Hainan – Slavia 0:3 (kon.) | Sparta U21 – Žižkov 0:0 (zruš.) | Jihlava – Znojmo 3:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Olympia Radotín 1:0 (kon.) | Karviná – Skalica 2:1 (kon.) | Písek – Teplice 4:4 (kon.)
Prostějov – FKM Vysočina Jihlava 1:1 (kon.) | Hodonín – Slovácko 0:4 (kon.)
FC Písek
4:4 (2:2)
FK Teplice
Středa 11.01.2017, 17:00Přípravný zápas

Dnešní přátelské utkání mezi Pískem a Teplicemi je u konce. Výsledkem je překvapivá remíza 4:4. Na začátku druhého poločasu začalo hustě sněžit. To však hráče nelimitovalo a několik málo desítek přihlížejících diváků se tak dočkalo celkem osmi branek. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký večer. (19:24:41)

90

84
    Písek právě vstřelil branku!
    MARTIN HELD proměnil nařízený pokutový kop, když usměrnil míč přesně k levé tyči – 4:4.

83
    Byla nařízena penalta. Domácí mají velikou možnost vyrovnat.

68
    Domácí vykřesávají proti favoritovi jiskru naděje. Autorem branky je MARTIN HELD – 3:4.

56
    Teplice právě vstřelily branku!
    Tepličtí fotbalisté se dostávají do dvoubrankového vedení. Po přesné střele TOMÁŠE VONDRÁŠKA je stav utkání 2:4.

53
    Hosté se ve druhém poločase dostávají do vedení. Po rohovém kopu balón tečoval JAKUB HORA a domácí gólman na míč nedosáhnul – 2:3.

46

45

44
    Hosté velmi rychle vyrovnávají! NIVALDO se na hranici vápna snažil o centr, ale jeden z obránců míč tečoval nechytatelně za Rondzika.

42
    Autorem branky je FILIP ŘEZÁČ, který úspěšně zakončil brejk domácích.

40
    Domácí mohli jít do vedení, ale Plachého zachránila tyč!

38
    Grobar zahrával standardní situaci, ovšem proti dobře mířené střele zasáhla zeď.

35
    Hosté měli rohový kop, ale domácí obrana to zvládla ubránit.

30
    Nyní nám zde začalo hodně sněžit.

26
    Nivaldo se dostal ve vápně k míč, ale skvělým zákrokem ho vychytal Jakub Rondzik.

21
    Kodeš si vzal na starost rozehrání standardní situace, ale nic z toho nebylo.

16
    JAN KROB se uvolnil ve vápně a tvrdou ránou nedal Rondzikovi šanci.

14
    Tepličtí jsou aktivnější, ale domácí obrana je zatím velmi pevná.

Tomáš Němec

Branky: 4. Řezáč, 42. Řezáč, 68. Held M., 84. Held M. (pen.) – 16. Krob, 44. Nivaldo, 53. Hora, 56. Vondrášek

FC Písek: Rondzik – Havel, Řehák, Salašovič, Grobár, Hrachovec, Hlinka, Milec, Řezáč, Voráček, Rendla.
    Náhradníci: Varyš, Held J., Held M.

FK Teplice: Plachý – Strada, Baranov, Ostojič, Krob, Hyčka, Ljevakovič, Kučera, Nivaldo, Vachoušek, Potočný.
    Náhradníci: Vondrášek, Urma, Fillo, Kodeš, Richter, Hora, Červenka.

Rozhodčí: Matyš – Žemlička, Petričák