Vítkovice – K. Vary 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 2:4 (kon.) | Zlín – Liberec 2:3 (kon.)
Olomouc – Třinec 2:3 (kon.) | Kometa Brno – Litvínov 2:1 (kon.) | Chomutov – Pardubice 1:3 (kon.)
Berani Zlín
2:3 (0:1, 0:0, 2:2)
Bílí Tygři Liberec
Středa 28.12.2016, 17:30Tipsport extraliga • 33. kolo

Zlín sehrál s Libercem pohledný hokej plný šancí a několika skvělých zákroků od obou brankářů. Na začátku byli štastnější a efektivnější hosté, kteří se díky Bartovičovi dostali do vedení a poté si náskok drželi až do začátku třetí třetiny, kdy snížil nejprve Okál a poté i Kubiš, ale Tygři již žádné větší drama nechtěli připustit a domů si i díky skvělému Willovi odvážejí všechny body. (19:56:11)

59:53
    Posledních sedm vteřin a buly u Kašíka. Nejspíše je o výhře Tygrů rozhodnutp.

58:50
    Zlínští hrají power-play, Kašík je na střídačce.

58:08
    Procházka je již na ledě a čekají nás poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:10
    Kubiš v tutové šanci nedokázal trefit volný prostor nad Willovou lapačkou.

56:18
    Will zachytil kotouč za brankou a rychle jej nabídl Vitáskovi, který Tygry osvobozuje.

55:53
    Zlínští cítí, že je šance srovnat stav zápasu a berou si oddechový čas.

55:53
    Martin Procházka (LIB) nabízí Zlínu přesilovou hru v závěru utkání. Budou to dvě minuty za nedovolené bránění.

54:19
    Kašík zachoval pevné nervy a vychytal samostatný únik libereckého Ordoše.

53:32
    Zlín tlačil Liberec v přesilovce pěti proti čtyřem. Hosté se ovšem tlaku od Beranů dokázali ubránit a Vitásek může na led.

52:35
    Marušákova tvrdá střela končí sražena v ochranné síti.

51:57
    Berani vyměnili přesilovkovou formaci a zakládají další kombinaci.

51:30
    Matějíčkova dělovka byla tečována za branku Willa, Zlín tlačí v přesilovce Tygry.

51:16
    Ondřej Vitásek (LIB) 2 minuty za podražení.

51:16
    Okál je na ledě, teď si zase přesilovku zahrají domácí.

50:10
    Říčka ujížděl v přečíslení společně se Šťastným, který kotouč nedokázal zpracovat a Tygři se zmocnili opět kotouče.

49:16
    Zdeněk Okál (ZLN) 2 minuty za sekání.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 41. Okál (J. Ondráček), 48. Kubiš (Popelka, Matějíček) – 16. Bartovič (J. Stránský, Pyrochta), 41. Svačina (Bulíř), 42. Bližňák (Ševc)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Marušák, Kotvan, Matějíček, Žižka, Řezníček, Blaťák, O. Horák, Padrnos – Říčka, P. Holík, Šťastný – Kubiš, Popelka, Bukarts – O. Veselý, R. Vlach, Okál – Gago, Karafiát, J. Ondráček.
    Bílí Tygři Liberec: Will (Lašák) – R. Šimek, Ševc, Vitásek, Pyrochta, Jánošík, Havlín – Ordoš, P. Jelínek, L. Krenželok – Svačina, Bulíř, Radivojevič – J. Stránský, Bližňák, Bartovič – Martin Procházka, Vantuch, J. Vlach.