Hainan – Slavia 0:3 (kon.) | Sparta U21 – Žižkov 0:0 (zruš.) | Jihlava – Znojmo 3:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Olympia Radotín 1:0 (kon.) | Karviná – Skalica 2:1 (kon.) | Písek – Teplice 4:4 (kon.)
Prostějov – FKM Vysočina Jihlava 1:1 (kon.) | Hodonín – Slovácko 0:4 (kon.)
FK Hodonín
0:4 (0:1)
1.FC Slovácko
Středa 11.01.2017, 17:00 • Dubňany • Přípravný zápas

74
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    TOMÁŠ ZAJÍC dostal míč za obranu a poté přehodil vybíhajícího golmana Petráše.

51
    Civič dostal ideální přihrávku, odcentroval podél malého vápna a MATĚJ BIOLEK s přispěním hráče Hodonína dává branku.

50
    I ve druhé půlce ma Slovácko více míč na svých kopačkách. LUKÁŠ SADÍLEK vystřelil krásnou střelu, která skončila v bráně.

34
    Slovácko kopalo roh, neprosadilo se, ale poté mělo míč na svých kopačkách, STANISLAV HOFMANN balon dorážel na hranici ofsajdu po střele jednoho z jeho spoluhráčů do branky.

Tomáš Kučera

Branky: 34. Hofmann, 50. Sadilek, 51. Biolek, 74. Zajic

FK Hodonín: Petráš – Konečný, Kyselka, Maděra, Bartoš (27. Mareš) Hesek, Masaryk, Šturma, Holešínský, Fojtík, Sasín
    Náhradníci: Kokeš – Mareš, Kučera, Palkovič, Červinek, Čambal

1.FC Slovácko: 1. poločas: Daněk – Reinberk, Rada, Hofmann, Chyla – Machalík, Kalouda, Havlík – Kunca, Kubala, Navrátil
    2. poločas: Heča – Chvátal (61. Kunca), Daníček, Břečka, Civič – Sadílek, Šumulikoski, Ťok – Biolek, Zajíc, Rezek

Náhradníci: Heča – Chvátal, Civič, Šumulikoski, Ťok, Biolek, Rezek, Zajíc, Sadílek, Břečka Daníček

Rozhodčí: Zelinka – Pelikán, Podaný