Chanty-Mansijsk – Spartak Moskva 5:2 (kon.) | Jekatěrinburg – N.Novgorod 1:2 (0:2 po s.n.) | Barys – Soči 0:4 (kon.)
Záhřeb – Vladivostok 1:4 (kon.)
Medveščak Záhřeb
1:4 (1:1, 0:1, 0:2)
Admiral Vladivostok
Pátek 06.01.2017, 17:00 • Dom Sportova Zagreb • KHL

Ve druhé a třetí třetině rozhodl Admiral o své výhře. Hostující hokejisté se ve druhé periodě dostali do vedení a v té třetí své vedení dokázali navýšit. Body tak získává Vladivostok. (19:34:38)

Československá stopa v zápase
    Lukáš Kozák (ZAG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 06:57
    Jakub Krejčík (ZAG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:49
    Jiří Smejkal (ZAG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:08

59:59 Maxim KAZAKOV - 1:4

59:59
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Po rychlé akci se do prázdné branky trefuje hostující MAXIM KAZAKOV. Asistence: Pavel Makarenko.

59:34
    Medveščak kombinuje před brankou soupeře, ale zatím bez střely.

59:20
    Domácí brankář znovu z branky venku.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:40
    Mike Glumac najel do brankáře soupeře, a tak se hra přerušuje.

58:27
    Záhřeb hraje v šesti proti pěti, snaží se vyrovnat.

58:17
    Domácí hrají bez brankáře.

58:00
    Další minuta je pryč, domácí fanoušci dál podporují své oblíbence, ale vědí, že tento zápas nevyhrají.

57:36
    Medveščak drží kotouč, ale nemůže se stabilně probojovat před branku soupeře.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, Admiral stále vede o tři góly.

56:45
    Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou domácích, Michael Garnett musí být pozorný.

55:26
    Domácím se čas na zdramatizování zápasu velmi rychle krátí, naopak hosté jsou blíž a blíž výhře.

54:43
    Takticky hrají hosté velmi dobře, hlídají si dvoubrankový náskok a nedávají soupeři prostoro pro kombinaci.

54:20
    Záhřeb se ale nemůže stabilněji prosadit před brankou soupeře. Nikita Serebrjakov mnoho práce tak nemá.

54:00
    Šest minut zbývá do konce třetí třetiny, domácí mají ještě minutu přesilovou hru.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. K. Voronin (Mahbod, Katic) – 20. Kazakov (Makarenko, Zemčjonok), 35. Zemčjonok (Wright, Gorškov), 45. Gorškov (Blum), 60. Kazakov (Makarenko)

Medveščak Záhřeb: Garnett (MacIntyre) – Bezina, Parlett, J. Krejčík, Katic, T. Larkin, D. Smith, Kozák – A. Giroux, Hedberg, Paré – Smejkal, Lessio, Bolduc – Mahbod, Glumac, K. Voronin – Zanoški, Perkovich, Arkalov.
    Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Treťjak) – Bartulis, Blum, Volčenkov, Morrisonn, Zemčjonok, Gavrilenko, Sigarjov, Kurašov – Wright, Tkačjov, Sabolič – Alexandrov, Krasnoslobodcev, Sajustov – Makarenko, Kazakov, Žafjarov – Gorškov, M. Plotnikov, J. Jakovlev.