Barys – N.Novgorod 1:3 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Soči 3:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Spartak Moskva 4:3 (kon.)

Jugra právě vstřelila branku!
    Hosté odvolali brankáře, ale tento risk jim nevyšel! Akmaldinov poslal PAVLA VARFOLOMEJEVA proti prázdné brance Soči a tohle opravdu nešlo nedat. Je rozhodnuto. Asistence: Alexandr Akmaldinov.
    58:02 Jegor IVANOV - 2:1

58:02
    Domácí se ujímají vedení necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny! Šulakov našel rozjetého JEGORA IVANOVA, který s kotoučem vlétl do útočného pásma a přes bránícího Pepeljajeva se trefil zápěstím přesně pod víko – 2:1. Asistence: Vitalij Šulakov.

56:36
    Teď byla Jugra blízko! Střelu Alexejeva z pravého kruhu vyrazil Barulin ramenem a dorážka Jegora Ivanova skončila na tyčce!
    52:40 Ilja KRIKUNOV - 1:1

52:40
    Soči právě vstřelilo branku!
    Hosté vyrovnávají! U levého kruhu se dostal k puku ILJA KRIKUNOV, který zápěstím zamířil pod lapačku brankáře Šaryčenkova – 1:1. Asistence: Andrej Kosticyn a André Petersson.

52:01
    Šance pro hosty! Za nedovolené bránění je vyloučen Alexandr Makarov.

48:44
    Za podražení je vyloučen Igor Levickij. Přesilovka pro Jugru.

47:20
    V dobré pozici se po zaváhání obránce Kulika, který nedokázal odehrát puk, ocitl Igor Ignatuškin. Hostující kapitán trefil jen Šaryčenkova!

41:03
    Po přihrávce zpoza branky se objevil ve velké šanci Jegor Ivanov. Hosty podržel Barulin.
    39:47 Roman LJUDUČIN - 1:0

39:47
    S tímhle už nic nenadělal ani Barulin! Vitalij Šulakov vyzval parádní přihrávkou ke skórování ROMANA LJUDUČINA, jenž z pravého kruhu odkrytou polovinu klece trefil a 13 sekund před koncem třetiny poslal domácí do vedení. Asistence: Vitalij Šulakov.

39:12
    Vyloučeným hráčem je Igor Ignatuškin za podražení.

39:12
    Domácí si při signalizované výhodě vytvořili obrovský tlak! Barulin se stačil přesunout proti střele Antona Kurjanova z bezprostřední blízkosti a pokračuje tak ve svém vynikajícím výkonu!

37:23
    Vynikající Konstantin Barulin! Sergej Kupcov byl mezi kruhy úplně volný, ale Barulin jeho střelu do branky nepustil.

33:49
    Pavel Varfolomejev přidržel hůl protihráči a daruje tak Soči další početní výhodu.

31:40
    Obrovská šance domácích! Roman Ljudučin už zakončoval téměř do prázdné, ale prakticky jasnému gólu zabránil v pádu obránce Alexej Pepeljajev! Tomu teď mohou hosté děkovat.

30:32
    Varfolomejev najížděl z levé strany na hostující branku, ale Barulin se nenechal překonat! Brankář Soči je asi nejlepším hráčem dosavadního průběhu utkání.

27:55
    Domácí hráli chvíli v šesti a rozhodčím to neuniklo. Další přesilovka pro Soči.

25:49
    Alexandr Ugolnikov poslal puk do hlediště. Domácí bek dostává dvě minuty za zdržování hry.

19:47
    První vyloučení na domácí straně. 13 sekund před přestávkou je potrestán Andrej Alexejev za podražení.

18:03
    Tak Sergej Kuzněcov zahrál puk čistě. Je tedy vyloučen za zdržování hry.

14:32
    Teď se jim to podařilo a hráči Soči mohou děkovat Barulinovi, že neprohrávají! Alexandr Makarov se ze strany natlačil až před branku, ale ztroskotal na zkušeném ruském brankáři.

10:07
    Také tuhne přesilovku domácí zahájili dobře. Barulin skvěle zareagoval na tečovanou střelu od modré čáry!

09:00
    Za držení je vyloučen Renat Mamašev. Hosté se budou nadále bránit.

05:41
    A domácí si za svou aktivitu zasloužili přesilovku! Alexej Pepeljajev hasil rodící se šanci soupeře podražením.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 40. Ljudučin (Šulakov), 59. J. Ivanov (Šulakov), 60. Varfolomejev (Akmaldinov) – 53. Krikunov (A. Kosticyn, Petersson)

Jugra Chanty-Mansijsk: Šaryčenkov (Bojaršinov) – N. Chlystov, Šulakov, Kulik, Ugolnikov, Al. Makarov, Valentěnko, Pogorišnyj – Ljudučin (A), Kurjanov (C), Koroljov – Kupcov, A. Alexejev, Lapenkov (A) – Varfolomejev, Gorbunov, J. Ivanov – Popov, Akmaldinov, Dvurečenskij – Jaremčuk.
    HK Soči: Barulin (Šikin) – Pepeljajev, Pedan, Alexandrov, Mamašev, Mamkin, S. Kuzněcov, I. Vorobjov – A. Kosticyn, Ignatuškin (C), Krikunov (A) – Petersson, Maxwell (A), P. Medveděv – Morozov, O'Dell, Levickij – Padakin, Mereskin, I. Zacharčuk.

Rozhodčí: Ibatulin, Cyplakov – Berseňov, Judin