Litvínov – Sparta | 3:2 (kon.) | | | K. Vary – Plzeň | 0:3 (kon.) | | | Vítkovice – Pardubice | 4:1 (kon.) |
Mountfield HK – Třinec | 5:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Liberec | 3:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Chomutov | 2:3 (kon.) |
Kanada – Rusko | 4:2 (kon.) | | | Švýcarsko – Česko | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Švédsko – USA | 0:4 (kon.) |
Finsko – Japonsko | 2:0 (kon.) |
Los Angeles – Minnesota | 4:3 (po pr.) | | | Toronto – Montreal | 3:5 (kon.) | | | Florida – Boston | 0:4 (kon.) |
New Jersey – Edmonton | 1:2 (po pr.) | | | Columbus – NY Rangers | 4:5 (kon.) | | | Ottawa – Washington | 0:1 (kon.) |
St. Louis – Dallas | 4:3 (kon.) | | | Arizona – NY Islanders | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Calgary – Vancouver | 3:1 (kon.) |
San Jose – Detroit | 6:3 (kon.) | | | Carolina – Boston | 4:3 (po pr.) | | | Pittsburgh – Tampa | 6:2 (kon.) |
Barys – N.Novgorod | 1:3 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Soči | 3:1 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Spartak Moskva | 4:3 (kon.) |
HC Slovan – Vladivostok | 3:2 (kon.) |
Nitra – Banská Bystrica | 3:0 (kon.) | | | Trenčín – Martin | 2:1 (kon.) | | | Zvolen – Nové Zámky | 1:0 (kon.) |
Žilina – Lipt. Mikuláš | 4:2 (kon.) | | | Košice – Poprad | 0:1 (kon.) |
Pov. Bystrica – Spišská N. Ves | 5:1 (kon.) | | | Michalovce – Topoľčany | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Skalica – Prešov | 4:6 (kon.) |
Litoměřice – Mělník | 0:5 (kon.) | | | Žďár n/S – Tábor | 6:0 (kon.) |
Mar.Lázně – Cheb | 4:19 (kon.) | | | Telč – HC Vimperk | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | HC Rokycany – Chotíkov | 5:1 (kon.) |
Boskovice – Uh. Hradiště | 7:1 (kon.) | | | Kroměříž – Uh.Brod | 1:6 (kon.) | | | Rosice – Uničov | 4:6 (kon.) |
Bohumín – Orlová | 3:5 (kon.) | | | V.Popovice – Vlašim | 5:3 (kon.) | | | Tábor B – Hluboká n.V. | 3:1 (kon.) |
Trstěnice – Čerti Ostrov | 3:8 (kon.) | | | Kobra Praha B – Žižkov Praha | 1:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Jesenice | 3:1 (kon.) |
Nový Jičín B – Wolves Č. Těšín | 2:4 (kon.) | | | TJ Sušice – Třemošná | 7:4 (kon.) | | | Č. Lípa – HC Varnsdorf | 12:2 (kon.) |
Žirovnice – Veselí nLuž. | 1:4 (kon.) | | | Humpolec – Strakonice | 2:6 (kon.) | | | Jaroměř – HC Jičín | 6:3 (kon.) |
Nový Bydžov – Třebechovice p. O. | 6:4 (kon.) | | | Hronov – Náchod | 3:2 (kon.) | | | Nová Paka – Dvůr Králové n. L. | 5:3 (kon.) |
Chotěboř – Litomyšl | 10:2 (kon.) | | | Česká Třebová – Choceň | 6:3 (kon.) | | | Světlá nS – Moravská Třebová | 6:5 (po pr.) |
BK Havlíčkův Brod B – Ledeč n. S. | 5:3 (kon.) | | | Rakovník – Žabonosy | 7:1 (kon.) | | | HC Turnov – HC Děčín B | 6:4 (kon.) |
Lomnice n/P – Gepardi Jablonec | 4:9 (kon.) | | | Chrudim – Hlinsko | 4:2 (kon.) | | | SHK Hodonín B – Uh.Ostroh | 2:3 (po pr.) |
Radomyšl – Soběslav | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Litoměřice – Kralupy n. Vltavou | 6:7 (kon.) |
Č.Budějovice – SHK Mustangové | 3:19 (kon.) | | | Studénka Sledge – Litvínov | 4:1 (kon.) | | | Zlín sledge – Karlovy Vary | 4:1 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – SOHO Olomouc | 2:1 (kon.) |
Znojmo – Innsbruck | 0:0 (odl.) |
Kadaň – Roudnice | 7:9 (kon.) | | | Louny – HC Lovosice | 9:5 (kon.) |
konec
Motor sledge České Budějovice
3:19
(0:8, 3:5, 0:6)
SHK Mustangové AUTO IN
41:56
|
Vyloučení v týmu SHK Mustangové AUTO IN (Pavel Kubeš).
|
|
21:13
|
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (sledge). Trest odpyká Dvořák.
|
|
20:28
|
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (sledge) (David).
|
Branky a nahrávky:
20. Rumplík (Kalegeris), 26. Kalegeris, 30. Kalegeris (Haindl) – 2. Pavel (Hering), 3. Kolek, 3. Kubeš, 3. Hering (Doležal), 4. Hering (Buhr), 5. Hering, 5. Štěpják (Hering, Pavel), 8. Hering (Pavel), 16. Doležal (Hering), 17. Doležal (Pavel), 17. Hering, 22. Hering, 26. Hering (Kořínek), 35. Kubeš (Hering), 35. Kubeš (Hering), 36. Kubeš (Hering, Michalec), 37. Pavel (Doležal), 38. Hering (Pavel), 38. Pavel (Hering)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Motor sledge České Budějovice:
Náhradníci:
Trenér:
SHK Mustangové AUTO IN:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SHK Mustangové AUTO IN:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Dominik Zajan
@zajan_dominik