Třinec – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Plzeň – Litvínov 4:2 (kon.) | Chomutov – Zlín 3:1 (kon.)
Liberec – Vítkovice 2:1 (kon.) | Pardubice – K. Vary 2:3 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:0 (kon.)
Piráti Chomutov
3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
Berani Zlín
Pátek 06.01.2017, 17:30 • SD ARÉNA • Tipsport extraliga • 36. kolo

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u extraligy zase někdy nashledanou! (19:56:50)

Hvězdy utkání

Jan Rutta (0+1) – Petr Holík (0+1)

Piráti od začátku utkání vedli, podali dobrý výkon a nakonec si potřetí v sezóně porazili se Zlínem!

Už ve druhé minutě se po přihrávce Jana Rutty prosadil z vrcholku kruhů Michal Poletín. Vedení domácího celku bylo navýšeno v minutě sedmnácté, kdy se trefil Brett Skinner.

Ve druhé třetině snížili hosté v dlouhé přesilovce, přesně mířil Robert Říčka. Na konci třetiny ovšem vrátil domácím dvoubrankové vedení Adam Raška. Piráti tak zvítězili v poměru 3:1.

Střely na branku: 32:27

59:55
    Rozhodčí píská domácímu celku ještě jedno zakázané uvolnění. Nyní se tak svede souboj o poslední úspěšné vhazování.

59:33

59:12
    Před branku si sjel Adam Raška, který měl další střelecký pokus. Nyní ale zamířil jen do betonů připraveného Kašíka.

58:39
    Krásná akce hostů byla šperkována přihrávkou před prázdnou branku. Tam ale zasáhl chomutovský obránce, Zlín měl nyní smůlu!

57:53
    Na modré čáře napřáhl Jan Rutta, který se pokoušel vstřelit čtvrtou branku. Jeho pokus byl ale sražen vysoko nad branku.

57:33
    Pavel Kubiš následně naprosto zbytečně krosčekoval snad třikrát Kämpfa do zad. Inkasuje tedy dvouminutový trest.

57:33
    David Kämpf si vjel před branku, kde se ale v brankovišti nedostal do pořádného zakončení. Následovalo několik dorážek, ale ani jedna v brance neskončila!

56:57
    Pirátům nynější přesilovka vůbec nevychází a hraje se spíše ve středním pásmu. Zlínští se pokoušejí něco vymyslet.

56:07
    Miroslav Blaťák pálil tvrdě od modré čáry, ale svým pokusem nedokázal trefit ani branku. K puku se dostávají chomutovští hokejisté.

55:53
    Po střele Bretta Flemminga se k volnému puku před odkrytou brankou dostal Adam Raška. Ten mohl dát druhou branku v utkání, ale puk napálil vysoko nad!

55:23
    Piráti se nikam moc neženou a vidíme jejich postupnou kombinaci. Uvidíme, zda následně něco ještě vymyslí.

55:02

54:31
    Následné snažení hostů bylo ukončeno odpískáním ofsajdové pozice. Vhazovat se tak bude ve středu ledové plochy.

54:16
    Michal Vondrka se na levé straně otočil a nahazoval do brankoviště. Tam ale trefil jen spoluhráče do nohy.

53:48
    A opět přesilovka Zlína končí. Robert Říčka opustil trestnou lavici a hned se tam vrací. Na modré čáře zahrál vysokou hokejkou. Inkasuje nakonec čtyřminutový trest.

53:34

53:02
    A další trest. Petr Koblasa za brankou zahrál vysokou holí a míří tak na trestnou lavici. Zlín má tedy ještě nějakou šanci.

52:36
    Před branku Chomutova byl poslán puk, který ovšem nikdo nezachytil. Následně se jej ujali hokejisté Chomutova.

51:59
    Juraj Valach zkoušel projít po pravé straně, ale byl zablokován. Slovenský bek tak jen nahodil a stáhl se do obrany.

51:34
    Síly na ledě se vyrovnají! Robert Říčka dostává dvě minuty poté, co za brankou Laca zahákoval Bretta Flemminga. Bude se hrát ve čtyřech.

