Slalom žen, 1. kolo, Flachau | Vítěz: F. Hansdotterová (SWE) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Flachau | Vítěz: F. Hansdotterová (SWE) (kon.) |
konec
SP - slalom žen, 2. kolo, Flachau
Vítěz: F. Hansdotterová (SWE)
Tomáš Kopecký
Konečné pořadí závodu
1. Frida Hansdotterová (SWE) 1:51,40
2. Nina Løsethová (NOR) +0,58
3. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,78
3. Wendy Holdenerová (SUI) +0,78
5. Veronika Velez-Zuzulová (SVK) +1,79
6. Katharina Truppeová (AUT) +2,02
7. Bernadette Schildová (AUT) +2,27
8. Christina Geigerová (GER) +2,66
9. Emelie Wikströmová (SWE) +2,73
10. Šárka Strachová (CZE) +2,77
11. Ana Buciková (SLO) +2,82
12. Chiara Costazzová (ITA) +2,84
13. Mélanie Meillardová (SUI) +3,01
14. Lena Dürrová (GER) +3,17
15. Resi Stieglerová (USA) +3,38
16. Manuela Mölggová (ITA) +3,44
17. Michelle Gisinová (SUI) +3,51
18. Julia Grünwaldová (AUT) +3,63
19. Katharina Gallhuberová (AUT) +3,64
20. Maren Wieslerová (GER) +3,75
21. Denise Feierabendová (SUI) +3,80
22. Erin Mielzynská (CAN) +3,88
23. Marina Wallnerová (GER) +3,93
24. Nevena Ignjatovićová (SRB) +4,06
25. Nastasia Noensová (FRA) +4,08
26. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR) +4,48
27. Marlene Schmotzová (GER) +5,53
28. Jekatěrina Tkačenková (RUS) +5,95
29. Maruša Ferková (SLO) +7,14
Irene Curtoniová (ITA) – nedokončila
Startovní listina 2.kola
1. Marina Wallnerová (GER) +3,83
2. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR) +3,80
3. Marlene Schmotzová (GER) +3,74
4. Maruša Ferková (SLO) +3,38
5. Erin Mielzynská (CAN) +3,27
6. Maren Wieslerová (GER) +3,19
7. Jekatěrina Tkačenková (RUS) +3,13
8. Julia Grünwaldová (AUT) +2,91
9. Nevena Ignjatovićová (SRB) +2,90
10. Manuela Mölggová (ITA) +2,82
11. Resi Stieglerová (USA) +2,79
12. Nastasia Noensová (FRA) +2,76
13. Denise Feierabendová (SUI) +2,66
14. Katharina Gallhuberová (AUT) +2,60
15. Chiara Costazzová (ITA) +2,45
16. Christina Geigerová (GER) +2,45
17. Irene Curtoniová (ITA) +2,33
18. Lena Dürrová (GER) +2,25
19. Mélanie Meillardová (SUI) +2,25
20. Michelle Gisinová (SUI) +2,19
21. Emelie Wikströmová (SWE) +2,13
22. Šárka Strachová (CZE) +1,93
23. Ana Buciková (SLO) +1,91
24. Katharina Truppeová (AUT) +1,63
25. Bernadette Schildová (AUT) +1,48
26. Mikaela Shiffrinová (USA) +1,38
27. Veronika Velez-Zuzulová (SVK) +1,15
28. Nina Løsethová (NOR) +1,08
29. Wendy Holdenerová (SUI) +0,95
30. Frida Hansdotterová (SWE) 56,91
1. Frida Hansdotterová (SWE) 1:51,40
2. Nina Løsethová (NOR) +0,58
3. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,78
3. Wendy Holdenerová (SUI) +0,78
5. Veronika Velez-Zuzulová (SVK) +1,79
6. Katharina Truppeová (AUT) +2,02
7. Bernadette Schildová (AUT) +2,27
8. Christina Geigerová (GER) +2,66
9. Emelie Wikströmová (SWE) +2,73
10. Šárka Strachová (CZE) +2,77
11. Ana Buciková (SLO) +2,82
12. Chiara Costazzová (ITA) +2,84
13. Mélanie Meillardová (SUI) +3,01
14. Lena Dürrová (GER) +3,17
15. Resi Stieglerová (USA) +3,38
16. Manuela Mölggová (ITA) +3,44
17. Michelle Gisinová (SUI) +3,51
18. Julia Grünwaldová (AUT) +3,63
19. Katharina Gallhuberová (AUT) +3,64
20. Maren Wieslerová (GER) +3,75
21. Denise Feierabendová (SUI) +3,80
22. Erin Mielzynská (CAN) +3,88
