Novokuzněck – Viťaz 3:4 (kon.) | Novosibirsk – Jaroslavl 3:2 (1:0 po s.n.) | Omsk – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
Toljatti – Magnitogorsk 2:4 (kon.) | Kazaň – Čeljabinsk 5:3 (kon.) | Nižněkamsk – Ufa 1:0 (4:3 po s.n.)
Minsk – Petrohrad 5:4 (kon.) | Riga – Čerepovec 5:2 (kon.) | Záhřeb – Kunlun 1:0 (kon.)
HC Slovan – Chabarovsk 2:0 (kon.)
po s.n. (4:3)
Neftěchimik Nižněkamsk
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Salavat Julajev Ufa
Úterý 03.01.2017, 15:00 • Neftěchim Arena • KHL

Z tohoto duelu je to vše, přeji Vám příjemný zbytek dne. (17:54:44)

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Mertl (UFA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:10.

Střely na branku: 33 – 61.

Je dobojováno! Neftěchimik přečkal soupeřův nápor ze třetí třetiny a zásluhou fantastického brankáře Karejeva dotáhl utkání až do samostatných nájezdů, ve kterých k radosti zaplněných tribun rozhodl Igor Bortnikov. Ufa tedy pokračuje v sérii těsných porážek a její náskok na šesté místo je opět o něco menší. Nižněkamsk naopak potřetí v řadě zvítězil a na play-off ztrácí už jen jeden jediný bod.

Igor BORTNIKOV - 1:0

V samostatných nájezdech zvítězil tým Neftěchimik Nižněkamsk.
    Autorem vítězné branky je IGOR BORTNIKOV.

5. série
    4:3
    Je rozhodnuto! Igor Bortnikov si rozmyslel blafák a chytrou střelou po ledě překvapil inkasujícího Svedberga!

5. série
    3:3
    Švédský šikula Omark třetí nájezdovou branku nepřidal, Karejev jej tentokrát vychytal.

4. série
    3:3
    Pětašedesát minut hry se oba týmy v koncovce trápily, ale v nájezdech se jim nadmíru daří! Nižněkamsk udržel ve hře úspěšný střelec Koňkov!

4. série
    2:3
    Linus Omark naznačil střelu golfákem a pak zakončil mezi betony Karejeva!

3. série
    2:2
    Je vyrovnáno! Stěpan Chripunov bekhendem píchl puk za Karejeva a nás tedy čeká i čtvrtá série.

3. série
    2:1
    Gynge mohl definitivně rozhodnout, branku ale netrefil a Ufa stále žije.

2. série
    2:1
    Nájezdový specialista Linus Omark ale odpovídá povedenou střelou pod horní tyč! Utkání tak ještě bude pokračovat.

2. série
    2:0
    Tohle vypadá pro domácí tým hodně dobře! Sergej Koňkov položil Svedberga na břicho a forhendovým blafákem jednoduše zakončil do prázdné branky.

1. série
    1:0
    Denis Paršin nic nevymýšlel a mířil někam mezi betony, které ale Karejev dal k sobě včas a zasáhl!

1. série
    1:0
    Jako první se proti hostujícímu brankáři rozjel Igor Bortnikov, jenž si dal puk na bekhend a parádně přehodil levý beton Svedberga!

Samostatné nájezdy začínají.

Ani přesilové hry týmům ke vstřelení rozhodující branky v prodloužení nepomohly. Po úpravě ledové plochy se tak jistojistě rozhodne v dovednostní disciplíně zvané samostatné nájezdy.