51:17
    David Kämpf hned projel do útočného pásma a unikal sám na brankáře. V rozhodujícím momentu ovšem upadl a odpískáno mu bylo postavení v brankovišti.

51:08
    Šance pro Zlín! Dávid Skokan zahrál ve středním pásmu vysokou hokejkou a míří tak na lavici hanby. Přijde snížení stavu?

50:45
    Jiří Marušák zkoušel překvapit Jána Laca nahozením z úhlu. Slovenský brankář byl ovšem připraven a puk za svá záda nepustil.

50:38
    Piráti následně vyhodili na zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat po levici Jána Laca. Uvidíme, zda Zlín něco vymyslí.

50:22
    Nahození Petra Holíka ukryl v lapačce Ján Laco. Vhazovat se tak bude na začátku druhé poloviny třetí třetiny před Lacem.

49:31
    Adam Raška se po levé straně prodral do útoku a na kruhu se stahovačkou zbavoval obránce. Následná střela ale v brance neskončila.

49:15
    Ševci vyprodukovali po delší době zajímavou akci. Pavel Kubiš ani Roberts Bukarts ovšem nenašli recept na Jána Laca.

48:39
    Brett Flemming nahazoval od modré čáry na branku, ale trefil jen hokejku Davida Kämpfa. K puku se následně dostali žlutomodří.

48:03
    Stále se pokračuje, nyní delší dobu bez přerušení. Do útoku se vydávají hokejisté Zlína, kteří budou chtít vstřelit kontaktní branku.

47:12
    Tomáš Kudělka dostal na modrou čáru nabito a zakončoval tak k levé tyčce. Libor Kašík byl ovšem připraven a jeho pokus vyrazil!

46:55
    Piráti opět odevzdali kotouč, nyní se k němu dostali obránci včas. Uvidíme tak útok zlínského celku.

46:16
    A opět se hra přerušuje, nyní to fanoušky asi moc nebaví. Icing se nyní píská Zlínu, jenž vyhodil přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

45:59
    Po snažení Zlína je hra vykázaná do středního pásma. Touš totiž opustil ledovou plochu s přispěním právě hostujícího hráče.

45:44
    A opět se přerušuje. Nahození dopředu nebylo nikým zachyceno, a tak se píská další icing. Vhazovat se bude po levici Laca.

45:37
    Po vhazování ztratili hosté pásmo a když se do něj dostávali zpátky, byl jim odpísknut ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

45:29
    Snažení hostujícího celku bylo zakončeno střelou Oldricha Kotvana od modré čáry. Ján Laco jeho nepřesný pokus ukryl v lapačce.

44:54
    Následně Piráti neposlali přesnou přihrávku. Píská se icing a následovat bude vhazování po levici chomutovského brankáře.

44:28
    Utkání ve třetí třetině nějak postrádá tempo a rychlost. Ani jeden celek se nedostává do šancí a sledujeme nudnější část zápasu.

43:51
    Chomutovští hraji v klidném tempu a do nějakého zakončení se úplně neženou. Spíše hrají ze zabezpečené obrany.

43:21
    Následoval útok Zlína, který se dostal do útočného pásma a vybojoval útočnou třetinu. Vhazovat se bude po levici Laca.

42:34
    Radek Havel nahazoval na branku, kde Dávid Skokan tečoval. Puk proletěl kolem Kašíka a mířil do branky. Nakonec ale skončil jen těsně vedle tyčky.

42:17
    Zatím bez tempa hrající se třetí třetina pokračuje. Piráti se pokoušeli dostat do útoku, ale jejich snažení skončilo icingem.

41:51
    Tomáš Žižka to zkoušel od modré čáry, ale jeho pokus po ledě trefil jen brusli projíždějícího chomutovského obránce.

41:18
    Miroslav Blaťák kombinuje se spoluhráče v obraně a následně bude chtít vymyslet nějakou útočnou akci. Zlín se musí hodně zlepšit pokud chce bodovat.

