Podbrezová – Prešov 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Zlaté Moravce 1:0 (kon.) | Myjava – Slovan Bratislava 1:1 (kon.)
Ružomberok – Senica 2:1 (kon.)
MFK Ružomberok
2:1 (1:0)
FK Senica
sk Sobota 10.12.2016, 17:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Niké liga • 19. kolo

To je už od nás všetko. Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (19:43:19)

Povedali po zápase:

Norbert Hrnčár (tréner Ružomberka): „Prvý polčas bol z našej strany veľmi dobrý. Okrem gólu sme mali ďalších štyri – päť veľmi dobrých možností, ako kolega povedal, gólman ich podržal. Tam bolo treba dať druhý gól. Naopak, v druhom polčase ako keby prišla nervozita z toho, aby sme nejako dotiahli ten zápas do víťazného konca. Dali sme síce druhý, poisťujúci gól, len vlastnými chybami sme dovolili súperovi skorigovať a nakoniec sme zápas dotiahli do trojbodového zisku, čo je v tejto chvíli, vzhľadom k tomu, že je to posledný tohtoročný zápas, najdôležitejšie."

Miroslav Mentel (tréner Senice): „Zápas bol presne taký, ako zápasy predtým. Prvý polčas zlý vstup do zápasu aj sme sa s Miškom Ščasným bavili o tom, že je to pravdepodobne tým, že mužstvo je mladé, neskúsené a pre nich je všetko nové. Sú to mladí chlapci, zahraniční hráči. Druhý polčas ako keby to z nich padlo, ako keby nastúpili do iného zápasu. Pravidelne sa to opakuje, že druhé polčasy máme lepšie. Dnes sa to znova potvrdilo. Druhý polčas bol dobrý, prvý by som povedal, že bol taký troška horší. Aktívnejší boli domáci hráči, tam nás podržal Mišo dvoma – troma vecami. Škoda, že sme nedali ešte jeden gól. Na konci roka by nás remíza trocha potešila, pri tom trápení, do akého sme sa dostali počas jesene."

V druhom polčase najskôr zvýšil Peter Gal Andrezly na 2:0, následne sa hosťom podarilo znížiť vlastným gólom Kristiána Kolčáka, no Liptáci si už postrážili víťazstvo 2:1. Ešte sa pozrieme na hodnotenie trénerov.

90+2

90+2
    Center do domácej šestnástky sa nepodarilo hosťom využiť. Nasleduje Macíkov odkop.

90+1
    Nadstavovať sa budú 2 minúty.

90
    Gal Andrezly odcentroval do šestnástky, kde dvaja hráči minuli loptu a Lovás nezakončil podľa svojich predstáv.

90
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok: z ihriska odchádza Jakub Mareš, prichádza Jozef Menich.

89
    Mareš ťahal útok po pravej strane, no zakončiť mu hostia nedovolili.

88
    Lopéz dopravil loptu do šestnástky, kde ho o ňu pripravil Chrien.

87
    Teraz sa hrá v strede ihriska. Hostia sa snažia niečo vymyslieť, domáci si dávajú pozor.

85
    Po faule v strede ihriska budú mať loptu na kopačkách hostia.

82
    Senica dala gól!
    Lopty sa ako posledný dotkol KRISTIÁN KOLČÁK, ktorý si na svoje konto pripisuje vlastný gól.

81
    Žltú kartu za faul v strede ihriska dostáva Peter Maslo (MFK Ružomberok).

80
    Po faule v strede ihriska budú mať loptu Ružomberčania.

78
    Gal Andrezly vystihol prihrávku hostí, no následne nenašiel nabiehajúceho Mareša.

76
    Striedanie v tíme FK Senica: z ihriska odchádza Alain Richard Ebwelle, prichádza Filip Blažek.

75
    Hostia odvrátili Ďubekov center pred Nagyho, ten vrátil loptu Ďubekovi a center ružomberského kapitána nenašiel adresáta.