Liberec – Pardubice 3:2 (2:0 po s.n.) | Olomouc – Poruba 0:2 (kon.) | K. Vary – Kladno 2:5 (kon.)
Letňany – HC Plzeň 1:5 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 1:2 (kon.) | PZ Kladno – Kobra 0:1 (0:1 po s.n.)
HK MD Šumperk – Přerov 2:3 (0:1 po s.n.) | Vítkovice – Zlín 3:1 (kon.) | Chomutov – Ústí n/L 8:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Kometa Brno 0:2 (kon.) | Warriors Brno – Vsetín 5:2 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 8:5 (kon.)
Slavia – Tábor 3:2 (1:0 po s.n.) | Č. Budějovice – Mountfield HK 3:2 (po pr.) | Třinec – Havířov 3:2 (po pr.)
HCM Warriors Brno
5:2 (0:0, 4:2, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Čtvrtek 12.01.2017, 17:30ELIOD extraliga mladšího dorostu

V poslední části už padl jen jeden gól. Ve vlastním oslabení dostal kotouč do sítě Jan Bernovský a pojistil tak tříbodový zisk Warrioru.

Střely na branku: 37:26
    Vyloučení: 5:6
    Využití: 1:1
    V oslabení: 1:0 (21:26:48)

58:49
    Za držení je vyloučen Jan Půček a Vsetín už zřejmě dohraje zbytek zápasu v oslabení.

49:34
    Warrior Brno právě vstřelili branku!
    Domácí se prosazují ve vlastním oslabení a výrazně se přibližují tříbodovému zisku. Gól vstřelil JAN BERNOVSKÝ. Asistence: Nico Geidl, Patrik Krška.

48:49
    Tentokrát se vylučuje na straně Brna. Dvě minuty za podražení dostává Filip Klimeš.

41:08
    Ondřej Navrátil dostává menší trest za držení a domácí mají přesilovku.

40:01

V prostřední části už se skóre na světelné tabuli měnilo a to hned šestkrát. Mnohem spokojenější zatím mohou být domácí, kteří vedou o dva góly.

40:00

39:19
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Hosté ale nic nevzdávají a v samotném závěru druhé části snižují po trefě LUKÁŠE ADÁMKA. Asistence: Matěj Mikulík.

35:19
    Další gól pro brněnský tým! Po přihrávce Mirka Bazaly dopravil puk do sítě NICO GEIDL. Asistence: Mirek Bazala, Jan Bernovský.

33:36
    Domácí ubránili přesilovku soupeře a vzápětí se ujímají již dvougólového náskoku zásluhou JANA BERNOVSKÉHO. Asistence: Štěpán Kudrna.

31:26
    Teď se ovšem bude muset Warrior bránit, jelikož je za podražení vyloučen Jiří Mrkvica.

30:07
    Domácí využívají přesilovku a dostávají se do vedení. Autorem rozdílového gólu je PATRIK KRŠKA. Asistence: Mirek Bazala, Filip Klimeš.

29:21
    A hosté musí do tří! Dvě minuty za podražení dostává také gólman Martin Lidák.

28:58
    Vsetínský Jan Půček se provinil podražením a čekají jej dvě minuty na trestné lavici.

24:25
    O chvíli později je ale srovnáno. Až do sítě dostal kotouč MAREK BARTOŠ. Asistence: Lukáš Marčík, Martin Snášel.

21:19
    Hosté nabídnutou možností nepohrdli a po gólu MARTINA BAĎURY se ujímají vedení. Asistence: Marco Lukačka, Stanislav Kunst..

20:11
    Vsetín dostává hned zkraje druhé části přesilovku. Za hákování je vyloučen Mirek Bazala.

20:01

Úvodní dvacetiminutovka nabídla hned několik vyloučení na obou stranách, gól ale zatím nepadl.

20:00

18:04
    Domácí si v závěru první části zahrají přesilovku, Matěj Vávra se provinil nedovoleným bráněním.

15:13
    A do čtyř teď musí také Warrior. Martin Snášel dostává menší trest za hákování.

12:31
    Jan Půček je vyloučen za hákování a domácí si zahrají přesilovku.

10:03
    Filip Klimeš dostává dvě minuty za sekání a Vsetín má k dispozici početní výhodu.

00:01

HCM Warrior Brno: Atanasiadis (Lambert) – Čiliak, Chlubna, Mrkvica, Branžovský, Bazala, Klimeš, Bartoš – Koryčánek, Sedlák, Marčík, Krška, Kučera, Bernovský, Geidl, Mikulica, Kudrna, Snášel

VHK ROBE Vsetín: Lidák (Ševců) – Fojtášek, Vávra, Mikulík, Lukačka, Kunst, Sviták, Navrátil – Půček, Adámek, Dohnal, Baďura, Šánek, Hradil

Rozhodčí: Dufka – Sedlák, Skokánek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 25. Bartoš (Marčík, Snášel), 31. Krška (Bazala, Klimeš), 34. Bernovský (Kudrna), 36. Geidl (Bazala, Bernovský), 50. Bernovský (Geidl, Krška) – 22. Baďura (Lukačka, Kunst), 40. Adámek (Mikulík)

HCM Warriors Brno: Atanasiadis (Lambert) – Čiliak, Chlubna, Mrkvica, Branžovský, Bazala, Klimeš, Bartoš – Koryčánek, Sedlák, Marčík, Krška, Kučera, Bernovský, Geidl, Mikulica, Kudrna, Snášel

Rozhodčí: Dufka – Sedlák, Skokánek