Chomutov – Liberec 3:2 (1:0 po s.n.) | Kladno – Vítkovice 2:3 (po pr.) | K. Vary – Zlín 3:2 (kon.)
Sparta – Mountfield HK 2:4 (kon.) | Slavia – Třinec 3:6 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 4:3 (kon.)
po s.n. (1:0)
Piráti Chomutov
3:2 (2:1, 0:1, 0:0 - 0:0)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 06.01.2017, 15:00 • SD ARÉNA • DHL Extraliga juniorů • 31. kolo

Ode mě je to z SD ARÉNY vše.
    Dávejte pozor na sebe i na ostatní a u dalšího přenosu na Onlajnech se budu těšit na shledanou. (17:29:03)

Piráti tedy díky zásahu kapitána vítězí po nájezdech 3:2. V zápase dvakrát vedli a i když neměli vyloženě více ze hry a v prodloužení tahali za kratší konec, tak se nakonec radují z dvoubodového vítězství.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Piráti Chomutov.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani otevřené prodloužení branku nenabídlo. Utkání se rozhodne v penaltovém rozstřelu.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:56
    Skvělý zákrok Pavláta Lapačkou, kterou si našel skákavý puk.

63:06
    Střela Wiencka byla sražena mimo.

62:49
    Jistý zákrok Poláška proti Šilarově výpadu.

62:00
    Tvrdá rána Kačírka také netrefila cíl.

60:42
    Starosta ve skvělé šanci míjí bránu.

Kryštof Kousal

Branky a nahrávky: 12. Krejčiřík (Részegh, Svoboda), 20. Adámek (Novák, Hřebíček), rozh. náj. Lidák – 17. Chlum (Wiencek), 23. Wiencek (Nezbeda)