Liberec – Pardubice 3:2 (2:0 po s.n.) | Olomouc – Poruba 0:2 (kon.) | K. Vary – Kladno 2:5 (kon.)
Letňany – HC Plzeň 1:5 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 1:2 (kon.) | PZ Kladno – Kobra 0:1 (0:1 po s.n.)
HK MD Šumperk – Přerov 2:3 (0:1 po s.n.) | Vítkovice – Zlín 3:1 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 8:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Warriors Brno – Vsetín 5:2 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 8:5 (kon.)
Slavia – Tábor 3:2 (1:0 po s.n.) | Č. Budějovice – Mountfield HK 3:2 (po pr.) | Třinec – Havířov 3:2 (po pr.)
po s.n. (1:0)
HC Slavia Praha
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
HC Tábor
Čtvrtek 12.01.2017, 18:00 • Zimní stadion Eden • ELIOD extraliga mladšího dorostu

64:00
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Hubata – 2 min., podražení).

61:56
    Kučera zbytečně riskoval na modré čáře a vzniklé problémy musel řešit faulem. Vyfasoval tak dvě minuty za hákování.

61:14
    Hubata zfauloval Kižlina a Slavie bude mít opět výhodu přesilové hry.

58:22
    Sešívaní mají velkou šanci rozhodnout zápas. Martin Barták si odsedí dvě minuty za hákování.

46:59
    Srdínko na slávistické a Volčík na táborské straně si odsedí dvě minuty za hrubost. Hra pokračuje 4 na 4.

41:57
    Filip Ledecký si odsedí dvě minuty za napadení.

38:31
    Další vyloučení sešívaných, Švec jde zchladit hlavu za napadení.

28:45
    Domácí jdou do tří! Dvě minuty za faul kolenem si odsedí Maxim Havrda.

27:45
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Švec – 2 min., sekání).

25:18
    Sešívaný Kižlin byl podražen při průniku do pásma hostí, dvě minuty si za to odsedí Pavel Chocholoušek.

07:43
    Vylučovat se bude i na druhé straně. Pavlát si odsedí dvě minuty za podražení domácího Vojinoviče.

06:01
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha, dvě minuty za napadení si odsedí Švec.

Adam Nejedlý

Branky a nahrávky: 19. Hovorka (Kižlin), 53. Labuzík (Kižlin), rozh. náj. Švec – 28. Lang (Chocholoušek, Čech), 42. Čížek (Chocholoušek, Čech)