23. Marina Wallnerová (GER) +3,93
24. Nevena Ignjatovićová (SRB) +4,06
25. Nastasia Noensová (FRA) +4,08
26. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR) +4,48
27. Marlene Schmotzová (GER) +5,53
28. Jekatěrina Tkačenková (RUS) +5,95
29. Maruša Ferková (SLO) +7,14
Irene Curtoniová (ITA) – nedokončila
Startovní listina 2.kola
1. Marina Wallnerová (GER) +3,83
2. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR) +3,80
3. Marlene Schmotzová (GER) +3,74
4. Maruša Ferková (SLO) +3,38
5. Erin Mielzynská (CAN) +3,27
6. Maren Wieslerová (GER) +3,19
7. Jekatěrina Tkačenková (RUS) +3,13
8. Julia Grünwaldová (AUT) +2,91
9. Nevena Ignjatovićová (SRB) +2,90
10. Manuela Mölggová (ITA) +2,82
11. Resi Stieglerová (USA) +2,79
12. Nastasia Noensová (FRA) +2,76
13. Denise Feierabendová (SUI) +2,66
14. Katharina Gallhuberová (AUT) +2,60
15. Chiara Costazzová (ITA) +2,45
16. Christina Geigerová (GER) +2,45
17. Irene Curtoniová (ITA) +2,33
18. Lena Dürrová (GER) +2,25
19. Mélanie Meillardová (SUI) +2,25
20. Michelle Gisinová (SUI) +2,19
21. Emelie Wikströmová (SWE) +2,13
22. Šárka Strachová (CZE) +1,93
23. Ana Buciková (SLO) +1,91
24. Katharina Truppeová (AUT) +1,63
25. Bernadette Schildová (AUT) +1,48
26. Mikaela Shiffrinová (USA) +1,38
27. Veronika Velez-Zuzulová (SVK) +1,15
28. Nina Løsethová (NOR) +1,08
29. Wendy Holdenerová (SUI) +0,95
30. Frida Hansdotterová (SWE) 56,91
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 560
2. Veronika Velez-Zuzulová (SVK) 435
3. Wendy Holdenerová (SUI) 400
4. Frida Hansdotterová (SWE) 322
5. Nina Løsethová (NOR) 302
6. Petra Vlhová (SVK) 271
7. Šárka Strachová (CZE) 267
----------------
42. Martina Dubovská (CZE) 13 (22:13:21)
1. Frida Hansdotterová (SWE) 1:51,40
2. Nina Løsethová (NOR) +0,58
3. Mikaela Shiffrinová (USA) +0,78
3. Wendy Holdenerová (SUI) +0,78
5. Veronika Velez-Zuzulová (SVK) +1,79
6. Katharina Truppeová (AUT) +2,02
7. Bernadette Schildová (AUT) +2,27
8. Christina Geigerová (GER) +2,66
9. Emelie Wikströmová (SWE) +2,73
10. Šárka Strachová (CZE) +2,77
11. Ana Buciková (SLO) +2,82
12. Chiara Costazzová (ITA) +2,84
13. Mélanie Meillardová (SUI) +3,01
14. Lena Dürrová (GER) +3,17
15. Resi Stieglerová (USA) +3,38
16. Manuela Mölggová (ITA) +3,44
17. Michelle Gisinová (SUI) +3,51
18. Julia Grünwaldová (AUT) +3,63
19. Katharina Gallhuberová (AUT) +3,64
20. Maren Wieslerová (GER) +3,75
21. Denise Feierabendová (SUI) +3,80
22. Erin Mielzynská (CAN) +3,88
23. Marina Wallnerová (GER) +3,93
24. Nevena Ignjatovićová (SRB) +4,06
25. Nastasia Noensová (FRA) +4,08
26. Kristine Gjelsten Haugenová (NOR) +4,48
27. Marlene Schmotzová (GER) +5,53
28. Jekatěrina Tkačenková (RUS) +5,95
29. Maruša Ferková (SLO) +7,14
Irene Curtoniová (ITA) – nedokončila
O nejlepší výkon druhé kola se postarala Američanka Shiffrinová, která úspěšně stahovala manko z kola prvního, což jí nakonec vyneslo na třetí pozici. Třetí končí také Švýcarka Holdenerová, která dosáhla na setinu sekundy stejného času. Na stupních vítězů se tedy objevily hned čtyři závodnice.
Češky i Slovenky dnes končí mimo pomyslnou bednu. Nejblíže k ní měla Veronika Velez-Zuzulová, která obsadila pátou příčku. Šárka Strachová se také prezentovala dobrým výkone a skončila desátá.