40:44
    Následně se do útoku dostávali domácí hokejisté, ale těm se nic vymyslet nepovedlo. I tak ale zůstávají u kotouče, ač ve středu hřiště.

40:06
    Zlín vyhrál vhazování a hned nahodil kotouč za branku Jána Laca. Zde Ševci zabojují o nějakou střeleckou pozici.

40:01

Druhá třetina je u konce. Piráti i po této části vedou o dvě branky. Prostřední část hodně ovlivnilo vyloučení Ondřeje Dlapy, jenž dostal pětiminutový trest. V přesilovce se hosté ale prosadili pouze jednou, a to po krásné kombinaci na jejímž konci byl Robert Říčka. Piráti si dvoubrankové vedení vzali zpět po premiérové brance Adama Rašky, jenž tečoval pokus Tomáše Kudělky.

Střely na branku: 26:18

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.

40:00

39:59
    V úplném závěru ještě střílel David Kämpf. Ten byl osamocen na pravé straně, Libor Kašík ovšem zasáhl v poslední sekundě ramenem.

39:38
    Domácí se ještě něco pokoušeli vymyslet, ale to se jim nepovedlo. Od modré střílel Juraj Valach, ovšem jen do připraveného obránce před ním.

39:07
    Roberts Bukarts hodně elegantně prošel do pásma a dostával se do ideální střelecké pozice. Ještě než vystřelil mu byl ovšem odpískán ofsajd.

38:42
    Zlín hrající pod velkým tlakem musel nyní jen vyhodit. A to i za cenu zakázaného uvolnění, které se následně pochopitelně odpískalo.

38:11
    Petr Koblasa se obtáčel kolem branky a hledal najíždějícího Kudělku. Těsně před ním ale vložil hokejku do přihrávky obránce.

37:28
    Oldrich Kotvan zakončoval na druhé straně z pravého kruhu. Hostující obránce ale trefil Jána Laca pouze do jeho ramena.

36:36
    Další nahazovaný kotouč od Tomáše Kudělky. Těsně před brankou tečoval Jakub Sklenář, ale puk skončil jen na betonech Kašíka.

36:05
    Piráti ožili po dlouhém oslabení a nyní tlačí svého soupeře. Uvidíme, zda se domácímu celku povede do konce třetiny ještě skórovat.

35:34
    Piráti mohli dát další branku! David Kämpf se dostal až před branku, kde si položil Kašíka a stačilo zakončit do odkryté branky. Na poslední chvíli ale zachránil Zlín obránce!
    35:18 Adam RAŠKA - 3:1
    Zdroj: Hokejka TV

35:18
    Piráti právě vstřelili branku!
    Po boji o puk za brankou Kašíka se k puku dostal Tomáš Kudělka, jenž napálil puk na branku. Tam našel volného ADAMA RAŠKU, jenž svou tečí mezi betony vstřelil první branku v Chomutově! Asistence: Tomáš Kudělka a Jakub Sklenář.

34:37
    Michal Vondrka nevěděl co s kotoučem, tak jej prostě tvrdě poslal na branku. Kašíkovi puk vypadl, ale nakonec doklouzal mimo tři tyče!

33:59
    Kombinační hra domácího celku byla ukončena střelou Adama Rašky od modré čáry. Spíše takové nahození ale skončilo v rukavici brankáře.

33:01
    Hned po skončení oslabení dostal kotouč na levou stranu Jakub Lauko. Mladý chomutovský hráč se dostal přes obránce, ale následně zamířil jen do betonů brankáře!

32:54

32:34
    Zlín následně nahazuje na branku puk a může založit poslední akci v dlouhé přesilové hře.

32:05
    Dlouhá kombinační hra byla ukončena vyhozením Jana Rutty. Michal Vondrka se pokoušel dostat se přes obránce, ale nebyl úspěšný.

30:56
    Po zákroku Jána Laca, jenž se postavil střele Robertse Bukartse se domácí celek osvobozuje. Stále mají ale hosté přesilovku.

