Mladá Boleslav – Pardubice 5:1 (kon.) | Vítkovice – Plzeň 2:4 (kon.) | Zlín – Třinec 4:2 (kon.)
Olomouc – Chomutov 1:3 (kon.) | K. Vary – Litvínov 2:3 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 3:2 (kon.)
Kometa Brno – Sparta 2:5 (kon.)
HC Olomouc
1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
Piráti Chomutov
Úterý 03.01.2017, 18:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga • 35. kolo

Ode mě je to pro dnešní večer vše. Děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů napočtenou. (20:24:31)

Branka už nepadla a tak Chomutov bere všechny tři body. V poslední třetině nejprve David Skokan tečoval střelu Bretta Flemminga při přesilové hře a poslal hosty do tříbrankového vedení, potom vykřesal naději pro domácí Tomáš Mikúš. Zbytek utkání už si ale Piráti pohlídali a vezou si tak zasloužené tři body.

Nejlepší hráči:
    Kämpf David (CHO)
    Jaroměřský Jan (OLO)

59:10
    Houdek střílel od modré čáry a před Lacem byl opět chumel domácích hráčů, z nichž však nikdo se nezorientoval včas, aby puk dorazil do zpola odkryté branky.

59:03
    Tomáš Mikúš zkusil vystřelit z úhlu, ale Laco byl pozorný.

58:30
    Hosté hrozili přečíslením 2 na 1, včas se ale vrátil Ondrušek.

58:21
    Další akci Kohoutů zastavuje ofsajd.

Dnešní utkání sleduje 3435 diváků.

57:20
    Hermanovo nahození do pásma končí až v ochranné síti, vhazuje se na modré čáře.

56:58
    Jaroměřský chytil puk až za modrou čárou a je proto pískán ofsajd.

56:44
    Skladaný se uvolnil u mantinelu, ale vystřelil jen do bruslí obránce Chomutova.

56:21
    Burian střílel od modré Laco vytáhl zákrok lapačkou.

55:46
    Oba aktéři si odpykají 2 minuty za hrubost. Skokan (CHO) však odpyká i 2 minuty za krosček.

55:46
    A na hřišti se strhla bitka, ve které jsou Strapáč se Skokanem. Nakonec je ale roztrhli rozhodčí.

55:17
    Tomica drží puk v rohu za Konrádovou brankou.

54:50
    Na puku je ale Chomutov . Dopředu jde jejich první útok.

54:23
    Jaroměřský nahazuje do pásma a Olomouc začíná kombinovat.

53:57
    Houdek rozehrává zpoza branky.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 54. T. Mikúš (Jaroměřský) – 2. Poletín (Kämpf), 20. Vondrka (Valach), 47. Skokan (Flemming, Kämpf)

HC Olomouc: Konrád (Schejbal) – Škůrek, J. Galvas, Jaroměřský, Ondrušek, Houdek, Rašner – Skladaný, J. Knotek, Burian – J. Mikúš, Herman, Strapáč – T. Mikúš, Ostřížek, Holec – Marek, Macuh.
    Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Flemming, Dlapa, Valach, Skinner, Rutta, Mrázek, R. Havel – Vondrka, Huml, Tomica – Skokan, Raška, Sklenář – Koblasa, Kämpf, Poletín – Hlava, Šťovíček, Lauko.

Rozhodčí: Hejduk, Kubičík – Gebauer, Lederer