Buffalo – Boston 2:4 (kon.) | Washington – New Jersey 1:2 (0:2 po s.n.) | Tampa – Toronto 2:3 (po pr.)
Florida – Montreal 2:3 (po pr.) | Ottawa – Detroit 2:3 (po pr.) | Nashville – Chicago 2:3 (kon.)
Minnesota – NY Islanders 6:4 (kon.) | Winnipeg – Columbus 3:5 (kon.) | Dallas – Colorado 4:2 (kon.)
Calgary – Anaheim 1:3 (kon.) | Edmonton – Los Angeles 3:1 (kon.) | Arizona – NY Rangers 3:6 (kon.)

3. Nick Holden (NYR)1+1 (05:42:22)

Velmi dobře do zápasu vstoupili hosté. Ve třetí minutě se prosadil Matt Puempel. Náskok Rangers krátce před polovinou třetiny navýšil Nick Holden. V šestnácté minutě z ničeho nic skórovali domácí. Connor Murphy poslal puk do útočného pásma, kde vystřelil Christian Dvorak. Antti Raanta nedokázal jeho střelu zastavit, a tak bylo sníženo na 1:2.

Z kraje druhé třetiny dokázali hosté přidat další branku, prosadil se dobrou tečí před brankou Chris Kreider. V závěru třetiny pak dokázali domácí snížit. Třetí branku v letošní sezóně vstřelil Anthony Duclair. Po čtyřiceti minutách plail stav 2:3.

Ve třetí třetině dokázali domácí vyrovnat, v čase 47:32 se o to postaral Tobias Rieder. V posledních šesti minutách se ale hosté prosadili hned třikrát, a tak vyhráli 6:3. Nespokojenost domácích nejlépe dokumentuje Mike Smith, který po posledním inkasovaném góle vzteky rozbil svou hokejku o tyč.

Rangers právě vstřelili branku!
    Další hřebíček do rakve Arizony přidal MATT PUEMPEL, který jemnou tečí usměrnil puk do branky. Mike Smith vzteky rozbil svou hokejku o tyčku. Rangers vyhrají tento duel. Útočník Matt Puempel zaznamenal hattrick v tomto zápase. Asistence: Brandon Pirri a Marek Hrivík.

59:33
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Brendan Perlini – 2 min., nesportovní chování).
    59:33 J. T. Miller - 3:5

59:33
    Hostující celek tento zápas vyhraje. Pátou branku Rangers dává do odkryté svatyně domácích J. T. MILLER. Asistence: Kevin Hayes a Jesper Fast.

59:17
    Arizona Coyotes se dostala do útočného pásma, zakončit se jí ale nepodařilo.

59:07
    Domácí v šesti.

58:55
    Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Smith se znovu vrací na led.

58:43
    Mike Smith zase na střídačce.

58:31
    Coyotes zahráli jen na icing, hra se vrací do jejich obranného pásma. Mike Smith se musí vrátit do branky.

58:20
    Domácí hrají bez brankáře, zkouší to v šesti.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:40
    Domácí se probojovali do útočného pásma, puk mají u mantinelu, ale do střeleckých pozic se nemohou dostat.

57:03
    Mike Smith pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou, následně ale Coyotes o puk před brankou soupeře přišli.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 16. Dvorak (C. Murphy, Ekman-Larsson), 36. Duclair (Crouse, Chychrun), 48. Rieder (Vrbata, Hanzal) – 3. Puempel (Vesey), 9. Holden (J. T. Miller, K. Hayes), 22. Kreider (Holden, Zuccarello), 55. Puempel (McDonagh, K. Hayes), 60. J. T. Miller (K. Hayes, Fast), 60. Puempel (Pirri, Hrivík)

Arizona Coyotes: M. Smith (Domingue) – Ekman-Larsson, C. Murphy, Goligoski, DeAngelo, Chychrun, Schenn – J. McGinn, Martinook, Vrbata – Perlini, Holland, Doan – Rieder, Hanzal, Duclair – Crouse, Dvorak, Jooris.
    New York Rangers: Raanta (Lundqvist) – McDonagh, Girardi, M. Staal, Holden, Skjei, Klein – Kreider, Stepan, Zuccarello – Grabner, K. Hayes, J. T. Miller – Vesey, Lindberg, Fast – Puempel, Hrivík, Pirri.

Rozhodčí: Lee, Rank – Wheler, Murchison

Diváci: 15 090