo vyloučení Zohorny a následná přesilovka. Přesilovku využila a vyhrála 4:3: Rozhodující branku dal IGOR GRIGORENKO.

60:24 Igor GRIGORENKO - 4:3

60:24
    Ufa právě vstřelila branku!
    Využitá přesilovka. Střela od modré, teč před gólmanem, který nemohl na ránu vidět a vítězství 4:3 v prodloužení. Autorem branky je IGOR GRIGORENKO. Asistence: Sami Lepistö, Linus Omark.

60:01

Salavat ve třetí třetině zařadil vyšší rychlostní stupeň a ukázal proč patří mezi nejlepší kluby KHL, když mu teklo do bot, dokázal zabrat a ze šlamastyky se dostat. Za Ufu skórovali Omark a Kuljaš za Amur Litovčenko. Za stavu 3:3 tak uvidíme prodloužení

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:58
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Tomáš Zohorna – 2 min., podražení).

59:43
    Ještě s pukem kouzlil Omark a pak hledal spoluhráče před brankou, nevyšlo to.

59:02
    Gavrilov zneškodnil velmi nebezpečnou situaci.

57:55
    Tvrdý hit schytal hráč Ufy při přechodu do útoku. Amur se ubránil.

56:56
    Metsola chytá další šanci domácích.

56:15
    Amur vyhrál důležitou buly ve svém pásmu. Může tak v klidu rozehrát.

54:55
    Ufa zase v útoku a zkouší pozornost Metsoly.

Dnešní utkání sleduje 6781 diváků.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 29. Lisin (Korotkov), 49. Omark (Lepistö, Hartikainen), 53. Kuljaš (Gončarov, D. Makarov), 61. I. Grigorenko (Lepistö, Omark) – 12. V. Popov (O. Li, Nazarov), 35. Vl. Ušenin (Malevič, Ramstedt), 44. Litovčenko

Salavat Julajev Ufa: Gavrilov (Svedberg) – Loginov, Lepistö, Kuljaš, Gončarov, S. Garejev, Arzamascev, D. Vorobjov, Kornějev – Hartikainen, Omark, I. Grigorenko – D. Makarov, A. Lazarev, Lisin – Něstěrov, Chripunov, Malcev – Korotkov, Paršin, M. Majorov.
    Amur Chabarovsk: Metsola (Andrjuchov) – J. Kolář, Kondratěv, Aťušov, Malevič, Kosmačjov, Ljutov, Jelesin – Vl. Ušenin, Kuusela, T. Zohorna – Litovčenko, Krysanov, Kapustin – Ramstedt, Byvalcev, Orlovič - Grudkov – O. Li, V. Popov, Nazarov.

Rozhodčí: Akuzovskij, Bondar – Zacharenkov, Sadovnikov