Podbrezová – Prešov 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Zlaté Moravce 1:0 (kon.) | Myjava – Slovan Bratislava 1:1 (kon.)
Ružomberok – Senica 2:1 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
1:0 (1:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
sk Sobota 10.12.2016, 17:00 • Štadión DAC Dunajská Streda • Niké liga • 19. kolo

Máme tu koniec dnešného zápasu, v ktorom Dunajská Streda porazil ViON Zlaté Moravce – Vráble 1:0. O jediný gól stretnutia sa v 25. minúte postaral Kristopher Vida. Pre oba celky je to koniec jesennej časti našej najvyššej futbalovej súťaže. Ďakujem za pozornosť, želám príjemný zvyšok večera a verím, že nášmu portálu zachováte svoju priazeň i naďalej. Dočítania priatelia. (19:00:27)

90+5

90+3
    Čas letí, hostia sa ešte v poslednej zúfalej snahe snažia niečo v ofenzíve vymyslieť.

90+1
    Dva priame kopy Marka Živkovića v krátkom slede za sebou, obrana hostí si poradila s Pavel Kováč mohol ostať pokojný.

90
    V druhom polčase sa bude nadstavovať minimálne 5 minút. Vzhľadom na priebeh hry je to veru celkom dosť.

89
    Žltú kartu dostáva Zoltán Kontár (FC DAC Dunajská Streda).

89
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Yves Simon Pambou, prichádza Valērijs Šabala.

88
    Chystá sa tretie striedanie v domácim tíme, do hry príde Šabala.

86
    Obrovská šanca domácich, Sarr vyzvŕtal celú obranu hostí, obišiel i Pavla Kováča a vystreli, no Michal Pintér predviedol fantastický obranný zákrok a loptu na čiare vykopol!

85
    Do konca riadneho hracieho času ostáva menej ako 5 minút, hostia budú mať čo robiť, ak chcú dnes v Dunajskej Strede bodovať.

84
    Rohový kop hostí zahrával Peter Orávik. Kapitán Zlatých Moraviec zatočil loptu do šestnástky DAC, no domáca obrana si s týmto centrom bez väčších problémov poradila.

83
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Miroslav Pastva, prichádza Jozef Sombat.

82
    Juraj Jarábek chystá druhé dnešné striedanie, do hry príde Jozef Sombat.

81
    Po rozohrávke Pavla Kováča sa hostia dostali do rýchleho útoku, ich snaha však končí strelou vysoko nad bránku Mateja Slávika.

80
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Kristopher Vida, prichádza András Mészáros.

79
    Nuž a Orávik rovnako ako pred chvíľkou Karlík triafa obranný múr domáceho tímu. DAC však bude striedať, do hry príde Mészáros.

78
    Máme tu ďalší priamy kop hostí, zahrávať ho bude tentoraz Peter Orávik.

77
    Tak v druhom polčase vidíme skutočne dobrý futbal, hostia sa snažia vyrovnať a to dnešnému duelu len a len prospelo.

76
    K exekúcii priameho kopu sa postavil najskôr Orávik, ktorý však loptu prenechal Karlíkovi, ktorý delovkou nastrelil len obranný múr domáceho tímu.