Litoměřice – Kralupy n. Vltavou 6:7 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
6:7 (2:3, 2:1, 2:3)
HK Kralupy nad Vltavou
Neděle 08.01.2017, 13:05 • Kalich Arena, Litoměřice • Regionální liga mladšího dorostu

Tak takovýhle zápas jsem dlouho nezažil. Hokejisté Stadionu předvedli proti prvnímu celku tabulky velmi úctyhodný výkon, nakonec však na domácí půdě prohrávají těsně 6:7. Přestřelka v Kalich Areně je tedy u konce, já se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek neděle. (15:35:10)

59:22
    Teď nebo nikdy! Daniel Suda (KRA) je vyloučen za podražení, kališníci mají poslední šanci vyrovnat.

59:14
    Sluka pokukuje po litoměřické střídačce, zatím se však neodhodlal své brankoviště opustit.

58:23
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    No tak pozor, tohle bude ještě zajímavé! Dva kališníci úplně ujeli kralupské defenzívě a zakončující JIŘÍ BARTONÍČEK vymetl levý horní roh hostující branky. Litoměřice si následně berou time-out, na vyrovnání jim zbývá minuta a půl. Asistence: Jan Hozák.

56:20
    Kališníci tři minuty před koncem snižují náskok Kralup na dvě branky, Habart si pořádně nepohlídal střelu AGÁTY SARNOVSKÉ. Asistence: Radek Sluka, Vojtěch France.

53:50
    Uvidíme osmý gól v síti Litoměřic? Jakub Neudeker (LTM) je vyloučen za hákování.

52:25
    Kralupy právě vstřelily branku!
    Stoprocentní úpěšnost hostů v přesilovkách ve třetí třetině pokračuje dál! Sluku tentokrát po bleskové akci propálil JONÁŠ MAREK. Asistence: Filip Štibran.

52:11
    Stadion se bude muset znovu bránit ve čtyřech, za podražení je z ledu vykázán Jakub Hák (LTM).

50:35
    Štiban opouští trestnou lavici.

49:16
    Hosté ve čtyřech.

48:35
    Drobný strážce domácí klece se po chvilce zvedl a nyní se z incidentu oklepává v brankovišti. Štibran (KRA) je za zákrok potrestán dvouminutovým trestem.

48:35
    Za litoměřickou klecí se Štibran srazil s domácím gólmanem, který posléze zůstává ležet na ledě.

47:16
    Poprvé v poslední dvacetiminutovce si přesilovou hru zahrají také kališníci, za vysokou hůl jede na trestnou lavici Václav Hes (KRA).

46:26
    Hosté odskakují do dvoubrankového vedení! Po vhazování před Slukou se kotouč dostal na hokejku VOJTĚCHA RICHTERA, který si s ním vyjel do mezikruží a propálil domácího brankáře. Asistence: Michal Hájek, Filip Sachr.

46:13
    Smola (LTM) je vyloučen za podražení, tohle pro domácí není vůbec ideální situace.

43:55
    Středočeši si znovu berou vedení zpět na svou stranu! V přesilovce kotouč za Sluku doklepl FILIP SACHR. Asistence: Jakub Kučera.

42:42
    Jan Habart začaroval! Ve vlastním oslabení se proti němu řítil osamocený Jakub Neudeker, jehož střelu kralupský gólman pokryl lapačkou.

42:01
    Kolo vyloučení se točí dál, tentokrát bude dvě minuty z trestné pozorovat hru Agáta Sarnovská (LTM).

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 8. Horešovský (Smola, Čichovský), 14. Čapek (Horešovský), 29. France (Sarnovská, Neudeker), 33. Neudeker (Hrzán, Macel), 57. Sarnovská (Sluka, France), 59. Bartoníček (Hozák) – 10. Souček (Hájek), 12. Suda (Sachr), 12. Šiška (Špaldoň), 40. Richtr (Šiška, Špaldoň), 44. Sachr (Kučera), 47. Richtr (Hájek, Sachr), 53. Marek (Štibran)

HC Stadion Litoměřice: Sluka J. (Kohout) – Hák, Hozák, Domin, Vízner, France, Kříž, Čapek – Mynařík, Macel, Horešovský, Sarnovská, Smola (C), Hrzán, Sluka R., Čichovský, Neudeker, Bartoníček.
    HK Kralupy nad Vltavou: Habart (Horský) – Kučera, Šimůnek, Drozda, Suda, Hájek, Liberda – Rambousek, Sachr, Kittrell, Špaldoň, Hes, Marek, Richtr, Štibran (C), Šmahel, Šiška, Souček.

Rozhodčí: Koblischke – Beneš, Kurtin.