Novokuzněck – Dynamo Moskva 0:3 (kon.) | Novosibirsk – Viťaz 3:2 (kon.) | Omsk – Jaroslavl 3:2 (kon.)
Toljatti – Ufa 4:2 (kon.) | Minsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Jokerit – Čerepovec 1:4 (kon.)
Kazaň – Magnitogorsk 0:2 (kon.) | Nižněkamsk – Čeljabinsk 1:0 (kon.) | Riga – Petrohrad 1:6 (kon.)

Roman Horák (VIT) 1+0, 5 střel, čas na ledě 15:51
    Jakub Jeřábek (VIT) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:15 (14:50:49)

Statistiky: Střely: 81-62; Střely na bránu: 43-31; Vhazování: 33-28; Zablokované střely: 16-24; Hity: 8-7; Fauly: 1-4; Trestné minuty: 2-8.
    Jakub Jeřábek - Adam Polášek. Čtvrtý a pátý nejproduktivnější bek KHL!

Gólová radost Kuby Jeřábka!???? #ccmhockey #madeofhockey (Repost @narodnitym)

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Roman Horák sice společně s Alexandrem Pankovemv závěru první třetiny odpověděl na úvodní gól Konstantina Okulova, který otočil zápas na stranu Viťazu, jenže ve druhé třetiny vyrovnal z dorážky Zach Boychuk a v úvodu závěrečné části utkání strhl vítězství na stranu Novosibirsku svým druhým gólem v utkání Konstantin Okulov. Konečný výsledek: Sibir Novosibirsk 3 Viťaz Podolsk 2.

59:57
    Maxim Ignatovič vypálil od modré čáry a Igor Saprykin jeho pokus zápěstím nadvakrát zastavil.

59:44
    Roman Horák dostal dvě minuty za nedovolené bránění a s největší pravděpodobností připravil Viťaz o šanci vyrovnat. Igor Saprykin se samozřejmě vrátí do brány.

59:22
    Maxim Afinogenov z pravého rohu útočného pásma posílal před bránu zpětnou střílenou přihrávku, jenže před Danny Taylorem nebyl žádný z jeho spoluhráčů, který by vyrovnal.

59:14
    Maxim Afinogenov na pravém křídle zápěstím vypálil z vrcholu kruhu pro vhazování, Danny Taylor si ale dokázal najít puk a ukryl ho ve svém náručí.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:50
    Puk byl ve středním pásmu sražen na střídačku a Viťaz Podolsk si vyžádal oddechový čas, po kterém Igor Saprykin zůstal na střídačce!

58:12
    Novosibirsk vyrazil po levém křídle do rychlého protiútoku, do zakončení se ale vzápětí nedostal.

57:38
    Zach Boychuk před vhazováním v útočném pásmu prohodil pár slov s Maximem Afinogenovem.

57:01
    Sergej Šumakov byl ve středním pásmu tvrdě dohrán, faul na jeho osobu se ovšem za pískotu domácích fanoušků v Sibir Areně nepískal. Domácí stále vedou 3:2.

56:43
    Blíží se samotný závěr utkání, během něhož to Viťaz zřejmě zkusí při hře bez brankáře.

56:10
    Viťaz na chvíli dokázal v blízkosti střídaček udržet útočné pásmo, Novosibirsk ho ale vzápětí dotlačil do neutrální zóny.

55:44
    Konstantin Okulov sebral puk hráčům Viťazu v jejich obranném pásmu a z mezikruží po krásném potažení puku doprava vypálil bekhendem, Igor Saprykin ale jeho pokus mířící do levého horního rohu brány vyrážečkou vyrazil do ochranné sítě!

55:12
    Brankář Viťazu Igor Saprykin je s blížícím se koncem utkání neuvěřitelný a drží svůj tým stále ve hře!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 13. Okulov, 30. Boychuk (Mišarin, K. Alexejev), 45. Okulov (Milovzorov, Naumov) – 17. Horák (Afinogenov), 19. Pankov (Golovkov, Makejev)

HC Sibir Novosibirsk: Taylor (Nalimov) – Mišarin, K. Alexejev (A), Polášek, K. Vorobjov, Ignatovič, D. Lukin, Naumov – Šumakov, Sannikov (C), Šalunov – Kemppainen, Arťuchin (A), Chlopotov – Okulov, Milovzorov, Boychuk – Arťomov, Skabelka, Pervušin – A. Gluchov.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Todykov) – Golovkov, A. Semjonov (C), Katičev, Jeřábek, S. Romanov, Gimajev, P. Lukin – Afinogenov (A), A. Nikulin, Makejev – Kopejkin (A), Kempe, M. Aaltonen – Vyglazov, Horák, A. Černov – Al. Stěpanov, Cyganov, Pankov – Švec-Rogovoj.

Rozhodčí: Sergej Morozov, Ivan Fatejev. Čároví: Alexandr Otmachov, Alexandr Sysujev