30:18
    Po další kombinaci Ševců se dokázali Piráti osvobodit. Domácí budou ještě hrát více jak dvě minuty v oslabení.
    29:46 Tomáš ŽIŽKA - 2:1

29:46
    Zlín právě vstřelil branku!
    Dlouhá kombinace hostujícího celku nakonec končí brankou, hosté se dostávají zpátky do utkání! ROBERT ŘÍČKA byl na konci povedené kombinace, z mezikruží střílel přímo mezi betony Jána Laca! Asistence: Petr Holík a Miroslav Blaťák.

29:11
    Hodně nebezpečně pálikl Roberts Bukarts. Jeho pokus z vrcholku kruhů ovšem skončil jen nad brankou Jána Laca.

28:32
    Přišel další pokus, slovenský brankář ale zůstává i nadále nepřekonán. Nyní střelu od modré vyrazil do ochranné sítě.

27:59
    Hned po buly to zkoušel Petr Holík z levého kruhu. Jeho pokus byl ale vyražen Jánem Lacem. Zlínští se ovšem drží stále u puku.

27:54
    Tresty jsou rozdány – Ondřej Dlapa i Zdeněk Okál inkasují dlouhé tresty za bitku. 10+2+2 minuty za hrubost. Ondřej Dlapa dostane i trest za hit.

27:54
    Ondřej Dlapa se omluvil Filipu Chytilovi, na kterého si počkal. Hostující mladík odchází na střídačku za potlesku zaplněných tribun.

27:54
    Ondřej Dlapa nejdříve hitoval jednoho z hostů a následně se do něj pustil Zdeněk Okál. Hostující hráč ale na chomutovského giganta nestačil. Počkejme si na tresty.

27:05
    Dávid Skokan dostával puk do jízdy, ale po špatném pohybu jej nechal za sebou. Následovat tak bude snažení hostů.

26:52
    Ondřej Dlapa zakončoval akci Chomutova střelou od modré čáry. Libor Kašík ale dráhu puku viděl a ukryl jej v lapačce. Pokračovat se bude po komerční pauze.

26:14

26:05
    Přesilovka Chomutova je hodně špatná a domácí jsou nejspíše rádi, že nyní končí.

25:27
    Přišel další střelecký pokus na branku slovenského brankáře, nyní musel po střele od modré čáry dokonce zasahovat.

25:13
    Zlín pokračuje v aktivitě. Pavel Kubiš zakončoval od modré čáry, ale jeho pokus skončil jen vedle chomutovské branky.

24:22
    Po špatné rozehrávce Valacha se ke kotouči dostal Robert Říčka. Ten v úniku nedokázal překonat Laca, ale dlouho držel puk společně se spoluhráči od branky Kašíka.

24:14
    Tomáš Žižka následně podrazil zkušeného Humla a míří na trestnou lavici i on. Uvidíme tak druhou přesilovku této třetiny.

23:49
    Ivan Huml před brankou tečoval nahazovaný kotouč od modré čáry. Libor Kašík ale stál dobře a nepropustil za svá záda další kotouč.

23:42
    Hra se přerušuje po zákroku Libora Kašíka. Ten nahození od modré čáry raději ukryl v lapačce a puk nerozehrával.

23:26

22:57
    Po dalším pokusu projet do útoku přišlo další vyhození mimo útočnou třetinu. Piráti se nejspíše již ubrání.

22:16
    Domácí se v oslabení opět dobře brání a nepouští hosty do nějakého zakončení. Zlínu se v dnešním zápase vůbec nedaří.

21:47
    Miroslav Blaťák sem dostal do dobré střelecké pozice, ale svým pokusem mířil jen vedle branky. Času na zakončení měl ovšem hromadu.

21:26
    Následně právě Raška podrazil hostujícího Žižku a míří tak na trestnou lavici.

20:59
    Adam Raška dostal parádní přihrávku před branku, kde zakončoval střelou do protipohybu. Kašík ale předvedl fotbalový zákrok a zamezil třetí brance!

20:27
    Od pravého mantinelu to zkoušel Marek Tomica. Jeho střela ale byla pozorným bránícím hráčem zablokována.

