Hainan – Slavia 0:3 (kon.) | Sparta U21 – Žižkov 0:0 (zruš.) | Jihlava – Znojmo 3:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Olympia Radotín 1:0 (kon.) | Karviná – Skalica 2:1 (kon.) | Písek – Teplice 4:4 (kon.)
Prostějov – FKM Vysočina Jihlava 1:1 (kon.) | Hodonín – Slovácko 0:4 (kon.)
FK Hodonín
0:4 (0:1)
1.FC Slovácko
Středa 11.01.2017, 17:00 • Dubňany • Přípravný zápas

Slovácko.v prvním přátelském utkání vyhrálo nad divizním Hodonínem 4:0. V prvním poločase padla jen jedna branka z kopačky Hofmanna. Kouč Levý protočil do druhého poločasu se sestavou a bylo to znát na hře. Postupně se trefili Sadílek, Biolek a Zajíc. (19:14:16)

90

87
    Slovácko ještě mohlo přidat pátou branku Kuncou, ten z hranice penalty branku přestřelil.

84
    Utkání se dohrává jako většina zápasu na polovině Hodonína, Kunca centroval jen na rukavic Petráše.

80
    Sadílkova střela skončila tentokrát nad brankou.

79
    Za dlouhou přihrávkou sprintoval Zajíc, míč však nechytil a ten skončil u brankáře Petráše.

74
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    TOMÁŠ ZAJÍC dostal míč za obranu a poté přehodil vybíhajícího golmana Petráše.

72
    Po spolupráci Civiče se Sadilkem se ocitl druhý jmenovaný v ofsajdu.

66
    Slovácko nadále útočí, Zajíc šel do souboje s vybihajicim brankářem Hodonína, podle sudího Zelinky fauloval.

61
    Juraj Chvátal musel odstoupit kvůli zranění, nahradil jej Kunca

57
    Také Hodonín předvedl pěknou akci, Maděrovi chyběl krok, aby zakončil.

51
    Civič dostal ideální přihrávku, odcentroval podél malého vápna a MATĚJ BIOLEK s přispěním hráče Hodonína dává branku.

50
    I ve druhé půlce ma Slovácko více míč na svých kopačkách. LUKÁŠ SADÍLEK vystřelil krásnou střelu, která skončila v bráně.

46
    Trenér Levý prostřídal sestavou a ve druhém poločase nastoupili všichni hráči z lavičky.

46

45

44
    Konečný ale z přímého kopu branku vůbec netrefil.

43
    Rada fauloval těsně pred vápnem Masaryka a Hodonín bude mít zajímavou příležitost.

41
    Chyla urazil s míčem čtyřicet metrů, ale před velkým vápnem špatně přihrál.

34
    Slovácko kopalo roh, neprosadilo se, ale poté mělo míč na svých kopačkách, STANISLAV HOFMANN balon dorážel na hranici ofsajdu po střele jednoho z jeho spoluhráčů do branky.

29
    Navrátil si prohodil misto s Kuncou a střílel levou nohou z prave strany, Petráš jeho pokus lapil.

27
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Bartoš přichází Mareš.

25
    Slovácko mělo sérii rohových kopů, stav zůstává stále 0:0.

22
    Svěřenci trenéra Levého kombinovali po levé straně, Chyla centroval do vápna, Petráš si pro míč došel a chytil jej do rukavic.

19
    Slovácko zahrávalo roh, nic z toho nebylo, hrací v modrých dresech zůstali u míče a poté Kubala nastřelil tyč.

18
    Pěkná akce Slovácka. Navrátil dostal přihrávku nalevo, míč dal pod sebe na Machalík, mladý záložník však zakončil mimo tři tyče.

14
    Konečný střílel z dálky, Masaryk tečoval, byl však v ofsajdu.

12
    Akci Hodonína zákončovala její posila Sasín, Daněk si s jeho ránou poradil.

10
    Rada dlouhým míčem za obranu vybídl Kubalu, ten se ale nacházel v postavení mimo hru.

7
    Daněk musel jít v pokutovém území do souboje s Masarykem, u míče byl dříve slovácký brankář.

6
    Podle předpokladů tempo utkání udává prvoligový celek. Navrátil na levé straně centroval do šestnáctky, obrana Hodonína balon spolehlivě odvrátila.

4
    I na druhé straně musel zasahovat gólman. Daněk vyrazil míč vyrazil.

3
    Brankář Petráš musel zasahovat po střele Havlíka, kterému balon přiťukl Kunca. Petráš předvedl dobrý zákrok a Slovácko bude zahrávat roh.

1
    Výkop provedlo Slovácko, které šlo ihned na polovinu Hodonína.

1

-1
    Sudí přivádí obě jedenáctky do středu hřiště.

-11
    V mrazivém počasí jsou obě dvě mužstva na uměle trávě a rozcvičují se.

FK Hodonín: Petráš – Konečný, Kyselka, Maděra, Bartoš, Hesek, Masaryk, Šturma, Holešínský, Fojtík, Sasín
    Náhradníci: Kokeš – Mareš, Kučera, Palkovič, Červinek, Čambal

1.FC Slovácko: Daněk – Rada, Hofmann, Machalík, Navrátil, Kalouda, Kunca, Havlík, Kubala, Reinberk, Chyla
    Náhradníci: Heča – Chvátal, Civič, Šumulikoski, Ťok, Biolek, Rezek, Zajíc, Sadílek, Břečka Daníček

Rozhodčí: Zelinka – Pelikán, Podaný.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Tomáš Kučera

Branky: 34. Hofmann, 50. Sadilek, 51. Biolek, 74. Zajic

FK Hodonín: Petráš – Konečný, Kyselka, Maděra, Bartoš (27. Mareš) Hesek, Masaryk, Šturma, Holešínský, Fojtík, Sasín

1.FC Slovácko: 1. poločas: Daněk – Reinberk, Rada, Hofmann, Chyla – Machalík, Kalouda, Havlík – Kunca, Kubala, Navrátil
    2. poločas: Heča – Chvátal (61. Kunca), Daníček, Břečka, Civič – Sadílek, Šumulikoski, Ťok – Biolek, Zajíc, Rezek

Rozhodčí: Zelinka – Pelikán, Podaný