Podbrezová – Prešov 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Zlaté Moravce 1:0 (kon.) | Myjava – Slovan Bratislava 1:1 (kon.)
Ružomberok – Senica 2:1 (kon.)
TJ Spartak Myjava
1:1 (1:0)
ŠK Slovan Bratislava
sk Sobota 10.12.2016, 17:00 • Štadión Spartaka Myjavy • Niké liga • 19. kolo

Skončilo sa dnešné stretnutie, v ktorom Spartak Myjava remizoval so Slovanom Bratislava, po výsledku 1:1 sa tak budú body zaslúžene deliť. O góly sa postarali Pekár a Oršula, ktorý vyrovnával v priebehu druhého polčasu.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný zvyšok večera. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (18:54:45)

90+6

90+6
    Už by sa mal pískať koniec.

90+5
    Červenú kartu dostáva Mitchell Schet (ŠK Slovan Bratislava).

90+5
    Červenú kartu dostáva Vladimír Kukoľ (Spartak Myjava).

90+5
    Zrejme tam ešte príde k nejakému kartovému napomínaniu.

90+4
    Hra stále plynie.

90+3
    Neskutočné! Domáci hráč fauloval Scheta, ten absolútne nešportovo strčil do súpera od chrbta. Následne sa strhla bitka, a to aj medzi realizačnými tímami.

90+3
    Čas ale plynie pomerne rýchlo, navyše, dvojica Schet – Priskin nedokázala smerom dopredu lepšie rozohrať.

90+2
    Savičevičovi v absolútnom závere praskli nervy, futbalista Slovana nezabudol odkopnúť reklamný banner na domácom štadióne. Ešte pár teplých slov zo striedačky Slovana a v zápase môžeme pokračovať.

90+1
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Vukan Savičevič (ŠK Slovan Bratislava).

90+1
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

90
    Čakáme už len na údaj o nadstavenom čase.

90
    Dnešné stretnutie sleduje 837 divákov.

89
    Lopta je v stredovom kruhu, Myjava sa už smerom dopredu zbytočne púšťať nebude. Budeme zvedaví na to, koľko minút sa ešte hlavný arbiter Glova rozhodne k druhému polčasu nadstaviť.

88
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Seydouba Soumah, prichádza Samuel Šefčík.

88
    Presúvame sa do absolútneho záveru stretnutia, Slovan má k dispozícii stále dve striedania. Domáca Myjava už vyčerpala všetky zmeny na hracej ploche.

87
    Myjava hru opätovne presunula na polovicu svojho súpera, kde o loptu vehementne bojoval Tomáš Kóňa, avšak tento skúsený hráč sa k zakončeniu nedostal.