20:05
    Domácí hokejisté vyhráli vhazování a hned se ženou do útočného pásma. Uvidíme, zda se jim povede něco vymyslet.

20:01

První třetina patřila jasně chomutovskému mužstvu. To se hned na začátku vrhlo do útoku a od druhé minuty vedlo po brance Michala Poletína. Vedení bylo Piráty navýšeno v sedmnácté minutě, kdy se ve dvojnásobné výhodě prosadil Brett Skinner.

Střely na branku: 18:6

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.

20:00

19:55
    Po střele od modré čáry se puk dostal před branku, kde se pokoušel zakončit Petr Koblasa. Ten se ale nedokázal otočit a zasunout kotouč mezi tři tyče!

19:15
    Krásně si najel do pásma David Kämpf. Následně zadovkou vybídl ke skórování Petra Koblasu. Ten ale Kašíka střelou k tyči nepřekonal, hostující brankář zasáhl hokejkou!

18:49
    Dalibor Řezníček to zkoušel od modré čáry, ale jeho spíše nahazovaný pokus nebyl ani tečován ani nepřekonal Jána Laca.

18:14
    Slovenský brankář si následně připsal zákrok proti pokusu od modré čáry. Puk i tak ale mířil mimo tři tyče jeho branky.

18:06
    Nyní se domácí celek nedomluvil a přihrávka směrem dopředu skončila na zakázaném uvolnění. Vhazovat se tak bude po pravici Jána Laca.

17:35

17:24
    Dlouhé snažení bylo nakonec ukončeno nepřesnou přihrávkou Petra Koblasy. Zlín se vydává dopředu a nejspíše toto oslabení přežije.

16:49
    Stále ovšem trvá ještě jedna přesilová hra. Nebezpečně například pálil Brett Flemming. Piráti hrají opravdu nabuzeně.
    16:06 Brett SKINNER - 2:0

16:06
    Dvojnásobná přesilovka domácího celku je využita! Po dlouhém snažení se dostal puk před branku na BRETTA SKINNERA, který ležícího brankáře dokázal překonat střelou mezi betony! Asistence: Ivan Huml a Michal Vondrka.

15:54
    Michal Vondrka dlouho míchal s pukem, ale nakonec trefil jen připraveného obránce. Snažení domácího celku ale trvá.

15:35
    Oddechový čas pro domácí.

15:35
    Piráti se dostávali do šance, Ivan Huml byl ale před brankou faulován. Oldrich Kotvan míří na trestnou lavici za hákování.

15:14
    Až nyní přišla první akce. Juraj Valach tvrdě střílel jen do betonů brankáře, dorážka Petra Koblasy šla po ledě, ale Kašík byl připraven!

14:38
    Piráti musejí začít po nepovedeném vhazování až od branky Jána Laca. Tato přesilovka začíná stejně jako ta první.

14:30
    Michal Popelka nestíhal rychlonohého Rašku. Hostující hráč tak chomutovského hráče podrazil. První přesilovka také pro domácí celek.

13:55
    Roman Vlach to zkoušel z levé strany. Nevyzpytatelná střela ale nakonec skončila zákrokem Laca. Následně se Piráti dostali ke kotouči.

13:13
    Zdeněk Okál po vyhraném vhazování krásně obešel chomutovského obránce a hnal se na Laca. Toho ale střelou na zadní tyčku nepřekonal! Skvělá šance hostů.

13:07
    Ondřej Dlapa nahazoval od levého mantinelu na branku. Jeho pokus byl ovšem sražen do ochranné sítě, přerušuje se hra a následuje komerční pauza.

12:27
    Piráti jsou i nadále aktivní, hostům se stále nedaří prodrat se do nějaké šance. Ján Laco se dnes v brance celkem nudí.

11:36
    Nicolas Hlava se objevil v další akci. Hned po přejetí modré čáry zakončoval, jeho pokus ale skončil jen v lapačce pozorného Kašíka.

11:01
    Hosté se následně usadili v pásmu, ale nebyl ničím nebezpeční. Nepřišla žádná střela, puk tedy následně ztratili.

