Opava – Val. Meziříčí 3:1 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 5:2 (kon.) | Nový Jičín – Vsetín 1:2 (kon.)
Písek – Žďár n/S 3:7 (kon.) | Bílina – Řisuty 4:10 (kon.) | Sokolov – Jablonec n/N 0:5 (kon.)
David Servis – Mor. Budějovice 6:5 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 6:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Havlíčkův Brod 5:6 (kon.)
Děčín – Kobra 3:6 (kon.) | Vrchlabí – Klatovy 3:0 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
HC Klatovy
Sobota 10.12.2016, 18:00 • DD Eletromont Aréna • 2. liga skupina Západ • 20. kolo

Konec zápasu. (20:02:27)

58:56
    Miškovský končí na zemi po akci u Sochůrkovy branky.

58:18
    Čurda míjí branku po špatné rozehrávce hostů.

57:56
    Domácí střídají a vhazuje se ve středním pásmu.

57:21
    Šimoníček přejíždí s pukem na holi všechny čáry a čeká na spoluhráče v útočném pásmu.

57:10
    Jelínek ukryl puk v lapačce a následuje vhazování.

56:48
    Hned se také dostali do šance, Jelínek několikrát puk vypíchl a poté si ho převzal spoluhráč.

56:34
    Vhazování u Jelínka, buly vyhráli hosté.

56:17
    Vrchlabí se stále snaží v útočném pásmu kombinovat, u třech branek končit nechtějí.

55:36
    Vrchlabí vstřelilo branku!

Sochůrek inkasuje potřetí. Po Procházkově přihrávce si s pukem poradil Novák,, který navyšuje vedení svého týmu.

54:32
    Dlouhou dobu se hraje bez pískání, hra se přelévá ze strany na stranu. Nyní jsou u puku hosté a rozehrávají ve svém obranném pásmu.

51:55

51:38
    HC Stadion je u puku a navíc v útočné třetině, fanoušci skandují a chtějí branku!

50:30
    Klatovy se již usadili v útočném pásmu, ale domácí obrana zafungovala a poslala puk do střední třetiny.

50:02
    Domácí vyhazují, Klatovy rozjíždějí útok.

49:55
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Miškovský – 2 min., podražení).

49:23
    Topinka střílel do Jelínka, který si musel při chytání nadskočit.

48:43
    Hosté zakládají útok, ale HC Stadion se úspěšně brání.

Raina Tomanová

Branky a nahrávky: 24. Šťastný (Filip, Klement), 29. Oppelt (Bláha, Novák), 56. Novák (Procházka)

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Klement, Hejda, Jirků, Chleborád, Jandejsek, Skočovský, Kadavy – Procházka Filip, Šťastný, Novák, Šimoníček, Bláha, Čurda, Urban, Maďar, Oppelt
    HC Klatovy: Sochůrek (Štekr) – Špaček, Slavík, Kubík, Houfek, Leština, Kulhánek – Tulačka, Švarc, Topinka, Pacanda, Uhlík, Beneš, Vlček, Němec, Jakubec