Česko – Finsko 3:1 (kon.) | Slovensko – Švýcarsko 4:1 (kon.)
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Finsko
Středa 28.12.2016, 15:00 • Sportzentrum Zuchwil • Reprezentace do 18 let

Pro dnešek je to ode mě vše. Budu se těšit u dalšího přenosu. (17:10:36)

Další zápas naše reprezentace odehraje pozítří ve 14:30 proti domácímu Švýcarsku.

Češi zvládli i třetí zápas na turnaji a připisují si další výhru 3:1. Na výhře se brankami podíleli Kern, Safin a Kaut. Za Finy jedinou trefu zaznamenal Koktaniemi.

59:54
    Vyloučení v týmu Česko (Lauko – 2 min., hákování).

57:16
    Finové hrají bez brankáře.

57:16
    Finové si berou oddechový čas.

54:45
    Finsko právě vstřelilo branku!
    Patera bohužel přišel o svoji neprůstřelnost. Za Finy se prosadil JASPERI KOTKANIEMI a dramatizuje zápas.

47:11
    Česko právě vstřelilo branku!
    Na 3:0 pro Čechy zvyšuje z přesilové hry MARTIN KAUT!
    Asistence: F. Král, J. Hladoník

46:11
    Vyloučení v týmu Finsko (Lukkonen – 2 min., podražení).

44:11
    Češi si berou oddechový čas.

40:54
    Češi využívají po 12 vteřinách přesilovku a dostávají se do dvoubrankového vedení! Prosazuje se OSTAP SAFIN!
    Asistence: F. Král, O Buchtela

40:42
    Vyloučení v týmu Finsko (Palojärvi – 2 min., hákování).

40:01

Další třetina začne přibližně v 16:31.

Druhá třetina vyšla lépe českému týmu, který se dostal do vedení brankou Jan Kerna. V prostřední části jsme také viděli hned pět vyloučení. Češi dokonce hráli více než minutu přesilovku 5 na 3, kterou bohužel nedokázali využít.

40:00

36:15
    Výborně! Češi se dostávají do vedení po brance JANA KERNA!
    Asistence: O. Safin, J. Lauko

Patrik Lidmila

Branky a nahrávky: 37. Kern (Safin, Lauko), 41. Safin (Král, Buchtela), 48. Kaut (Král, Hladoník) – 55. Koktaniemi

Česko: J. Patera (L. Dostál) – J.Galvas (A), R. Salda, J. Hladoník, M. Kaut (A), F. Zadina – J. Mysák, F. Král, J. Kern (C), J. Lauko, O. Safin – L. Rutar, M. Gaspar, M. Kvasnica, K. Hrabík, J. Pour – L. Mareš, O. Buchtela, D. Przybyla, J. Svoboda, R. Toman
    Finsko: U.-P. Lukkonen (O. Autio) – T. Utunen, A. Palojärvi, J. Kotkaniemi, L. Pajuniemi, J. Ikonen (A) – A. Anttalainen, J. Korhonen, A. Talvitie (C), J. Ylönen, S. Hartikanen – O. Kaskinen, O. Latvala, E. Seppälä, J. Tammela, A. Luusuaniemi – V. Laitinen, S. Aalto (A), S. Parkkari, J. Ruotsi

Rozhodčí: A Dipietro (SUI), M.Weber (SUI)