10:28
    Zdeněk Okál se prokličoval do útočného pásma a pokoušel štěstí. Jeho slabý pokus ale skončil jen na ochranné síti domácí branky.

09:51
    Jakub Sklenář v další akci domácího celku našel na modré čáře Juraje Valacha. Jeho další pokus byl ale sražen do ochranné sítě nad brankou.

09:11
    Nicolas Hlava elegantně obešel bránícího hráče a posunul puk na Šťovíčka. Jeho střela byla ovšem ztečována nad branku.

08:31
    Jan Rutta po dalším vhazování zkoušel tečovat střelu Jana Rutty útočník Petr Koblasa. Puk sice změnil směr, ale nakonec skončil vedle branky.

08:16
    Po kombinační hře domácích zakončoval od modré čáry Juraj Valach. Jeho bomba byla ovšem chycena Liborem Kašíkem.

07:49
    Domácí se dostávají do tlaku a aktuálně svého soupeře svírají. Uvidíme, zda se jim povede přidat druhou branku.

07:18
    Hned po přejetí útočné modré to zkoušel Tomáš Kudělka. Jeho rána byla ovšem zblokována a puk skončil vedle zlínské branky.

06:55
    Jiří Marušák nahazoval do brankoviště Jána Laca, který byl ovšem povalen Robertem Říčkou. Píská se postavení hráče v brankovišti, pokračovat se bude po komerční pauze.

06:24
    Chomutovští se pokoušeli poprvé po přežití oslabení vydat do útoku. Přihrávka za obranu byla ovšem dlouhá, vhazovat se bude ve středu hřiště.

05:53

05:42
    Konec přesilovky je blízko, Piráti snad pošesté poslali kotouč mimo obrannou třetinu. Hosté si tuto výhodu za rámeček nedají.

04:52
    A další ataky hostujícího celku odraženy. Domácí zatím předvádějí výbornou hru v oslabení, uvidíme, zda jim to vydrží do konce.

04:16
    Hostům ovšem přesilovka zatím nevychází. Puk se během chvilky již dvakrát objevil mimo útočnou třetinu. Nyní mají Zlínští pokus číslo tři.

03:53
    První šanci na skórování mají hosté nyní. Ondřej Dlapa usedá na lavici hanby za podražení pronikajícího hráče Ševců.

03:39
    David Kämpf přihrával zpoza branky na najíždějícího Petra Koblasu. Ten ale z kruhu nepřekonal připraveného Kašíka.

03:06
    Hned po vhazování zakončoval Jan Rutta. Jeho dělová rána ovšem skončila jen do lapačky Libora Kašíka, ten se prezentoval efektivním semaforem!

03:03
    Od pravého mantinelu nahazoval puk před branku Michal Vondrka. Miroslav Blaťák ale pokus zblokoval a Kašík puk ukryl v lapačce.

02:27
    Hosté se nemohou dostat do nějaké akce a domácí celek je stále aktivní na puku. Uvidíme, jestli se něco Zlínu povede vymyslet následně.
    01:50 Michal POLETÍN - 1:0

01:50
    Piráti zatím nepůjčili hostům puk a nyní jdou do vedení! Zpoza branky se dostal puk na Jana Ruttu, který posunul kotouč na střed. Tam byl naprosto osamocený MICHAL POLETÍN, jenž si puk zpracoval a zamířil do pravé šibenice! Asistence: Jan Rutta a Petr Koblasa.

01:07
    Do první šance utkání se dostal Adam Raška. Ten si od pravého mantinelu najel před branku, kde se ale gólově neprosadil!

00:32
    Útok se sice nepovedl, ale i tak jsou domácí hokejisté aktivní na puku. Nyní se pokouší něco vymyslet za svojí brankou.

00:05
    Úvodní vhazování vyhrál Ivan Huml. Piráti se hned ženou do útočné fáze, uvidíme, jak jim jejich první akce nakonec vyjde.

00:01

Na ledě jsou oba celky. Za pár chvilek nám začne utkání mezi domácím celkem a hosty ze Zlína. Kdo se bude radovat dnes?

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.

Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Dlapa, Flemming, Skinner, Valach, Kudělka, Rutta, L. Chalupa, R. Havel – Tomica (A), Huml (A), Vondrka (C) – Sklenář, Raška, Skokan – Poletín, Kämpf, Koblasa – Lauko, Šťovíček, Hlava.

PSG Zlín: Kašík (Štůrala) – Kotvan, Marušák (A), Žižka (A), Řezníček, Gazda, Blaťák – Bukarts, P. Holík, Říčka – Šťastný, Popelka, Kubiš – Okál, Chytil, O. Veselý (C) – Gago, R. Vlach, Maruna.

Rozhodčí: Roman Mrkva, Roman Svoboda, Miroslav Lhotský, Jiří Svoboda.

x

Poslední 3 vzájemná utkání

PSG Zlín – Piráti Chomutov 1:2
    Piráti Chomutov – PSG Zlín 6:3
    PSG Zlín – Piráti Chomutov 4:1

Nejproduktivnější hráči obou mužstev

Na domácí straně to je útočník Michal Vondrka, který má na svém kontě po pětatřiceti odehraných zápasech 15 gólů a 18 asistencí.

PSG Zlín

Na druhé straně to je lotyšský útočník Roberts Bukarts, který má na svém kontě po třiatřiceti odehraných zápasech 14 gólů a 11 asistencí.

PSG Zlín

PSG Zlín se momentálně nachází v tabulce na desáté příčce s čtyřiačtyřiceti body. Po pětatřiceti odehraných zápasech má na svém kontě 11 výher v normální hrací době, 4 výhry po prodloužení či nájezdech, 3 prohry po prodloužení či nájezdech a 17 proher v normální hrací době. Venku zatím Zlín odehrál sedmnáct zápasů, ze kterých 4x vyhrál v normální hrací době, 1x vyhrál po prodloužení, 2x prohrál po prodloužení či nájezdech a 10x prohrál v normální hrací době.

Posledních 5 zápasů

PSG Zlín – HC Oceláři Třinec 4:2
    HC Sparta Praha – PSG Zlín 0:3
    PSG Zlín – Bílí Tygři Liberec 2:3
    HC Dynamo Pardubice – PSG Zlín 3:2 po prodloužení
    PSG Zlín – HC Plzeň 1929 3:1

Piráti Chomutov se momentálně nachází v tabulce na osmé příčce s dvaapadesáti body. Po pětatřiceti odehraných zápasech mají na svém kontě 10 výher v normální hrací době, 9 výher po prodloužení či nájezdech, 4 prohry po prodloužení či nájezdech a 12 proher v normální hrací době. Na domácím kluzišti zatím Piráti odehráli osmnáct zápasů, ze kterých 5x vyhráli v normální hrací době, 8x vyhráli po prodloužení či nájezdech, 1x prohráli po prodloužení a 4x prohráli v normální hrací době.

HC Olomouc – Piráti Chomutov 1:3
    HC Oceláři Třinec – Piráti Chomutov 3:1
    Piráti Chomutov – HC Dynamo Pardubice 1:3
    HC Sparta Praha – Piráti Chomutov 2:3
    Piráti Chomutov – Bílí Tygři Liberec 0:3

Zdravím všechny hokejové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 36. kola Tipsport Extraligy mezi chomutovskými Piráty a PSG Zlínem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

David Panuška

Branky a nahrávky: 2. Poletín (Rutta, Koblasa), 17. Skinner (Huml, Vondrka), 36. Raška (Kudělka, Sklenář) – 30. Říčka (P. Holík, Blaťák)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Kotvan, Marušák (A), Žižka (A), Řezníček, Gazda, Blaťák – Bukarts, P. Holík, Říčka – Šťastný, Popelka, Kubiš – Okál, Chytil, O. Veselý (C) – Gago, R. Vlach, Maruna.

Rozhodčí: Roman Mrkva, Roman Svoboda, Miroslav Lhotský, Jiří Svoboda